Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcebyczdrowa

Oczyszczanie organizmu za pomocą.....

Polecane posty

Gość małolatka bibi
ja tez zamierzam sobie kupic ten denoxinal. Dziś juz od rana siedze w necie i czytam opinie na jego temat i przyznam, że więszkośc jest pozytywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika222
tak jest to bardzo dobry preparat o ziołowym składzie ja go biore ,teraz właśnie też ,rewelacyjny ma skład polecam,ja nawet schudłam 2 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaczarnulka
to ja tez tak chcę. Zaraz pójde do apteki i kupie sobie :) Tez już gdzieś słyszałam pozytywne opinie na temat denoxinalu. A mi przyda się toche schudnąc i oczyścić organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
marika ale co bierzesz po jednej tabletce dziennie? i jak dlugo miesiac? dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia99
dziewczyny ,szukam na różnych forach odpowiedzi namoje pytanie może tu znajdę:)więc tak chciała bym zapytać czy przed zajściem w ciąże to można stosować takie preparaty na oczyszczenie organizmu?,czy są jakieś przeciwwskazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marik22
ja biorę Denoxinal jedną tabletkę dziennie i ja tak przez miesiąc do półtora miesiąca biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyzna
tez polecam denoxinal tez go bralam i jest ziolowy takze nie uzaleznia,a i cera mi sie po nim poprawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicyjka z krainy tej
a czy oprócz denoxinalu jest jeszcze cos innego? Znacie jakies inne preparaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyzna
oj sa jakies inne, zapytaj w aptece najlepiej. Ale wydaje mi sie, że denoxinal jest w porządku. Najwazniejsze, że jest ziołowy, więc na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsadny_GOSC
UWAGA , JEDNA PANI STWORZYLA PARW PROFILI , stworzyla sobie szkic korespondencji I NAGANIA NAIWNYCH LUDZI NA JEDEN PRODUKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie lepiej
Najlepszy na oczyszczanie jest uncaria wilcacora.pod nazwą DETOX,stosowac razem z Antioxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ufajcie pomarańczowym użytkownikom forum :] Przeważnie są to przedstawiciele, którzy polecają produkty firmy. Co do oczyszczania to, poszukaj sobie diety antygrzybicznej i zobaczysz co jeść a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcia65
tja wychodzi z tego ze 90% komentujacych to oszusci brawo brawo nie ma to jak teoria spiskowa ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiina
e tam, ja też słyszałam tez o tym preparacie od znajomych. nie próbowałam, ale może kiedyś skusze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianka
Oczyszczanie organizmu za pomocą... denoxinalu :) kiedyś brałam detox, ale zrezygnowałam, bo za drogi. A te ziołowe tabletki nie dość, że są tanie, to serio skuteczne, dobzre się po nich czuję, włosy mam ładniejsze, cera mi się poprawiła chociaż na dworze taka wstrętna pogoda nie sprzyja poprawom nastroju, a ja jakoś mam świetny humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibaaaaaa
heh, ja po kuracji denoxinalem tez miałam lepszy humor. Generalnie czułam sie lżej, zrzuciła pare kg i dobre samopoczucie mi wróciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss.ot
moja kobieta stosuje ten denoxinal. Ja za bardzo nie wiem jak to działa, ale muszę powiedzieć, że da się zauważyć po dwóch miesiącach poprawę. Przede wszystkim ma ładniejszą cerę. Włosy wydają się grubsze, no i wydaje mi się, że ogólnie to tak jakoś zaczęła bardziej o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duces
Ja kiedyś żadnym tabletkom nie ufałem. W ogóle uważałem, że ponieważ jestem facetem, to takie rzeczy nie są dla mnie. Ale poznalem fajną dziewczynę i ona mnie nauczyła o siebie dbać. Teraz biorę ten denoksinal i wcale się tego nie wstydzę. Facet też może mieć ładną skórę czy paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala rekawiczka
a co jest z czerwona herbata? podobno tez ma dobre dziaalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmkmkfggtdf
Od tygodnia biorę Denoxinal i od pary dni mam wysyp okropnych, ropnych pryszczy:( Mieliście tak samo? Czy to minie? Ile trzeba czekac na efekt oczyszczenia organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenoska
ja tez szukam czegoś, co by mi oczyściło organizm. Musze się wybrac do apteki, może tam mi coś doradza. jak cos bede wiedziec to napisze. W internecie to polecają detox, denoxinal i mnóstwo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meybeye
na oczyszczanie organizmu najlepsze są ziołowe tabletki. Takie które usuną wszystkie metale cieżkie z organizmu. Może być detox, albo lepiej Denoxinal, tańszy jest, a dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia27
ja już sobie kupiłam denoxinal, ale dopiero po nowym roku zaczne kuracje. Na pewno przez święta pozwole sobie na szaleństwo smakowania potraw przyrządzonych przez moja babcię, więc po świętach taka kuracja przyda mi sie bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samimisa
ja od nowego roku przechodze na dietę orkiszową, teraz jestem w trakcie oczyszczania organizmu detoxem - czuje różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordea.
denoxinal jest bardzo skuteczny, uzywam go od roku i zawsze po kuracji czuje znaczna roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lineczka23
Nie uzywalam jeszcze tego Denoxinalu, ale chetnie sprobuje, czytałam ze jest naprawde dobry :) 4 zioła, oczyszcza nie tylko watrobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula123467
Ja oprócz picia herbatek ziołowych chodzę na zabiegi kosmetyczne, które oczyszczają organizm z toksyn. Pani kosmetyczka zaleciła mi serię zabiegów zielonych alg i agyptosa w kapsule. Byłam dopiero na 3 z 5 zabiegów a już widzę efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×