Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LIMA

Jaki własny interes w małym mieście ? Doradcie coś

Polecane posty

Gość ahhhhhhhhhhhhhhha
a moze bys ekonimie wykorzystala, sezonowo PIT=y a tak poza tym to ksiegowosc itd??? moje kol mama tak znakomicie prosperuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepien
Dla mnie żadna, ale sama piszesz że poszukujesz biznesu który uniezależni Cię od innych dlatego jeżeli mieszkamy w tych samych okolicach możemy się spotkać(jak pisałem wyżej) i przedstawię Ci moją ofertę nic więcej. Pozdrawiam Andrzej P.S. Idę spać dobrej nocki dla wszystkich nie śpiących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Limy Sprzęt dla amazonek to różnego rodzaju protezy piersi, i bielizna dla nich, czyli wszystko to co może sprawić że kobieta po amputacji piersi czuje się bardziej komfortowo. Natomiast sklep dla alergików to oczywiście zdrowa żywność, kosmetyki antyalergiczne i równiez odzież, możesz nawet proponowac sprzęt antyalergiczny typu pralka dla alergikow ale to raczej radziłabym ci sprowadzać na zamówienie bo taka super pralka dla alergików kosztuje ok 8 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ...no raczej nie myślalam o takim interesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotyl
Witam podobnie jak wy rowniez poszukuje dobrego pomyslu na wlasny interes. Mieszkam w malym miasteczku ok.12tys. gdzie w sumie wszystkiego jest tu pelno, błagam pomozcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotyl
Myslałam o małym sklepiku z odzieża ale taka tańszą na każdą kieszeń. Ale taka jest tylko w Warszawie i to chinska. Myslicie ze to sie oplaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotyl
W mojej miejscowosci jest taki sklep i widac nie zle prosperuje ale czy to sie uda na dluzsza mete. W koncu ludzie moga miec dosyc tego ze kupia co co za miesiac nmoze sie rozleciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotyl
Ale z 2 strony na rynku pelno jest tego badziewia. Co o tym myslicie? Czy to jest dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotyl
Powiem Wam nawet ze pracowalam w tym sklepie i jezeli chodzi o chndel to mam jakies doswiadczenie. Utargi tez sa zadowalajace jak na taka miejscowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niec nie otworzyłam bo pracuje u znajomej ale cały czas nad tym myślę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magoo
Też szukam pomysłu na własną działalność, jestem z zawodu i doswiadczenia ksiegowa, niestety nie mam uprawnien na zalozenie biura rachunkowego, co najbardziej by mi odpowiadalo. Mieszkam niestety na wsi okolo 2500 mieszkancow, ale w promieniu 25 km, sa 3 wieksze miAsta, okolo 20 000 mieszk. Myslalam juz nad wieloma pomyslami, ale ciezko wcisnac sie z czyms na rynek. W mojej miejscowosci jest juz wszystko, co mozliwe, dlatego mysle o czyms z wiekszym zasiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZUKUJąCA 4353
CZESC ja szukam i szukam pomysłu i nic małe miasto małe perspektywy wszystko juz jest a jezeli czegos nie ma to tylko z tego względu ze nie było by na to popytu ,moze usługa ale jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZUKUJąCA 4353
LIMA zaglądasz tu czasem? odezwij sie moze razem cos wymyslimy bo ja tez szukam od roku i powiem ci ze lepiej poczekac niz utopic pieniądze .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
Gratuluje! :-) i jak idzie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
to super! na razie sie nie martw! mysl! i przyj do przodu! ;-) a moze wyroby cukiernicze? poza tym ja czasem zima tez lubie zjesc lody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
jestem ona ;-) i naprawde fajnie zima przy kominku zjesc lody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieście najlepiej się mają ciuchlandy, coraz ich więcej i jak na razie żaden nie pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
trzymaj sie tego, co masz! slyszalam, ze podobno najtrudniej wytrzymac pierwszy rok, ale jesli utrzymasz sie z interesem rok, to pozniej juz jakos z gorki poleci trzymam kciuki! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
nie, nie mam swojego biznesu, ale mysle o tym powaznie tez nie mam za bardzo pomyslu :-( dlatego tu zajrzalam zastanawiam sie czy poszloby cos zwiazanego z kosmetyka (jestem manicurzystka) ech, dylematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naie ma nad czy sie zatanawiać
jesteś manicurzystka i zastanawiasz sie nad otwarciem własnego biznesu? U mnie w mieście ( małe miasteczko ok 15000 mieszkańców) ma manicure czeka się 1,5 miesiąca to jest nie do przyjęcia. Tam gdzie chodzę kobitka ma maleńki lokal jedno pomieszczenie jest tam tylko zlew fotel do pedicuru i stolik z dwoma krzesłami do manicuru i nic więcej już się tam nie mieści. Siedzi tam przez cały dzień od rana nieraz do 21. Za godzine pracy kasuje jekieś 50 zł. Nakłady finansowe na taki biznes nie wielkie, a zyski duże... Zawsze najbardziej opłacały się usługi... Zwłaszcza jeśli sama będziesz pracować. Nawet sama zastanawiałam sie nad zrobieniem takiego kursu i otworzeniem czegoś swojego. Dodam że konkurencja jest i to chyba nawet spora... Życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×