Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

u mnie znow blada kreska, moze nawet trochę bledsza niż wczoraj,wiec nie wiem co jest grane. ale na pociechę dostałam znow urlop- wiec w przyszłym tyg jadę na mazury z męzem w koncu, bo juz mi sie nie chce samej wyjezdzac na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, ja tez kupiłam kiedyś na allegro i miałam ten sam problem. Nawet wtedy, kiedy zaszłam w te pozamaciczną miałam to samo. Tylko, że ja wtedy miałam dwa testy. Jeden ze sklepu starania, taki paseczkowy i drugi z apteki Acon, kasetkowy. Ten kasetkowy pokazywał wyraźnie dwie ciemne kreski, a ten paskowy dwie, ale bledzizny. Powtórzyłam sobie popołudniu i sytuacja się powtórzyła. Nie wiedziałam, co zrobić, bo przy pozytywnym teście miałam dostać zastrzyk. Zaryzykowałam i zrobiłam. No zaszłam, ale to była ta c.p. Nie wiem. Nad tymi z internetu już kiedyś sie zastanawiałam, bo przez cały cykl nie pokazały mi wogóle dwóch kresek, a to raczej niemożliwe, bo cykl był stymulowany. Tylko, ze cena bardzo nęci, bo za te z internetu płaci się 1, 20- 2 zł, a w aptece jeden kosztuje ponad 7 zł. Teraz sobie kupiłam w aptece, ale tylko 5, to jak na mnie trochę mało. I cały czas zastanawiam sie czy kupić kolejne opakowanie z 5-cioma za 40 zł, czy zaryzykować jeszcze tamte tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antelko, ja jak zaszłam w ciążę to test pokazywał dwie grube krechy, i to były własnie te testy z netu, więc działały prawidłowo. teraz mam takie same. za 10 szt + 1 ciążowy zapłaciłam 21zł. w aptece nigdy nie kupowałam bo jak sama wiesz są tam potwornie drogie. dzis testu nie robię, zobaczę jutro. a jak tam pozostałe dziewczynki? była u was burza? ja uwielbiam taka pogodę. dzis nawet udało mi sie zrobić zdjęcie pioruna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antelko, a powiedz mi jeszcze co ile robisz test? bo ja zawsze robiłam raz dziennie,ale po dwóch cyklach robiłam juz rzadziej. jesli kreska była bardzo blada to następny dzien sobie odpuszczałam i robiłam kolejnego dnia. przynajmniej było widac jak kreska grubieje. zrobię jutro, zobaczymy czy tez bedzie bardziej wyrazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, Moniu, może ja trafiłam na jakieś trefne, albo nie miałam owulki. Zdziwiło mnie jak porównywałam dwa, czyli siusiałam do dwóch z różnych firm i były różne odczyty. Nie sprawdziłam, może miały różną czułość? Ja robiłam testy codziennie a czasem nawet dwa razy w ciągu dnia. Tzn, jak rano była słaba krecha, to zrobiłam i popołudniu. Ale to głupota, lepiej tak jak Ty.Ja tak panikowałam, bo miałam robić zastrzyk, żeby pękło mi jajeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minmonia
a ja sie chba dzis upilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimoni
ale pamietam zbey zilka wypic buziki dlawas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):) minimonia - zdrowko!! tylko uwazaj dzisiaj na pana kaca...;) kochane, no wiec ja dzisiaj skapitulowałam...i mam atak czerwonki :O wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!! Z zwiazku z tym zabieram sie od tego cyklu znowu za łaziory za lekarzami itp. itd. zresztą same wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie licze --------18.08-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------11 (już)-----10.09-- ----------centralna PL Emilka-K.......35............6.............17-06..... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28--------------2-----------24.08--------- - -----warszawa antella.........35.......nie liczę.........27.07...............centralna PL Znowu korekta :P kurcze, jestem już we wrześniowej dacie...:O pięknie mi idzie....:P nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki🖐️ Moniu! Ja tam dzis zyjesz?Dzieki,ze pamietalas zeby wypic tez nasze zdrowko! Kruchutka:( Zaczynamy nowy cykl staran,nic sie nie przejmuj,bedzie dobrze! Ja jutro robie prolaktynke bo pan doktor powiedzial,ze bez tego nie da mi zadnych wspomagaczy:O.W polowie cyklu mam przyjsc na USG dopochwowe to obejrzy wszystko jak nalezy/tak powiedzial hehe../. A tak chcialam tego uniknac!Nienawidze latania po lekarzach i tego stresu brrrr.No ale coz,jak sie powiedzialo A...i td... Jednak zrobie to tylko raz,wezme jakies leki i tyle mnie tam widzieli :p Pozdrawiam dziewczynki niedzielnie.A tak apropos:co robicie dzis na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie licze --------18.08-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------11 (już)-----10.09-- ----------centralna PL Emilka-K.......35............6.............17-06..... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28--------------2-----------24.08--------- - -----warszawa antella.........35.......nie liczę.........16.08...............centralna PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie licze --------18.08-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------11 (już)-----10.09-- ----------centralna PL Emilka-K.......36............7............04-09... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28--------------2-----------24.08--------- - -----warszawa antella.........35.......nie liczę.........16.08...............centralna PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam trochę tabelkę, po prostu wpisałam datę @. Kruchaa, szkoda, że przyszła ta paskuda. :(. Mam nadzieję, ze może jutro, będę Ci mogła podrzucić parę nazwisk. Moniu, ale miałaś balangę! :). Jak dziś się czujesz? Emilko U mnie jak zwykle na pierwsze rosół i kluseczki, a na drugie może kurczaczek. Janeczko, co słychać u ciebie? Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj tych waszych zdrówek to troche wczoraj było...kaca mam ale jakoś do wytrzymania, a na obiad to chyba napijemy sie z męzem duuuzo wody- bardzo nam dzis ona smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie wiem która z was ( chyba antella) pisała ze zna kogoś w dobrej klinice kto zna sie na nasieniu. mnie bardzo interesuje kwestia jaki wpływ maja lubrykanty (na bazie wody) na plemniki? przyznam sie ze czasami uzywam takiego nawilżacza (durex) i tak sie zastanawiam jakon działa na plemniki. pytałamsię o to na stronce durexa, ale na razie mi nie odpowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj kurczak pieczony i salatka grecka :) na obiad minimonia -dla Ciebie : http://www.staraczki.pl/viewtopic.php?t=45&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=7ccecd27a168db0dc58c2669ee6d496c antelko - 👄 👄 kochana jestes 👄 👄 emilko - usg dobra rzecz...przynajmniej zobaczysz co i jak w srodku ;) ja tez srednio lubie te łaziory po lekarzach, bo albo kazdy gada co innego, albo zdzieraja kase, albo po prostu spuszczaja cie na drzewo :O znalezc dobrego lekarza to jak znalezc skarb...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,hihi!-woda jest zdrowa,czlowiek powinien pic duuuzo wody!:D A ja dzis pieke karkoweczke mniammm.Jak mi zostanie to bede miala na zimno do chleba,wole to niz te sklepowe wynalazki naszpikowane chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj znowu dopadl mnie jakis zombiak... przestaje wierzyc ze kiedys sie uda...wkurza mnie najbardziej ta bezsilnosc :O dobra wiem, dzisiaj tak gadam, jutro wezme sie w kupe ;) i spojrze w tą bardziej optymistyczna strone... znowu sie nakrece i bede sie tego trzymac pazurami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchaa 🌻 proszę nie załamuj sie tak szybko. Musi się udać. Nam wszystkim sie uda. Ja tam w to wierzę. :) ❤️❤️❤️ (Teraz jestem taki chojrak, ale świetnie Cię rozumiem. Czasem przychodzą takie chwile zwątpienia, że człowiek myśli, ze już nigdy się nie uda. Ale nie wolno nam tracić nadziei.):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki ze jestescie 👄 👄 i wspomozecie dobrym slowkiem :) mnie juz sie poprawilo i wiem, ze macie racje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł. co u was dziewczynki? zadna sie nie odzywa... krucha, uszy do góry i nie poddawaj sie złym myslom. bedzie dobrze :) antelko, a pamietasz moze jakie opakowanie mialy te testy z netu ? te trefne których uzywałas. ja poprzednio mialam takie w biało- zielonym opakowaniu i były ok, pokazywały jak stopniowo rosnie poziom lh. a teraz mam jakies w granatowym opakowaniu, zrobiłam juz 5 testów (przez 7 dni chyba) a kreska ciągle taka sama- czyli bardzo blada. i ciekawostka- u mojego męza taki sam odcien kreski. dałam mu jeden test zeby sprawdzic co u niego wyjdzie. widać jesteśmy na tym samym etapie cyklu :). czyli te testy chyba nie bardzo sa wiarygodne. a ja po raz drugi w zyciu mam klasyczny płodny sluz- piękny!!! jakbym mogła to bym go chyba w ramki oprawiła :) przejrzysty, duzo go i się ciągnie jak cholera( az cięzko sie podetrzeć po siusianiu zeby z poslizgiem do karku nie dojechac :P). i tempka dziś spadła o 4 kreski. takze wszystkie znaki na niebie i ziemi ( i miedzy nogami) wskazują ze owu jest, albo bedzie lada chwila. ale co tam, z testami czy bez i tak przecież sie staramy regularnie. oby były efekty, czego i wam życzę bardzo. janeczko, emilko, kruchaa i antelko- wielkie buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie wieczorową porą :) minimonia fajnie macie z mezem - idziecie leb w łeb z cyklami ;) jak sie teraz tak zsynchronizujecie to ja cos przeczuwam, że w tym cyklu pojdzie wam jak po maśle :P i zarządzisz troche na topiku :) Ja sie w miare ogarnęlam, jeszcze zmolestuje w tym cyklu lekarza, tudziez lekarzy i lecimy dalej :) antelka, janeczka, minimonia, emilka 👄 🌻 👄 🌻 A co z resztą kobitek??? clotka, malineczka, gos, kasiek, domenika ????? dajcie znac co u Was !! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🌻 Co tam u was nowego? Prolaktyna wyszla mi w normie 13 czegos tam.Pan doktor powiedzial,ze jest ok a ja mu wierze:classic_cool:. W przyszlym tygodniu ide na USG na ogladanie mojego wnetrza hihi... W kazdym razie dostalam Duphaston bo gin stwierdzil,ze w moim wieku😭 to moze mi pomoc a na pewno nie zaszkodzi.Mam go brac od 16 do 25d.c. Jakie beda efekty zobaczymy.Oby dobre! Pozdrawiam i zycze milego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Was kobietki?🌻 Moniu Ja miałam testy ze sklepu_starania. I one były bez pudełka, tylko miały foliowo-papierowe torebki. Janeczko , co u Ciebie. Wiesz, od twojego stanu zależy mój honor wiedźmy. Emilko ta pani gin, u której byłam też kazała mi brać luteinkę, od 16-25 d.c. Ale nie wiem co robić, bo przecież jak później odstawię, to pojawi sie @. Czy jeśli dojdzie do zapłodnienia, nie spowoduje to usunięcia zarodka? Kruchaa Wkleję Ci tu fragment listu. \"Jeśli chodzi o lekarza to moim zdaniem powinni się zgłosić do Pani dr hab. n. med. Jolanty Słowikowskiej-Hilczer. Potrzebne są osobne skierowania od lekarza pierwszego kontaktu dla niej i dla jej męża do Poradni Andrologii i Endokrynologii Płodności. Z tymi skierowaniami i z książeczkami ubezpieczeniowymi trzeba się zgłosić osobiście do Poradni na Sterlinga 5. Tu wyznaczony będzie termin wizyty. Jeśli będzie potrzebna konsultacja ginekologiczna to Pani docent skieruje do kogoś kto się w takich przypadkach specjalizuje. Uważam ją za bardzo kompetentną a przy tym miłą osobę.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeelołłłłł! wlasnie polowalam na bluzke na allegro, ale dupa :O antelko -wielkie dzieki za info.🌻 dzisiaj juz zaklepalam wizyte u innego lekarza (do wlasnie podobnej poradni :) - wiec chyba przede mna jest mozliwa wizyta u tej szanownej pani). Nie wiem jak oni tam \"delegują\" ludzi, ale w kazdym razie sama jestem ciekawa jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×