Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcebyczdrowa

Oczyszczanie organizmu za pomocą.....

Polecane posty

Gość gość
soki ze świeżych warzyw, kasza, woda, coś na uzupełnienie składników mineralnych typu orsalit, mamy wiosnę, coraz więcej warzyw i owoców, można oczyścić organizm dietą, jest cieplej, więc lekkie posiłki nam służą, ale przede wszystkim dużo wody, pokrzywa, mięta czy skrzyp też pomagają, ja lubię pić zioła i widzę po nich efekty, a głodówek nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodówka to jakaś masakra - nie polecam. Diety są okej - ale ja jakoś nigdy w żądnej nie mogłam dotrwać do końca. Dlatego też codziennie piję błonnik witalny z jogurtem. I czuje się super, efekty są rewelacyjne. Polecam, bo to dzięki niemu mam dużo energii, barka zaparć, wzdęć, bólów głowy i super samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuiy
Dzięki temu, że wody już nie kupuję tylko przygotowuję w domu w Avatari Aqua System to mogę zaoszczędzić. Normalnie taka naprawdę mocno zmineralizowana woda kosztuje średnio 2-3 zł od butelki, więc w skali miesiąca trochę na to wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gildzia
Za pomoca chlorelli. Ja stosuję tę z Purella Food. Czuję się po niej bardzo dobrze, wczesniej czułam sie taka ociężała. a teraz widzę znaczną poprawę, z tej firmy jest 100% nie ma w sobie żadnych spulchniaczy itd.. jak skonczy mi sie opakowanie na pewno kupie kolejne. a i jeszcze jak ją spożywam? przemycam w jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaass
Dobre mam doświadczenia z gabinetem Noma Medica, bardzo mi pomogli jak przechodziłam depresję. Teraz korzystam z polecanego przez nich systemu do wytwarzania wody uzdrowiskowej w domu. Nazywa się to Avatari Aqua Antyoksidant Alkaline System (więcej info na stronie medicavolla.eu). Wodę przyrządza się na bazie kranówki. Ma szerokie działanie, dla mnie ważne jest, że działa odstresowująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałym rozwiązaniem na oczyszczanie organizmu jest błonnik COLONFAST. Po krótkim okresie stosowania zauważyłam jak wspomaga mój metalizm przy czym zaczełam chudnąć. Widać również że mam mocniejsze włosy, paznokcie. Czuje się znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszeliście może o oczyszczaniu organizmu kroplówką? Ja korzystałam z tego rodzaju zabiegów w Gdyni. Tam coś takiego organizuje firma Vitals http://www.vitals.pl/dla-ciebie/oczyszczanie/. Jeśli chcecie pozbyć się toksyn i oczyścić wątrobę to świetna sprawa. Czuję się naprawdę o wiele lepiej, a głodówki są moim zdaniem dosyć wyczerpujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stosujecie oczyszczanie organizmu za pomocą Chlorelli? właśnie kurczę planuję to zacząć, ale nie wiem czy to w ogóle zda egzamin i torchę boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukajjj
Podobało mi się na badaniach kwantowych w Noma Medica we Wrocku. Wszystko było zorganizowane bardzo profesjonalnie i sprawnie, przez co cały event nie trwał zbyt długo, co było o tyle ważne, że zapisałam się na badania z dziećmi. Więcej o tej akcji z tymi darmowymi badaniami jest na www.medicavolla.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyszczam organizm sokami warzywno - ziołowymi z Curratio. Można u nich sobie zamówić kilkudniowe kurację. Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o detoksykacje, usuwanie patogenów, bakterii, grzybów i tak dalej to polecam gabinet Vitanea. Realizują tutaj metodę Volla, naturalną, głównie polegającą na tym, żeby organizm sam się zmobilizował do usuwania szkodliwych substancji. Bez farmakologii, w pełni naturalna metodyka. Cała lista patogenów jakie usuwają jest na ich stronie - www.vitanea.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilian
Skoro już polecacie, to ja proponuję wypróbować jeszcze proszki zasadowe Langsteinera http://www.langsteiner.eu/pl/kategoria/oczyszczanie/. Podoba mi się tam, że składniki są przede wszystkim naturalne i sprawdzone. Polecam proszek w saszetkach - dość wygodna forma i na długo wystarczy. Dużo takich preparatów wypróbowałam, naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee ja nie wierze w taką chemie. stosuje wedlug zalecen takie herbatki oczyszczjące, tam sa same zioła i wtedy wiem że nie pakuje w siebie chemii. najskuteczniejsze to znalazlam na naturo.pl i bardzo smacznego do tego :) ale w internecie jest mnóstwo sklepow z takimi ziołowymi herbatkami także poszukajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zaufanie do homeopatii jeśli chodzi o leczenie. Nie stawia się tutaj na chemię i tabletki, ale na naturalne możliwości organizmu. W Krakowie dobry gabinet, który w tej metodzie pracuje jest na Podłęskiej – Vitanea ( www.vitanea.eu ). Doświadczeni terapeuci, którzy już od lat pracują za pomocą biorezonansu chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę tabletki 'hydrominum' i one działają dopiero wtedy gdy wraz z nimi biorę też 'witaminę B12 od Naturell 100uq'. Efekt ? Oczyszczający wątrobe, jelita i komórki na poziomie molekularnym! DETOX 100% Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam blonnik witalny http://nplink.net/EFCeGB0P codziennie wsypuję do jogurtu albo soku i efekty są nieziemskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja regularnie piję miąższ z aloesu, wystarczy łyżeczka dziennie. Może nie jest zbyt smaczny ale jakże skuteczny :) głownie oczyszcza jelita, usprawniając działanie tak zwanych kosmków jelitowych, które wchłaniają substancje odżywcze. Zamawiam go na aloe-go można tam zajrzeć i dowiedzieć się więcej, ja jestem bardzo zadowolona z efektów, czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pliszkava
Dziewczyny, nie dajmy się zwariować. Żadne głodówki nie są dobrym rozwiązaniem. Ja uważam, że sprawdzi się po prostu odpowiednia ilość i dobry dobór płynów, które się wypija. Czyli - woda mineralna i herbatki ziołowe owocowe. Jeśli chodzi o oczyszczanie, polecam 4xSuper Slim, z Big-Active, którą sama piję. Pomaga oczyścić organizm, a przy okazji pozbyć się też kilku kilogramów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carokssss
Podwyższony mocno cholesterol miałem. Myślałem na początku, że przez dietę, ale po analizie u dietetyka okazało się, że jem w sposób mocno zbilansowany. Miałem problem pasożytów i nawet nie spodziewałem się, że można przez infekcję pasożytami nabawić się podwyższonego cholesterolu. Leczyłem się tylko naturalnie. Dużo czosnku w diecie, dokupiłem ecoDetox ze względu na gorzką pomarańczkę (robactwo nienawidzi gorzkich rzeczy), wszystkie gorzkie przyprawy wprowadziłem do diety. Warto wiedzieć, że pasożyty to nie tylko glisty, czy tasiemce, ale standardowo wirusy, grzyby i inne podobne. Suplementacja nie jest wcale taka głupia przez cały czas, bo praktycznie wszędzie występują pierwotniaki i bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz przetestować też detoks aloesowy. Na mnie zadziałał znakomicie. Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać możesz tak jak ja jechać na tygodniowy wyjazd do www.siodmylas.pl. Akurat jest okres urlopowy więc kilka dni wolnego dobrze każdemu zrobi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w domu dwa psy i kota. Na 100% każdy domownik jest nosicielem pasożytów. Wiem to, chociażby od weterynarza. Z polecenia kupiłam ecoDetox. Jak coś się dzieje w sprawach żołądkowych to zawsze pijemy. No i staram się utrzymywać maksymalny poziom higieny w domu. Kontakt ze zwierzakami jest ograniczony do absolutnego minimum. No niestety, jak masz zwierzaki to trzeba stosować profilaktykę na pasożyty. Tego się nie da uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opkirt
Super sobie z pasożytami w moim wypadku poradził suplement EcoDetox i to też badania potwierdziły, że organizm się poprawił, mam lepsze wyniki krwi i jeszcze paru innych wskaźników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najskuteczniejszy sposób na oczyszczanie organizmu z toksyn to picie czystka. Czystek nie tylko oczyszcza organizm ale również wspomaga go i uodparnia. Dodatkowo przyspiesza proces metabolizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×