Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

a i jeszcze jedno zauważyłam w moim moczu takie plamki jakby np. plama z ojeju z auta, takie jaby coś tłuste, odznacza się od moczu z rana jest tego więcej a teraz tak już malutko, ja chyba mam jakieś zchizy, co ja mam o tym mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anucha Bardzo dziwne te Twoje objawy. Sama jestem ciekawa, co to może znaczyć. Oczywiście życzę dwóch tłuściutkich kreseczek. Napisz nam, co powiedział Twój gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, odebrałam bete- 186. biorąc pod uwagę ze jestem w ok. 11 dc to ładny wynik. w poprzedniej ciązy miałam 99 w 15 dniu ciazy, więc nawet nie łapałam sie w normie. troszkę odetchnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,pieknie ci beta rosnie :) tak trzymaj👄 Anucha,ja naprawde nie wiem co to moga byc za objawy?Moze przyjmujesz jakies leki i stad te tluste plamy w moczu? Co do testow ciazowych,to ja tez nie mam do nich 100% zaufania.Bylo juz i tak,ze dziewczynom nie wykazywalo ciazy a jednak w niej byly,dopiero beta to potwierdzila:) Daj znac co powiedzial twoj lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mi nerwy przeszly ale teraz was nie ma :( i nie z kim pogadac. Moje objawy nieomylnie wskazuja na zblizajaca sie @:(.Zdaje sie,ze po tym duphastonie dostane szybciej.Tyle dobrze,ze sobie za duzych nadziei nie narobie...I to tyle dobrego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu ladny wynik:) Antello jakos nie wiazalam tego plamienia z niczym bo jak juz wczesniej pisalam, praca tak mnie pochlonela, ze dobrze ze wiedzialam jak sie nazywam:P Janeczko @ mialam13 lipca normalnie w terminie i jak zawsze cztery dni a to plamienie pojawilo sie 28 i trwalo osiem..........?? mam dosyc dlugie cykle 36 dni i terazniejsza @ odliczam wlasnie od tego plamienia....mam pustke w glowie....... Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) gos - witaj buziaczku, troche cie u nas nie bylo - nieładnie ;) rzeczywiscie \"podejrzana\" sprawa u ciebie...przydalaby sie wizyta u gina. Dziwne to plamienie w srodku cyklu i to 8 dni...tym bardziej ze cykle masz dosc dlugie... anucha- jak po wizycie u lekarza?? wyjasnily sie wszystkie twoje watpliwosci?? 🌻 antelka, emilka, janeczka, minimonia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiu!🖐️ Dawno cie nie bylo kochana,przypomnij mi ktory to u ciebie jest cykl staran?Faktycznie,dziwne masz te objawy.Moze zrob sobie bete jezeli nie chce ci sie isc do gina? Kruchutka,a co tam u ciebie? Przede mna jescze 4 dni czekania,jezeli wszystko bedzie terminowo.Staram sie nie nakrecac ale same wiecie jak to jest... Pogoda coraz gorsza i coraz mniej we mnie optymizmu:( Janeczko,moniu🖐️meldowac co tam u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wolnych chwilach polecam wam do poczytania blog dziewczyny,ktora po wielu latach staran wreszcie zaszla w upragniona ciaze.Jest niesamowity,rowniez dlatego,ze autorka jest bardzo chora-ma padaczke i juz dwie ciaze stracila. Poczytajcie,bo warto: http://jestemwciazy.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko-to za 4 dni powiesz nam ze zostaniemi ciotkami :) U mnie w miare;) uswiadomilam tesciową, ze od teraz zaczynamy starania...bo zaczela juz mega molestowanie pytaniami o wnuka:O...Dobrze, ze my wiemy co i jak...wiec jeszcze bedziemy mieli czas do roku ;) (bo dostalismy termin od tesciowej, ze mamy sie postarac do roku)....eeech, moze sie uda \"zmiescic\" w terminie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,na pewno sie uda!❤️ A ja to czuje ze dostane ta wredzizne @. Gdzie jest Monia z tymi fluidami ciazowymi??? MONIUUUU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie!!! monia przeslij co nieco ;) gos -skoryguj tabeleczke - najlepiej przeskocz do moni i kasiek:) Jak beda juz 2 tabelki 🌻 to chyba my tez sie skusimy, co dziewczynki?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) emilko, nie sprawdze nic na tym kalendarzu bo nie umiem :) a druga sprawa to ze i tak by nie działało to u mnie, bo ten wylicza standardowy termin owulacji, a mi sie w tym cyklu owu przesunęła prawie tydzien do przodu. miałam w 20 dc. ale sprawdzałam w innym kalendarzu gdzie sie podaje skonczone lata matki i miesiąc poczęcia i bedzie chłopaczek :) ,ale w sumie mam nadzieje ze kalendarz sie pomylil... porcja fluidków dla was: ; ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Jak ja jestem to tu pusciutko.... Wiecie namisalam na innym topiku o moim \"problemie\" i napisali mi, ze to moze byc jakies schorzenie np nadzerka, ale ja bylam w polowie czerwca u gina i robilam badania i wszystkie badania wyszly bardzo dobrze, wiec chyba tak szybko bym czegos nie \"zalapala\":( no i wogole to nic niepokojacego nie zauwazylam... hmm chyba poczekam na razie jeszcze troche do terminu nie @ i wtedy sprawdze, ale cos czuje, ze ta ,malpa jednak przyjdzie:( Emilko co do ilosci moich staran to juz przestalam liczyc, mysialabym sie dokopac do poprzednich stron, zeby sprawdzic.. Caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🖐️ Ale puuustki... Gosiu,mam nadzieje,ze u ciebie wszystko dobrze?Daj znac kochana.Najlepiej napisz,ze jestes w ciazy,co? Musze wam powiedziec,ze ja po tym duphastonie to mam takie nastroje jak Monia w ciazy... Wciaz mi sie chce ryczec,pozniej znow wpadam w nieokreslona zlosc na caly swiat a obrywa sie tym co sa pod reka,niestety:O.Potem mi mija i jestem znow wesolutka...Ludzie,w ciazy nie mialam takiej tragicznej hustawki nastrojow...Pocieszam sie,ze to jeszcze tylko 3dni i wszystko sie wyjasni. Bardzo chcialabym nie dostac tej @ ale jakos nie mam zludzen😭. Odezwie sie dzis ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki Emilko kochana i co @ nie ma, mam nadzieję? U mnie 15 dc, w piatek byłam na usg i mialam dwa pęcherzyki w lewym mial 17, w prawym 13, ale owulacja ma byc rzekomo z lewego,więc juz niedługo. Staranka uskutecznione teraz czekam na efekty. Co tam u Was dobrego? Pozdrawiam i 🌻 dla każdej na mily początek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D emilko, moze cos z tego bedzie....:D a te hustawki nastrojow to moze nie wynikaja ze skutkow twojego specyfiku...:) janeczko - no to ja tez czekam na efekty twoich staranek:) Dwa pecherzyki do czegos zobowiązują;) a ja rezultaty poznam przed 1-wsząpołową wrzesnia... Poza tym szykuje sie do urlopu :D:D:D:D:D:D przyda sie trochę relaxu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Janeczko,czekamy na rezultaty!❤️.Na pewno tym razem cosik z tego bedzie! Kruchutka,to kiedy nas opuszczasz i jedziesz sie wylegiwac?Ty to masz dobrze,ja o swoim urlopie to juz prawie zapomnialam.:( Janeczko,czy ty bralas luteine az do konca cyklu?Zastanawiam sie czy jak bede brala D. bez przerwy to @ moze nie wystapic w terminie?Czy moze byc jakies przesuniecie?Bo sama nie wiem juz co robic?Mysle,ze jezeli nie dostane 4-09 to chyba zrobie test,zeby sie upewnic czy moge juz odstawic D czy jeszcze nie. Co mi radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko, to my znowu będziemy wariowac w podobnym terminie :D Emilko, mnie lekarz powiedział, ze luteine mam brac bez przerwy, tzn zrobic test i jak wyjdzie pozytywnie to nie odstawiac tylko brac dalej, jak nie wyjdzie to odstawic i @ powinna przyjsc za 2-3 dni. Ja juz tak miałam, ze nie zdązyłam zrobic testu, a @ przyszłam mimo hormonkow.Lekarz stwierdził wtedy, ze jak ciązy nie ma to chocby się ja bralo nie wiem jak długo, to i @ wystąpi. Ja bym nie odstaiała, bo gwałtownie może Ci spaśc poziom progesteronu, a zawsze werzy się ze może to ciąża ;) Czego Wam i sobie zyczę w jak najkrótszym czasie, no bo ilez mozna czekac na te dwie krechy :) Ja juz tak mysle, ze jak w końcu je zobaczę, to chyba mnie gdzies wywiozą:P no i chyba od razu wleje Wam zdjęcie abyście mogly sie naocznie przekonac, ze jeszcze dobrze widzę :P Ale póki co to plany na przyszlosc, oby nie za bardzo odległą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, czy Ty juz o czymś, a własciwie o kimś już wiesz i możesz nam sie pochwalic? trzymam kciuki i napisz czy coś sie wyjasnilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci janeczko za odpowiedz👄 Troche sie balam,ze moge przedobrzyc z tym progesteronem i przypuszczalna(wrrrr...)@ wcale sie nie pojawi. Mam juz objawy przed-@...Oczywiscie,wole sobie wkrecac,ze to tez moga byc ciazowe hehe...O swieta naiwnosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) jade podladowac troche akumulatorki :) mam nadzieje ze jeszcze troche sie opale :) no i mam nnadzieje, ze przywioze wam calkiem dobra wiadomosc 🌻 hehehehe-powtorze za emilką:\" O swieta naiwnosci!!!\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) a ja mam dzisiaj wolne i leniuchuje, za to wczoraj pracowalam:( hmm u mnie to jakos dziwnie....w sobote wzielam na noc procha bo bolal mnie brzuch jak na @ a wczoraj w pracy juz myslalam, ze sie zaczela ta malpa (to sie czuje na szczescie:P), wiec biegiem popedzilam do toalety a w majtkach nic-wybaczcie mi dosadnosc. Strasznie sie zdziwilam, bo naprawde bylam pewna, ze sie zaczela i stracilam caly humor. Chyba poczekam i w czwartek zrobie test, nie chce sie na razie nakrecac. Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos, ja nie chce nic mówić ale takie uczucie ze @ puka do drzwi mam od 2 tyg :) i też latam sprawdzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×