Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

gos, nie panikuj,jestes w ciąży. a jesli nie( w co wątpię, ale jesli) to powinnas isc na usg zeby zobaczyć co sie dzieje w srodku i poszukać przyczyny zatrymania @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh czuje sie troche jak wariatka, pewnie macie mnie juz dosyc;) Moniu jak tylko wrocisz od lekarza to daj znac👄 Zmykam do pracy, bede wieczorem i czekam na dobre wiesci dla Was👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta 19 743. chyba ładnie, norma dla 3-4 tydz: 1110-31500, dla 4-5 to 2560-82300. ale moj gin powiedział ze jak jest puste jajo to beta tez ładnie rosnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesuuu,Moniu,co ty tak z tym pustym jajem???Dlaczego mialoby byc puste jak zarodek mial 9mm?Ja juz nic nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do minimoni
sorki ale minimonia cos sciemnia najpierw pisze ze zarodek widziala cytuje: 17:52 minimonia dziewczynki, miałam usg i widziałam zarodek plamienie było niewielkie, ale i tak się porządnie wystraszyłam. na razie lezę i boli mnie brzuch mam nadzieje ze przestanie, bo plamienia juz nie ma. tak się zastanawiam od czego to było. dzis rano pies mi wskoczył na brzuch, a raczej nie na brzuch a na to co pod brzuchem i cała podskoczyłam i bardzo w tym momencie mi się mięśnie brzucha napięły- moze od tego? moze trachnęło akurat przy tymjakies naczynko i krew poleciała? leków nowych nie dostałam, biorę 3 razy dziennie po 2 tab luteiny, lekarz powiedział ze to wystarczy. i ja tez mam nadzieje ze wystarczy. i okazało się ze mój zarodek jest wyjątkowo dorodny- wg moich wyliczen rósł 3 tyg( tyle mniej wiecej mineło od owu) a ma rozmiary jak na 5 tyd i 6 dni. a to mi sie nie zgadza, bo równo 6 tyg temu miałam ost.@. a potem ze zarodka niewidziala tylko pecherzyk ciazowy. ej co jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do- do minimoni-nie sadze,zeby MOnia \"sciemniala\".Dziewczyna raczej nie ma teraz glowy do zartow.Przezywa trudne chwile i pewnie w stresie pisala i pomylila pecherzyk z zarodkiem.W koncu to nie zbrodnia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"do minimoni\" -pozniej ( jesli nie czytałas )to pisałam ze to nie byl zarodek a pęcherzyk ciążowy, a ja się po prostu pomyliłam. 10:54 minimonia (...)dowiedzialam sie wczoraj od kolezanki ze echo zarodka to nie jest bicie serduszka- a tak własnie myslalam. u mnie jeszce nie było widać zarodka wcale, sam pęcherzyk,a echo zarodka to własnie jego zarys w tym pęcherzyku. wiec rownie dobrze moze sie okazac ze to puste jajo płodowe czekam teraz na wyniki bety. (...) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wybaczcie mi ale skopiuje to co pisałam na \"majówkach\" musze oddac męzowi kompa, a wiadomości przeciez i tak sa te same :) wrocilam od gina- nowego oczywiście wygląda na to ze jest ok. pęcherzyk bardzo urosł od soboty, teraz ma ok 25mm ( w sobote miał 9) w co az nie chce mi się wierzyć. moze sie babka pomyliła, czy to mozliwe ze tak szybko rosnie? ale najwazniejsze, ze gdzies tam w srodku od czasu do czasu mignęła biała kropka- na 99% to zarodek we wtorek kolejne usg, na tym juz zarodek musi być, jak nie to lipa. ale mam nadzieje ze bedzie. i jeszcze jedna fajna rzecz się stala- pani doktor u której byłam dzis przyjmuje również w prywatnej klinice w której mam wykupiony abonament, więc sama kazała mi sie umawiać tam, a nie w prywatnym gabinecie zeby nie płacic bez sensu. buziaki dla was, janeczko, emilko, gos , antello🌻 i wiecie co, od razu mi wrocił apetyt, zjadłam potęzną porcję kurczaczka z warzywami, bo od tej soboty to tragedia była z jedzeniem- schudłam prawie 3 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do minimoni
przy pecherzyku ciazowym 25mm powinno juz widac zarodek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu kochana, cieszę się, że wszystko ok. Jedz zdrowo, nie stresuj się i dużo odpoczywaj. :) Janeczko, Emilko, Gos 🌻. Kruchutka wracaj do nas z dobrymi wieściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie ciesze,Moniu!:D Wszystko bedzie dobrze i juz niedlugo bedziesz mogla przytulic swojego skarba. Caluje was mocno👄 Gosiu,o ktorej odbierasz jutro ten wynik?Bo juz nie moge sie doczekac!;) Antelko,co tam u ciebie?Jak mala?Juz nie placze w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam i prosze jakie dobre wiesci:)Moniu tak sie ciesze:)❤️ Emilko wyniki beda jutro po 12 a ja tak sie boje po nie jechac:( do dupy z ta kobieca intuicja ja jej wogole nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko ja to mam teraz takie nastroje zmienne:(raz sie ciesze ze jestem w ciazy a za godzine juz mi sie tak nie wydaje i szukam w necie odpowiedzi na te dreczace mie pytania, chociaz wiem ze tu ich nie znajde. Wmawiam sobie jakies choroby, ze to przez nie nie ma @ i wogole.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilko chce w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups:P heh to bylam ja:D Emilko rozmawialam nawet z kolezanka na ten temat, Ona tez jak robila test to druga kreska pokazala jej sie dopiero po czasie a teraz ma dwuletnia core:) Mam strasznego nerwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, ale się cieszę , zobaczysz wszsytko będzie dobrze, najważniejsze ze beta wysoka :D Antelko, skarbie, Ty masz juz wątpliowsci jak typowa kobieta w ciązy. Uwierz, my tez sie stresujemy razem z Tobą. A jutro napiszesz nam piekny wynik bety. I pamietaj, nie denerwuj sie bo nie jesteś już sama i komuś możesz zaszkodzić. 👄 dla Wszystkich Krucha, wraaaaaaacaj, bo pościg ruszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko widze ze Antelke czarujesz;):P:D Chyba pojde juz spac:( nie wiem co ze soba zrobic:( Dobranoc👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, to to Ciebie kochana bylo , każde słówko:) wybacz, ja już dzisiaj podpieram powieki zapałkami,ale nie moglam iść spac nie wiedząc co u was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, może to prorocze słówka ;) hi, hi, hi. Emilko, mała już coraz lepiej. Wprawdzie popłakuje jeszcze rano w przedszkolu, ale tylko chwile, a później podobno się bawi, tańczy, śpiewa. Tak przynajmniej mi opowiada i potwierdza to pani. Wczoraj ja pani nawet pochwaliła, ze była dzielna. Dziewczyny, dzięki za ten link do przedszkolaka. Poczytałam, bardzo ciekawy i rzeczywiście skorzystałam z niektórych rad. A u mnie chyba dziś zacznie się @. Brzuch boli i pojawiły sie rano takie plamienia. @ przyjdzie na pewno, bo była wywołana luteinką. I zaraz jak potwierdzi sie, ze to ta paskuda mam umówić sie na hsg. Boję się bardzo tego badania brrrrrrr. Nie tyle bólu, co raczej tego , że okaże sie, ze jajowody mam niedrożne. No, ale na razie sie nie nakręcam. Gos, ja też myślę, że będziemy otwierać dziś szampana, ale Ty i Monia bezalkoholowego. Moniu, beta piękna. :) Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko moze nasza Janeczka posiada jakies ukryte zdolnosci:D Juz nowy dzien i w zasadzie pozostaje mi tylko czekac, co ma byc to bedzie:) Najgorsze jest to, ze z tego zdenerwowania nie moge sie zalatwic-przepraszam ze tak doslownie;) Moniu jak sie dzisiaj czujesz? jak apetyt?;) Janeczko Emilko Moniu Antelko trzymajcie kciuki 🌻👄dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko,chcialoby sie powiedziec:a nie mowilam:D. Zobaczysz,jeszcze tak przyzwyczai sie do przedszkola,ze trzeba jej bedzie tlumaczyc dlaczego w weekand jest zamkniete;) Ale b.dobrze ciebie rozumiem,sama tez panikowalam:O Gosiu,no juz obgryzam paznokcie!:D.Szampan juz sie chlodzi.Janeczko,moze ty tez zrobisz dzis tescik,opijemy od razu dwie fasolki.Co ty na to? Moniu,jak samopoczucie? Kruchutka,nie za dlugi ten urlop?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, pewnie ze mam ukryte zdolności :P Gosiu, o ktorej będą te wyniki, bo zawału można dostać;) Emilko, Ty kusicielko, ja jeszcze przed terminem 6 dni, więc chyba by nie wyszedł, ale może trochę Was przetrzymam jak Gosia :P i zatestuje duzo później, oczywiście jak @ nie przyjdzie. Antelko, te słowa na pewno były prorocze i spełnią się szybciutko:) zresztą wiem :D ze do końca roku wszsytkie będziemy z brzuszkami:) Pozdrawiam Was gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko🖐️ Jesuuu,niech ona juz wraca z tym wynikiem bo mnie rozerwie! Janeczko,a moze jednak sie skusisz?Monia robila 7 dni po zaplodnieniu i blada kreseczka jej sie ukazala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie bedziesz? A jaki masz ten wynik? Gosiu,nie zalamuj sie!Musisz isc do gina,moze masz zaburzenia hormonalne,niech ci zrobi wyniki. Glowa do gory,kochana:)i do przodu.Co nas nie zabije to nas wzmocni! Bedziesz jeszcze mama,pewnie w nastepnym cyklu. Przytulam cie mocnoooo.Nie martw sie!❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko a wiec tak beta 1.00 progesteron 3.98 juz mam dosyc:( i chyba zrobie przerwe.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×