Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcebyczdrowa

Oczyszczanie organizmu za pomocą.....

Polecane posty

Gość chcebyczdrowa

Hej! Czy znacie dobry sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn oprócz dwutygodniowej głodówki? Ja uważam że to niezdrowe tyle nie jeść że w organizmie może dojść do jakichs zmian więc głodowki stosować nie chcę. Może któraś (któryś) z was stosował(a) inną metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no olej
poczytaj o tym oleju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij sok z czerwonego buraka tak długo, dopóki mocz będzie miał zółtą barwę. W momencie kiedy stanie się bezbarwny twój organizm jest oczyszczony z toksyn (potrwa to pewnie ok.tygodnia-dwóch) Poza tym pokrzywa jest ziołem oczyszczającym-jeśli masz jakiekolwiek zmiany na skórze np. trądzik wówczas ostrożnie, bo na początku wszystko wyjdzie na zewnątrz i skóra wówczas wygląda strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
By oczyscic organizm nie potrzeba az 2 tygodniowej głodówki --- wystarczy systematycznie raz w tygodniu jednodniowa (nawet raz na 2 tyg) - to oczyszcza cały organizm mozna tez oczyscic organ na ktorym zbiera sie najwiecej toksyn tj. watrobe. I na to tez sa kilkudniowe kuracje oczyszczające, albo systematycznie raz w tyg 1/4 szklanki oleju albo na czczo rano, albo zaraz przed snem przynajmniej 3 godz po ostatnim posilku. dokladnie to samo jest z sokiem z buraka - 2 tyg codziennie, albo raz w tyg . ale za to systematycznie.... soki warzywne, albo herbatki ziolowe przyspieszaja proces oczyszczania (sok z kwaszonej kapusty, swiezy jablkowy, z burakow, herbatka pokrzywowa, z bratka, zielona herbata) dobrze jest wprowadzic ktorys z tych napojow do codziennej diety i na pewno pic go w czasie tej jednodniowej glodowki. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebyczdrowa
dzieki za info, ale.... SOK Z BURAKA WYPłUKUJE WAPń!!!!! NIE MOżNA Z NIM PRZESADZAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafka
tak oczyszczanie organizmu jest potrzebne,ja słyszałam o takim preparacie nazywa się denoxinal,jest to preparat składający sie z wyciągów ziół i może być stosowany jako suplement diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_k
denoxinal? jeszcze o takim preparacie nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka24
ja słyszałam. Koleżanka mi ostatnio mówiła o tym preparacie. Podobno dobry jest na oczyszczenie organizmu i ogólnie poprawia kondycję całego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o a ile
a ile kosztuje ? i przez jaki czas się go bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-4 ząbki czosnku zalać filiżanką gorącej wody lub mleka. Moczyć przez noc. Wypić nazajutrz na czczo. Stosować przez 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleczek_23
i ten czosnek ma pomóc w oczyszczeniu organizmu? A jeśli chodzi o denoxinal? Jak długo trzeba go brac? Mozna kupic w aptece bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
picie pokrzywy jest dobre,ale trzeba pamietać o odstępach czasowych z piciem.noi sok z aloesu organicznego ma szerokie zastosowanie,oczyszcza organizm jak najbardziej.a co do buraków słyszałam że oczyszczają krew i poprawiają morfologię ale nie wiem czy cały organizm oczyszczą.noi oczywiście dużo zielonej herbaty i wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafka
ten Denoxinal to w zależności od opakowania jakie kupimy czy 30 kapsułek to tak w granicach 27 zl a 60 kapsułek coś ok 49 zloty a co do stosowania to najlepiej robić sobie takie "sesje" na wiosnę i na jesieni, i tak jest dostępny w aptece bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleczek_23
a napisz mi jak długo trwa kuracja, po ilu dniach mozna zauwazyc różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delucynea.
właśnie! Ja tez jestem bardzo ciekawa, bo jestem w trakcie szukania jakiegoś dobrego, skutecznego preparatu. Czuje sie teraz kiepsko, ostatnio bardzo często żywiłam się na mieście i chyba teraz mi to wszystko wychodzi. Złe samopoczucie, czeste boleści brzucha itp. Myślicie, że taki preparat na oczyszczenie organizmu pomoże mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryka29...
Ja myśle, że raczej powinien. Ale może warto wybrać sie do jakiegoś lekarza, zeby dobrał Ci jakies odpowiednie dla twojego organizmu tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balu28
no właśnie ja również potrzebuje czegoś na oczyszczenie ,no mój organizm dokładnie , dotychczasowe moje odżywianie się ,zostawia wiele do życzenia,dlatego potrzebuje coś na oczyszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka różowa
ostatnio głośno jest o tym denoxinalu- podobno skuiteczny. Ja jeszcze nie wiem, bo nie próbowałam, ale mam zamiar sobie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferańciszka
no ja również czytałam o Denoxinalu ,dobry ma skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija25
skład ma ziołowy, właśnie czytam o nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brambora28
a czy możesz coś więcej napisać co wchodzi w skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija24
W składzie ma wyciąg z 4 ziół i glonu komórkowego Chlorella pyrenoidosa, czosnek, witaminę C i jakieś tam. Sprawdź sobie w necie. Ogólnie cały skłąd ziołowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brambora28
To dobrze jak skłąd ziolowy, nie lubię brac jakichś tabeletek, które oparte są na samej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubi
moja ciocia kiedys kupila w aptece taki specjalny plaster ktory przykleja sie chyba w dowolne miejsce na noc i to oczyszcza organizm z toksyn, nie wiem na ile to prawdziwe ale pamietam ze rano ten plaster byl caly czarny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka-2-7
o wow, no to niexle, to koniecznie dowedz się jak ten plaster się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia45
ja biore denoxinal - skuteczny, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulakula12
nigdy nie brałam tego preparatu, ale dzis kolezanka w pracy mi o nim mówiła, a teraz czytam w necie opinie i tez sa pozytywne. wiec moze warto sprobowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśka24
no tak, denoxinal jest skuteczny z tym się zgadzam w zupelności. Ja używam i moja mama tez jest zadowolona z działania tego preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara z radomia
z tego co czytam ,to widać że ten preparat jest bardzo dobry ,nie jest drogi ,bardzo dobry skład ma ,warto spróbować ,ja na pewno go kupie i spróbuje na własnej skórze jak działa,później napisze jakie są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×