Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fenyloetyloamina

sukienka...

Polecane posty

Gość missmarta
Fason bardzo mi się podoba: prosty, zgrabny i seksowny. Kolor... niby przyjęło się, że na wesela w czerni się nie chodzi, ale moim zdaniem nie wolno tego aż tak sztywno traktować. Strój ma być ładny i elegancki, a tej sukience żadnej z tych cech nie brakuje, widziałam na weselach zresztą wiele dziewczyn w czerni. Ja bym się nie zastanawiała i po prostu ją włożyła. Sama też sobie czarną na wesele w kwietniu kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic specjalnego. material mi sie nie podoba ale fason po prostu ok. czarny na weselach jest popularny i nikt sie raczej nie obraza (no moja kolezanka akurat nas prosila, zebysmy sie na czarno nie ubieraly na jej wesele..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Bardzo ładna az sama pomyślałam czy jej nie zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba choc widzilam na alegro ciekawsze w tej cenie. jest ladna prosta ta wstarzecza pod biustem nadaje jej swiezosci nale cos mi w niej nie pasuje chyba kroj samego dolu nie wiem sama nie wiem cos mi nie gra. ale jejsli ci sie podoba to kupuj:):):):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Ogladam te sukienki bo zastanawiam się teraz na kupnem, ale patrząc na rozmiar to mam pewne wątpliwości Chciałabym aby była dobrze dopasowana, ja nosze rozmiar S i wymiary talii i bioder podane w tej rozmiarówce pasuja ale biust nie bo ja mam wiecej nigdy nie zamawiałam żadnych ubrań i teraz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Mam zwyczaj nie ubierać się na wesela na czarno, chyba, że jako dodatek. Wesele to kolory. Ja mam suknię z krótkim rękawem, długą, z tafty -dekolt, dopasowana góra, szeroki dół, koloru czerwonego wina, połyskująca lekko. Byłam w niej na kilku weselach i zawsze dobrze się czuję i wyglądam. Zmieniam tylko fryzurę i biżuterię. Może czegos takiego poszukaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihigguf
gawi to przybij piatke... jak zobaczyłam ta z pierwszego linka lizakk to już chciałam kupować. entuzjazm opadł mi przy wybieraniu rozmiaru: talia, a zwłaszcza biodra pomiędzy XS a S, a biust M i co ja mam zamówić? dziewczyny dordzcie, wymiary 88-64-86 A może taką sukienke kupię gdzies w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nadal dumam...a nada się ona do małego biustu?wiecie krój..?czy trzeba mieć tam co włożyć..?wszytsko inne mi juz w zasadzie pasuje:)czerń to czerń-jest uniwersalna a na wesele można jakies jasne dodtaki do niej i będzie gitara:)tylko kurcze te \"bandziorki\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ma taką samą!! tez kupiła na allegro tylko, ze jest czerwonego koloru i wygląda swietnie!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Ja mam wymiary 90/63/91 i co ja mam wybrać? nie zdecydowałam się bo z doświadczenia wiem że z sukienkami mam problem, musze się nachodzić aby cos kupić, bo gdy jest dobre w biuście to w talli i biodrach mi wisi. A wiecie gdzie we Wrocławiu taką można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze idz do krawcowe?? wydrukujesz zdjecka z netu a ona ci uszyje?? ja niestety nie jestem z wroclawia wiec sie nie orientuje. z allegro to jest tak ze wymiary sa bodane ale jednak trudno tak dokonca zaufac zawlaszcza tym przedziala:P:P bo czasem s okazuje s m i odwrotnie:) sprobuj wyslac maila o okladne wymiery sukienki i prownaj je z wymiarami sukienek jakie masz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×