Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03---------- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko -wielkie dzieki 👄 wyczytalam ze mozan lh, fsh i tsh mozna zrobic w 1-3 dc a prl i progesteron w 20-22 dc, bo ja chcioalam zrobic inaczej ale widze ze nie ma takiej potrzeby:D Monia juz wymiekla i chyba nie chciala juz miec razem ze mna terminu tej wstretnej malpy @ :P i teraz termin mam z toba emilka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochaniutka, bo jeszcze Ci uwierze ...:P hihihi Koniecznie trzeba by sie spotkac na kawusie i poobmacywac troche monie - na szczescie!!! monia- widzisz, cos w tym chyba jest :P moze za blisko wtedy siedzialas tej zafasolkowanej dziewczyny i fluidki przeskoczyly :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz dotykalam 7 miesiecznego brzuszka mojej znajomej.Brzuszek jest piekny:jak pileczka a ona wcale duzo nie przytyla,wiec wyglada slicznie i promiennie. No i jakos na mnie nie przeszlo buuuu.... Janeczka,znowu cie trzeba wolac,wstydz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja janeczko-wstydzs sie:P ja nie mam kogo obmacywac:( :( wrrrrrrrrrrrrrrr!!!! jedyna nadzieja to w tym ze chyba bede zaczepiac kobitki na ulicy i je tarmosić :P Z ktorejs cos musi przeskoczyc :P nie ma bata!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaale sie rozmarzylam jak pisalas o tym brzusiu:) hihihihi !! na kazdego przyjdzie pora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz,wydaje mi sie,ze ze zle to zrobilam bo dotykalam lewa reka buuuuu i na pewno dlatego nic z tego....No nic,jak ja znow spotkam to to wymacam ja obiema rekami i moze jeszcze stopa- od ciebie hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi :D koniecznie emilko!! poocieraj sie jeszcze i chyba starczy :P na ten cykl!! moze by sladem janeczki strzelic sobie bociana??!! i postawic go na stole, albo lepiej gdzies koło łóżka i niech pilnuje sprawy:D o boshe!! ale mi wali w dekiel....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,bociana to ja juz mam,tylko w szfie siedzi bo jeszcze za wczesnie na gniazdo...hehee...Mialam go wyjac ale jak moj M zobaczy to powie,ze juz calkiem mi odbilo i trzeba by moze do specjalisty hlhle... Takze,jak widzisz w sprawach bocianow jestes calkiem do tylu ,moja droga.Lec i kup bociana!Najlepszy bedzie taki duzy,ogrodowy.Moze blizniaki sie urodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak masz calkowita racje - z bockami troche kuleje :P ale wiesz co, moja babcia ma stado bocianow (tak bocianowa babcia-naprawde ona ma chyba z 5 tych ogromnych bocianow) i chyba pozyczy mi z 3 sztuki (do lata jej oddam) :D :D 🌻 Ty to masz łepek :) to prawda, ze najkciemniej jest pod latarnia :P Tylko ciekawe czy nie bede musiala spac z nimi pod mostem jak mnie mąż zobaczy w drzwiach z bocianami pod pacha....:D Emilko-ja bede spadac !!! zajrze do was wieczorkiem!!!!!!!!!!!!!! przesylam ogromniaste buziole 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześc kochane, Ja mam się wstydzić, to Wy już chyba wstydu nie macie, toz ja w pracy cięzko pracuję, ale Was podglądam :P Zboczenie jak nic. A jeszcze kiedy z tego zawału dostanę, tak cichcem to robię :) Co tam wyprawiacie z tymi bocianami? W sumie tak patrząc na tę tabelke, to jestem tuz za Monią, moze uda mi się spaść. A gdzie Monia w ogóle? No to obmacywanko rzekomo faktycznie pomaga, tylko kogo tu pomacać? Jak Wam mija dzionek, ja czuję się bardzo dziwnie, jak nic dzis mam owu. Zobaczymy co będzie, śluz się leje, że nie nadązam do kibelka z wkładkami latać :P Buziaki i milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha! Dobrze,ze nie bedziesz temu bockowi musiala zab lapac....oj,mialby twoj M z ciebie radoche! Kruchutka o swiecie w podwinietych do kostek spodniach, boso i z wielkim slojem wyprawia sie na lowy.... Bosh.....Zdechne chyba.... Milego popoludnia! p.s:nie zapomnij o bocianie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Janeczka!Nareszcie! A my tak sobie z Kruchutka troche podyskutowalysmy o bociankach... A jak chcesz to ta moja ciezarna kolezanke obmacam tez od ciebie,mam jeszcze jedna wolna stope hehehe! Mam nadzieje,ze tym razem ci sie powiedzie,skoro wszystko w 100% wskazuje na owu! I ja tez zmykam. Do zobaczenia wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ktoś mnie z tabelki niestety wymazał:( ale może to dobry znak, zobaczymy. Minimonia......gratuluje dwóch kreseczek. A u mnie to chyba te dni gdy trzeba działać a mój kłóci się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Domeniczko!Nie wiem jak to sie moglo stac,ze ciebie nie ma?Moze ktos po prostu przypadkiem cie obcial przy kopiowaniu i tak juz polecialo.Dopisz sie niezwlocznie.I kup bociana!My tu wszystkie sie w nie zaopatrujemy hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------2-------------03.03---------- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow nick-------wiek--------udany cykl--------tc------termin--------miejsc minimonia-----28----------5---------------5----------25.11--------warszawa zmieniam tabelke zeby was zmobilizować :) moze ktoraś przeskoczy szybko, bardzo na to licze :) ziewam i ziewam, w pracy zasnęłam ni z tego ni z owego- usypiałam dziecko i jakoś tak sie stało, nawet nie wiem kiedy. jajnik jeszcze czasami zakłuje, ale nie bardzo boli. ciągle sprawdzam czy nie plamię, jak tylko cos pocieknie to lece do kibelka- a cieknie dosyc sporo. ale na razie czysto.strasznie mi cięzko się skupic na najprostszej czynności, wszystkigo zapominam. dziś np. wyciągałam naczynia ze zmywarki ok 40 min! i smierdzi mi octem wszedzie, albo gównem- nie jest fajnie. jutro badania krwi, a w czwartek raniutko mam nadzieje ze gin mi potwierdzi fasole. dziewczyny, powiedzcie mi czy mogę nosic dziecko na rękach? waży ok 11 kg. buziaki dla was kochane moje- proszę nie zostawiać mnie samej na nowej tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domeniczko- nie wpisałam cię do tabelki bo napisałaś ze moze to dobry znak. więc jakbym cię wpisała to mogłoby wyglądać ze zabieram ci znak :)- a nie zabieram. wpisz sie sama :), najlepiej do nowej tabelki :) zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------3-------------04.04---------- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow nick-------wiek--------udany cykl--------tc------termin--------miejsc minimonia-----28----------5---------------5----------25. 11--------warszawa Moniu, ja miałam zakaz przy zagrożonej ciąży.Lepiej może bądź ostrożna, zwłaszcza w 3 terminach @ Przypomnij kochana, jak długo piłaś ziółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj janeczko 🌼 ziółka piłam jeden cykl-ten udany własnie. raz czy dwa razy nie wypiłam na początku cyklu, a potem juz chyba od 24 czy 25 dc wcale nie piłam bo zasypiałam :) dzieciaka starałam sie nie dzwigać dzis, obnizyłam krzesełko do karmienia zeby sama wchodziła, wyjęłam szczebeli w łóżeczku z tego samego powodu- ale do wózka na spacerek nie wejdzie sama, musze podnosić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, no to licze na te cudowne ziółka, zobaczymy co wyjdzie. Wczesniej pisalam Ci, ze sprawdziłam w chinskim kalendarzu i masz na 99 % dziewczynkę, co Ty na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuper- własnie chce dziewczynke-a mąż chłopca. pytałam tez mamy mojej co by sobie zyczyła i sie niezle usmiałam. moja mama chce dziewczynkę, bo sama ma 3 córeczki i sie juz przyzwyczaiła . a po chwili stwierdziła ze teściowa też pewnie bedzie chciała dziewczynke, bo nie ma córek tylko 2 synów :) i gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, biedny ten Twój mąż, taki osamotniony w tym babińcu, ale może następnym razem będzie synuś, albo jesteście w tym 1 % u chińczyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:P kupilam dzisiaj len i wit. e poinstuujcie mnie prosze: len trzeba zalac gotujaca woda?? i pic codziennie czy do owu?? wit. tez codziennie?? minimonia nie dzwigaj - a juz na pewno nie na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenika to chyba ja cie obcielam , ale niechcacy znalazlam taka tabelke szybciorem na jednych z ostatnich stron ...ale uznaj to raczej za dobry znak, a nie jakas tam zlosliwosc...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kruszynko, ja len zalewam wrzatkiem, tylko trzeba szybko mieszac zeby nie zrobiły się kluchy i dolewam soku. Na razie to pije, ale nigdzie nie znalazłam inf. do którego dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×