Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

dziewczyny, ostatnio widziałam reklame tabletek \"centrum\" z luteiną. myślicie ze pomaga to trochę podnieść progesteron? a moze to jakaś inna luteina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antella
Dzięki minimonia. Ja chwilowo się nie nastawiam, bo czytałam, że pozytywne testy mogą wychodzić również przy cystach na jajnikach. Mój progesteron w 23 d to 32,7ng/ml przy normie 0, 95 - 21,0 dla fazy lutealnej, 9,3 - 33,2 dla I trymestr ciąży. Ja chodzę do gin, kóry przyjmuje w klinice, a do mojej miejscowości przyjeżdza raz w tygodniu. jest barzdo oblegany, bo rzeczywiscie wielu parom pomógł. Znamosobiście kilka takich przypadków. I tylko dlatego sie na niego zdecydowałam, bo poza tym to on mi sie nie podoba. Wizyta trwa 10 min, wiec wszystko odbywa sie bardzo szybko, jest dosć drogi (każda wizyta 100 zł), a poza tym nie ma usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antella
Dziewczyny, stosujecie ziółka, a próbowałyście akupresury? Są takie masaże wzmagajace płodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antella, trochę mnie wystraszyłaś tą cystą. w tym cyklu zaczęłam pić ziółka, a wcześniej ktoś pisał ze jak w organizmie wszystko jest ok, to zioła mogą spowodować nadmierną stymulacje jajników, i z tego mogą się robić cysty właśnie...mam nadzieję ze mnie to ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!!!!! antella- GRATULUJE drugiej krechy, co prawda narazie slabej ale widocznej 🌻 minimonia super ze tempka nie spadla:D janevzka nareszcie sie pojawilas emilko fajnie ze z mama juz oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kruszka! co u ciebie? nie korci zeby tempke zmierzyć? :P ja chyba dzis sie skusze na test, tylko ze juz dwa razy się wysikałam, a powinno sie z porannego... no ale zobacze co wyjdzie. zaprosiłamsobie na wieczór siore z narzeczonym, więc jak coś to beda mnie pocieszać, a ja sie ubzdryngole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki 🌻 Antella witaj u nas:) Emilko, jak dobrze, ze juz z mamą lepiej. A tak w ogóle to co u Ciebie? Monia- ja piję ziółka, zobaczę jakie będą efekty, na pewno zaczynam odczuwac wszystkie zmiany związane z owu, a wczesniej tak nie bylo, no iśluzu mam duzo, ale to chyba zasługa lnu. Ale tez nie chcę za długo ich stosowac. Monia niestety stronka z Twoim cyklem się nie otwiera, wpisz może dc i temp. Cloteczko ??? mialaś ją odgonic! Kruszynko, ja tam trzymam kciuki aby jej nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 dc 36,5- wczesniej wahało się mdz 36,3- 36,5 13dc 36,2 14dc 36,3 15, 16,17 dc 36,4 18dc 36,5 19, 20,21 dc 36,7 22 dc 36,5- ale poprzedniego dnia troche popiłam :) 23, 24 dc 36,7 25dc 36,6 26,27,28 dc 36,8 dziś mierzyłam tempke wczesniej niż zwykle, ale pozniej jak zmierzyłam było 36,9, z tym ze to juz po wstaniu i sikaniu. mi sie nawet podoba ten wykres :) taki zrównoważony w porównaniu do poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, jak wcześniej to odejmij 0,1 kreski , jak póżniej to dodaj 0,1. Liczy się co godzinę, chociaż od 7,3 temp. sama wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 15 dc miałam pozytywny test, więc zakładam ze owu była 16 dc, 13 był taki ładny spadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Janeczko,nareszcie sie pojawilas! A mialam zajrzec wczesniej na topik ale myslalam,ze o tej porze to tutaj jeszcze nikogo nie ma a tu prosze,taka niespodzianka! Ja mam @ ale jakis taki dziwny,no ale mniejsza z tym. Moniu,kochana,trzymaj sie!Kiedy masz termin @.Bedziemy razem nie czekac hihi.... Witam cie Antella i przylaczalam sie do gratulacji!Ja tez mysle,ze jestes w ciazy.Badz z nami i opowiadaj nam dzien po dniu jak to sie u ciebie rozwija.Jestes pierwsza zafasolkowana osoba na naszym ziolowym topiku.Mam nadzieje,ze przyniesiesz nam szczescie. Wiecie co,tak mi sie teraz przypomnialo,ze pare dni temu kupilam sobie malego,drewnianego bociana na szczescie i schowalam gleboko do szafy.Trzeba by go moze wyjac? Ja juz zrobilam dzis czesc sobotnich porzadkow ale konca wciaz nie widac bleee... Caluje dziewczynki mocno i wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, buziaki. Koniecznie wyjmij go z szafy i postaw gdzies na widoku. Chyba tez się za takim rozejrzę:D Moni, no widzisz, wg testu inaczej, mnie bardziej pasuje 19 bo masz róznicę 0,2 kreski,a w 16 tylko 0,1. Ale to dobrze,że sie mylę, bo dzisiaj po owu masz już 13 dni ? dobrze liczę, czy więcej, który masz dc? Może zrób teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!!!!!!! CO WAM POWIEM TO WAM POWIEM, ALE WAM POWIEM: ZIÓŁKA DZIAŁAJĄ!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam :) kreska blada jak nie wiem co, ale widać. jutro zrobie drugi teścik z porannego moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, kiedy się starałaś. :D :D :D :D :D Dziewczyny, pijemy szampana!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10, 13, 15, i 16 dc. kurna ale łapy mi sie trzęsą i płakać mi sie chce. i nie moge z wami szampana wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, kochana, mnie aż się chce płakac ze wzruszenia. Tylko jogurcik:D ściskam Cie bardzo mocno i gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje janeczko kochana :) no ja myśle ze teraz to juz taśmowo poleci :) trochę się martwię tym niskim progesteronem... moze powinnam iść do jakiegoś gina zeby mi coś przepisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,gratulacje!!!!Ja w to wierzylam!Ale cudnie!!!! Nawet nie wiem co napisac taka jestem wzruszona. Dbaj teraz o siebie i nie opuszczaj nas!!!! CALUSY,CALUSY,CALUSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE JAK NIE WIEM CO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK SIE CIESZE!!!!!!!!!!!!!!!!PISZ SZYBKO CO I JAK U CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SUUUUUUPER ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGROMNIASTE BUZIOL DLA CIEBIE I FASOLECZKI!!!! a masz jakies objawy?? cos cie boli np. cycuchy, podbrzusze cokolwiek....czy tylko tescior ci mowi o kochanej fasoleczce?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×