Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LIMA

Jaki własny interes w małym mieście ? Doradcie coś

Polecane posty

Gość Marilen
Prpponuje domowe odbiadki z dostawa do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię jego
UWAGA !!! Kasiorek2010 to znany oszust i naciągacz ! Nazywa się Viktor Folo meyev Wystarczy wpisać w Google a wszystkiego się dowiecie Oszuście ! Podaj tu publicznie : - nazwę producenta - nazwę produktu - atest na polski rynek - opinie o produkcie niezależnych podmiotów - CENĘ ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inżynier92836319
Kasiorek oszuście !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polityk nadzwyczajny
Kasiorek to zwykły naciągacz. Ponadto to człowiek niewykształcony, co zresztą widać po przeczytaniu jego tekstu, w którym aż roi się od błędów:) Nie dajcie się naciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliwanili
czytam te wszystkie opisy na wesela i przyjecia. Dobrze ale jak nie robisz tego sam to zamawianie w restauracjach tz. kataring sie nie opłaca:> samemu musisz miec pomieszczenie a sprzet drogi myślałam o saunie co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalerska
Od roku inwestujemy w magazyny z Jartomem. Jeśli stać was na przejmowanie nieruchomości, to śmiało polecam dokładnie ten sam krok. Nieruchomości w ostatnich latach mocno poszły w dół, a w dalszej kolejności dojdzie do boomu. Moim zdaniem zysk jest pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdańszczanin1979
witam.pracuje około dwóch lat w firmie która sprowadza uszkodzone luksusowe auta z całej europy.można na tym nieźle zarobić.chciałbym sam zacząć w tym temacie coś robić ale brak mi gotówki.gdzie szukać inwestora? Jak go znaleźć.moim zdaniem żeby dobrze szło trzebaby robić przynajmniej 2-3auta miesięczne.żeby tak działać trzeba mieć około pół miliona gotówki.auta sprzedają się dobrze .sprzedajemy auta wartości 100-200tys zł.zarobku na aucie około 30-40tys.nie ma możliwości strat.jak myślicie warto szukać inwestora? Czy jest wogóle szansa rozkręcenia czegos takiego cudzym kapitałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdańszczanin1979
chodzi mi tylko o uszkodzone auta.wiem jak zdobywać części,znam rynek czyli co sprzedaje się najlepiej,znam przepisy dot.rejestracji,podatków i akcyz.biegle mówię w jęz.niemieckim(auta głównie z niemiec)mam zaprzyjaźnione warsztaty blacharskie,mechaniczne i lakiernie.wiem dużo w tym temacie.brak tylko gotówki.mógłbym zacząć sam z autami po 20-30tys ale zarobek na tym marny więc wolę pozostać na etacie przy zarobkach około 5tys.jak myślicie warto się produkować żeby ruszyć to samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg43149793
ja polecam na poczatek zarobic w internecie bardzo prostym sposobem porady na stronie www.wolni.xlx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MsLil1986
sama szukam ciągle idealnego pomysłu na własną firmę, dużo czytam, zbieram informacje i codziennie dowiaduję się czegoś innego. A jak mam trochę czasu to zapisuję to wszytsko na swoim blogu,żeby nie zapomnieć, na jakie pomysły już wpadłam :D jak chcecie to poczytajcie http://kreatywnepomysly.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może punkt xero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslawwll
a co myślicie o otworzeniu myjni mobilnej ze sprzetem takim, który klient będzie mógł sobie wypożycyzć? Znalazłem nawet korzystne finansowanie takiego sprzętu u producenta 7car

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizzzza34
My planujemy otworzyć mały hotel razem ze SPA poniewaz nie ma czegoś takiego w naszym miescie. I teraz własnie jestesmy na etapie jego urządzania. teraz planujemy nasze prace związane ze SPA.Słyszałam, że wykonuje je firma z Warszawy chyba Meadow Group. Czy wiecie coś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na moją stronę poświęcisz dwie minuty, a w zamian dowiesz się czegoś pożytecznego. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fillllipowska
Ja zastanawiam sie nad gabinetem kosmetycznym i obok tego SPA. Nawet mam fajny projekt firmy Meadow Group z Warszawy i mysle ze to na pewno pomoze tez zyskac potem klientki. A takiego salonu w miescie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortteska
I tu się z Tobą zgodze. Moja kolezanka brała od nich urządzenia do swojego salonu kosmetycznego. Bardzo wysoki poziom , strasznie solidna firma i co ważne ma to potem przełożenie na wzrost liczby klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzunia2
Dziewczyny to jest prawda. Zwlaszcza jesli nasz gabinet bedzie w pełni i profesjonalnie urządzony to tutaj na pewno nie ma zadnego problemu jesli chodzi o brak klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathinkaa
Ale ja jestem tego samego zdania. Tutaj jeszcze co wazne ta firma naprawde ma bardzo bogate doswiadczenie wiec tez zrozumiałym jest ze tak wiele osób, firm korzysta ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o zakładzie z poprawkami krawieckimi? Ja się nad tym zastanawiam ale nie wiem czy można z tego wyżyć. Jeśli ktoś korzystał z takich usług to prosze wpisać cenę za usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wszywałam zamek do kurtki
puchowej - zamek był mój, za wszycie dałam w zakładzie krawieckim 25 zł - rok temu. małe miasteczko w centrum polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie jakiś temat o planowaniu i otwieraniu a nie zamykaniu i bankructwe. Ja wlasnie zaczynam swój mały biznes i mam nadzieje ze wszystko pójdzie po mojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam koszty za transport, mechanikę lub elektrykę. Kontakt pod numerem 733-584-973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo67
niedługo zwolni mi się lokal użytkowy, 70m2 z piwnicą, który do tej pory wynajmowałem, w dobrym miejscu( Rynek), lecz przez markety, większość lokali w mieście stoi pusta, otwierają się banki, kafejki, pizzerie, bary itp. tego też jest już dużo, nie wiem sam co zrobić , myślę czy się za coś nie wziąć sam, lecz prowadzę działalność usługową i idzie nie źle więc nie mam parcia, może jak bym miał jakiś pomysł z czymś ciekawym to bym się zdecydował, pomóżcie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przeczytałam o wypożyczalni filmów to mnie siekło i od razu na datę spojrzałam;)) Niezły szmat czasu 2007rok no no wtedy jeszcze zdaje się były wypożyczalnie Kurcze jak to się wszystko zmienia coraz szybciej pędzi do przodu . W dzisiejszych czasach na pewno wielu ludzi chciałoby dobrą jakość w niskiej cenie zdrową żywność w cenie dyskontowej:)na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak uczył bogaty ojciec produkt nie jest ważny-jednak czasy kiedy on uczył już minęły-i to jest niewątpliwie najistotniejsze w tym wszystkim! jego nauki są już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudytaKa
A może wejść w coś takiego http://amerpharma.com/twoja-marka/? Oryginalny pomysł - bo firma właściwie pomaga Ci stworzyć gotowy produkt od pomysłu/nazwy po wprowadzenie na rynek. A odżywki, suplementy diety dla osób aktywnych są teraz na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander47
Kilka ciekawych pomysłów na mały biznes czytałem dzisiaj tutaj http://forum.finansefakty.pl/forum-pomysl-na-biznes_13 może kogoś to zainteresuje. Najlepiej obserwować co w twoim mieście istnieje od dawna a które branże padają po jakimś czasie, ja w swoim mieście (ok 20 tyś ) zauważyłem że zawsze biznesy typu puby, restauracje itp zawsze po jakimś czasie są zamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritchie
Witam serdecznie ! Mogę podpowiedzieć ( moim zdaniem ) bardzo dobry pomysł na swój własny biznes w domu . Jedyny warunek jaki potrzeba spełnić , to niestety pewien wkład finansowy . Aby zacząć działać trzeba zainwestować kwotę w przedziale 10-15 tys pln , w zależności od tego , na jakim poziomie chcemy mieć wyposażenie naszej firmy . Oczywiście im więcej wyposażenia kupimy na początku , tym będziemy mieli większy asortyment wyrobów , a to daje nam poczucie pewnego bezpieczeństwa . Interes ten jest z branży cukierniczej i w zupełności do jego prowadzenia wystarczą zdolności manualne .na poziomie podstawowym . Miał to być mój autorski projekt na domowy biznes ( dlatego mam jego tak dokładnie opracowany ) ale z różnych powodów życiowych musiałem jego zaniechać . Bardzo istotny jest tu fakt , że nie potrzeba tu wielu urządzeń cukierniczych , a jedynym niezbędnym jest dobrej klasy domowy malakser . Pozostałe wyposażenie zmieści się w jednej szafce kuchennej , także jak widzisz - nie ma tu jakiejś wielkiej rewolucji w domu . Ponieważ prawdopodobnie ja już tego pomysłu nie wykorzystam ( a nawet gdyby kiedyś , to i tak nie bylibyśmy dla siebie konkurencją ) , mogę Tobie w szczegółach wszystko opisać . Aha !!! Co najistotniejsze . Nie jest to pieczenie ciast , ciasteczek także nie musisz obawiać się , że nie zawsze coś się uda . Wyrób końcowy produkuje się z zaledwie z trzech surowców . Pozdrawiam im zapraszam do kontaktu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×