Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Penelop

Lost - 3 seria zapraszam

Polecane posty

hej :) sporo jest juz tematow o lost, ale chcialam zalozyc jeszcze jeden, ale tylko dla tych, ktorzy widzieli juz 8 odcinkow 3 serii :) nie chce nikogo dyskryminowac - po prsotu chce sie wymieniac opiniami z ludzmi, ktorzy juz widzieli kawalek 3 serii. :) zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicieka lostów
ja widziałąm wszystkie..... super:D:D po przerwie nowe odcinki sa ciekawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl przynajmniej nie bedzie problemow z tymi kotrzy nie widzieli i maja pretensje ze piszemy co sie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie nie mysle o niczym innym tylko o moich zagubionych :) jak myslisz, o co w tym wszystkich chodzi? dlaczego akurat oni zostali, ze tak powiem \"wybrani\"? rozumiem, ze jack i julliet ze wzgledu na osiagniecia medyczne, locke ze wzgledu na umiehetnosci, ale np. sawyer? moze chodzi o material genetyczy ? :P wiele spraw sie wyjasnia, ale nadal jest tak zakrecona fabula, ze ciezko czasem sie polapac :) prosze o opinie tez innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicieka lostów
wszystko pomieszane hehe chyba nigdy niczego nie wyjasnią.... na tym polega ten serial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam wszystkie 8 odcinków...1 serią byłam zafascynowana, 2-była gorsza...A 3...po prostu mnie znudziła. Wszystko strasznie pogmatwane...aż za bardzo. No ale to moje skromne zdanie. Gdyby Kate zeszła się z Jackiem było by znacznie ciekawiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wyboru osób...wszystkie one się łączą w pewien sposób ze sobą...być może to jakiś eksperyment psychologiczny ,który zafundował im rząd??:P Ja się boję,że ten serial skończy się jakąś taką niewyjaśnioną scenką...wiecie...wieloznaczną,tajemniczą...że nic się nie wyjaśni. Może reżyserzy też nie mają pomysłu na wyjaśnienie tego wszystkiego??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate bedzie raczej z sawyerem :) a mnie nie nudzi co prawda za dlugie przerwy sa i mozna troche zapomniec ale duzo sie wyjasnia np - ta blondynka z innych julliet chyba pamietacie jak mowila ze jesli pomorze uciec kate i sawyerowi to on a bedzie mogla wrocic do domu :) wiec ona tez tam jest przetrzymywana w jakims stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila pewnie tak bedzie bo to za bardzo jest ze soba pogmatwane na zwykly przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciela lostów
a ta aleksandra to córka tej francuzki.... ciekawe jak bedzie wygladało jej spotkanie z matką , i gdy sie dowie ze ten z obcych to nie jest jej ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze oni zostali wybrani, nie trafili na te wyspe z wlasnego wyboru. przeciez julliet interesowalo sie kilku facetow, ktorzy proponowali jej prace w portland, wiec mysle, ze to nie jest przypadek. chociaz z drugiej strony desmond trafil na wyspe, bo takie bylo jego przeznaczenie. wiec ostatecznie nie wiem, co mam myslec o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym oni wszyscy gdzies sie spotykali, mijali, nie znali sie wczesniej, ale mieli ze soba doczynienia. a teraz, jak tak mysle o odcinku o julliet to zastanawia mnie ethan. kim on byl? i kto to jest ten cholerny henry, tzn ben :) nie moge sie juz doczekac odcinka z benem, jezeli bedzie w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie juz doczekac odcianka o jacku - to bedzie juz za kilka dni :) ma ciekawy tytul - moze dowiemy sie wiecej o zyciu innych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze bardzo mnie intryguje pewien watek, ktory nie zostal do tej pory rozwiniety, a byl juz dawno. chodzi o ten moment, kiedy 2 facceci zadzwonili do penelope wildmore - milosci desmonda i powiedziali jej, ze chyba cos maja. mysle, ze ona szuka desmonda, ale nie wiem, jakim cudem oni go tam znalezli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na spotkaniu AA
nie mozesz tego wszystkiego napisac w jednym poscie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za roznica ile postow no wlasnie moze kiedys wroca do tego jak penelope szuka desmonda i kim byli ci ktorzy go szukaja i jak trafili na slad tzn ze musza wiedziec o co chodzi w tych projektach desmond ma na pewno ciekawa historie i mysle ze jeszcze czegos nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kilka pytań
Fajnie by było gdyby jedynka puściła we wakacje LOST jeszcze raz od początku, bo widziałam całą pierwszą serię, drugą oglądałam sporadycznie i teraz nic z tego nie rozumiem.:P Ile jest tych serii? I ile będzie?? Kiedyś w końcu będzie koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywko-wa
no cóż... ma się to wszystko wyjaśniec, w III serii właśnie, bodajże w 16 odcinku. We'll see;) A jakie są wasze ulubione powiedzonka z LOSTa? Ja uwielbiam Sawyer'a i jego nadawanie przezwisk wszystkim: Kapitan Arab, Ana Lulu itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju-styn-ka
Kurcze ja widzialam tylko pierwsze 6 odc. z III serii ... Ma ktos moze linki do 7 i 8 odc. ? :DAlbo chodziaz moze powiedziec gdzie je widzieliscie ?? Bo chcialabym sobie obejrzec tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sawyer jest boski z tymi przezwiskami zawsze na nich leje :D www.torrentspy.com poszukaj tam wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Też z dużym zaineresowniem oglądam lost.Co do ilości serii to słyszałam że będzie ich pięc i dopiero w piatej ma sie wyjasnić zagadka wyspy.Czytałam w teletygodniu że juz kończą 4 serie:)więc jeszcze duzo odcinków przed nami. A co do telefonu dwóch mężczyzn dokobiety Desmonda to mysle że oni po prostu zarejestrowali zmiany jakie nastapiły po wybuchu bunkra i cos mi sie wydaje że to ojciec Penelope za tym wszystkim stoi....niewiem takie mam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju-styn-ka
No dzieki wielkie Sephi za stronke, ale jak ona dziala ?? :]. bo juz znalazlam Lost odc. 7, ale nie potrafie go sciagnac...czy to chodzi poprostu o to ,ze to trzeba wpisac ten link do jakiegos programu p2p ?? Bo ja naprawde sie nie orientuje ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie musisz miec program np azureus lub np jak uzywac uTorrent jest prosty bez instalacji wlaczasz sciagasz plik torrent i zasysasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak sobie tutaj przyczłapałam, bo głównie siedzę na innym dziale forum, ale że oglądam LOST zaciekle (dwa razy praktycznie wszystko, co dotąd wyemitowano), więc nieuniknione było przyjście tutaj :) Ja mam swoje zdanie na temat, dlaczego wybrano Kate, Jacka i Sawyera - myślę, żę oczywiście wszystko kręciło się wokól naszego neurochirurga i zostało zaplanowane tak, aby na pewno chciał on przeprowadzić operację. No więc posłużono się tutaj dobrem Kate, która oczywiście musiała wjechać na psychikę Jackowi, bo bała się o życie Sawyera. Zapewne są też poboczne cele wzięcia naszej pary gołąbków - być może chodzi właśnie o wspomniany już przez jedną z osób powyżej materiał genetyczny. Nie bez powodu była im potrzebna konkretna pani doktor, którą zwabili z tak daleka (Julliet). Nie bez powodu też umieścili naszą dwójkę w klatkach, blisko siebie i nie bez powodu nikt nie zareagował, gdy Kate opuściła klatkę i wkradła się do Sawyera ... Przyznam, że zmęczona jestem już trochę wątkiem trójkąta Sawyer, Jack, Kate. Szczerze za to śledzę losy Desmonda (to moja ulubiona postać) i Sayid\'a. Ósmy odcinek był nieźle zakręcony, ale mi się podobał. Jeśli mogę wnieść coś od siebie do Waszej dyskusji, polecam fajny funtest o LOST, z dużą dawką zarówno łatwiejszych jak i trudniejszych pytań. Myślę, że warto się sprawdzić :) www.4lost-fans.funtest.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju-styn-ka
juz sobie sciagnelam ten program i sciagam 7 odc. !! dzieki WIELKIE Sephi !! Jestes wielki ! (jestes wielka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek podszewki
uważam, ze Jake jest Others'em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju-styn-ka
KTO WIDZIAL 8 ODC III SERII !?!?!?!?!?! I chce o tym porozmawiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam. Odcinek był mocny. Oczywiście nie jestem obiektywna - czołową postacią był Des, którego lubię najbardziej. Straszne poruszenie na forach wywołały te jego \"Flashes before (...) eyes\" ... Oczywiście zdania są podzielone co do kwestii, czy była to fikcja zmieszana z przeszłością, czy też zupełnie coś innego. Tajemnicza postać kobiety, która znała Des\'a z nazwiska pozwala zadawać kolejne pytania. Mam nadzieję, że na odpowiedzi nie będziemy czekać długo. Niemniej jednak nadal nie znamy faktów dotyczących implodowania bunkra - znamy tylko \"duchową\" stronę przeżyć, które były udziałem Desmonda, gdy był nieprzytomny. Wyszedł już kolejny, dziewiąty odcinek trzeciego sezonu, \"Stranger in a strange land\", gdzie postacią centralną jest Jack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak zapytam, widział już ktoś 9. odcinek? Jak wrażenia? Widzę, że jednak Jack powoli przekonuje się do Julliet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 9 odcinka mozna wywnioskowac, ze na 3 serii sie na zakonczy. Doszedl kolejny motyw, ktory znowu rozbudowuje pewne watki...czyli serial bedzie sie ciagnal napewno przez kolejny czwarty juz sezon :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×