Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

witam 🖐️ mialam dzisiaj suuuper sen :) snilo mi sie ze wszystkie sie spotkalysmy na male gadu gadu przy kawce:) normalnie, pamietam \"Wasze\" twarze :P czadzik:) Zaleglosci nadrabiam w miare mozliwosci, ale wolno mi to idzie :O monia- nie zamartwiaj sie, rozumiem, ze łatwo powiedziec, ale prosze cie nie mysl o najgorszym!!! moze usg cie uspokoi 🌻 gos= cos tej twojej @ sie potaśtało :( wrrrrr!! myslalam, ze jej brak bedzie wspanialą wiadomoscia jak wroce...ale w takim razie, widze, ze trzeba z nią na ostro:P janeczko-ciesze sie ze juz czujesz sie nieco lepiej ❤️ podoba mi sie twoja decyzja :) emilko - coraz blizej do efektu staranek ;D wierze, ze beda owocne ❤️ antelko-fakt, dzieci w wiekszych miastach, chyba zapominaja o szacunku dla rodzicow :O bo niestety o niczym dobrym to nie swiadczy...Jak po wczorajszej wizycie u lekarza? meggi, renka 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ja dzis tylko na chwilke. strasznie spiąca jestem, mimo ze w zasadzie niedawno wstałam. dzis juz nie plamie, brzuch pobolewa ale to chyba macica sie ciągnie :) na usg na razie sie nie wybieram, chyba ze bedzie sie coś złego działo ( tfu tfu) pozdrawiam stare i nowe twarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak wczoraj padlam o 22 to wstalam dzis dopiero o 11.30 :P. Czuje sie juz lepiej ale wciaz popijam cole bo czuje jeszcze muleni w zoladku.Ludzie,kiedy to wreszcie przejdzie? Gosiu,z tego co pamietam to na poprzednim USG wyszedl powiekszony pecherzyk nie jajnik.A to sa dwie zupelnie rozne sprawy.Co powiedzial Ci gin?Ze brak @ jest uzalezniony od tego? Dziwne. Janeczko,jestem calym sercem z Toba i popieram Twoja decyzje ale wiadomo,ze Twoj M musi to tez zaakceptowac.Facet bardzo mocno to przezyl i nie dziw sie jezeli bedzie chcial zrobic przerwe w starankach(byle nie za dluga) Moniu,ja tez sie martwie a takich ginekologow jak Twoja pani to pownni wywalac dyscyplinarnie z roboty!Idz jak najszybciej na USG,uspokoisz i siebie i nas:)Ja to uwazam,ze KAZDE plamienie w ciazy moze byc niebezpieczne,tymbardziej,ze Ty juz raz poronilas:( W ogole,to odezwij sie i napisz jak dzisiaj sie czujesz.A moze to plamienie ustalo? Antelko:).Jestes przykladem nauczyciela z powolaniem. A powiedz mi,jak dlugo Ty juz pracujesz w tej szkole? Bo mnie przerazila atmosfera pokoju nauczycielskiego...Ale moze praktykanci tak to tylko odbieraja. Ja bylam na praktyce w b.duzej szkole.Wszechobecny huk i gwar,latanina po korytarzach,brak autorytetu(\"...pocaluj mnie w dupe...\"),to wszystko wplynelo na moj stosunek do zawodu.Nauczyciel jest bezradny,nie ma praktycznie zadnych praw.Aja jestem newus,uznalam,ze lepiej dla mojego zdrowia psychicznego bedzie nie probowac zatrudniac sie w szkole. A teraz na temat:Antelko,kiedy zaczynasz staranka? Moniu,wlasnie spojrzalam,ze napisalas.BAAAAAAAAAAARDZO sie ciesze,ze Ci przeszlo.Ja juz tak panikuje po Janeczce,przepraszam Cie kochana!👄 Reniu,co u Ciebie?Zaraz przekopiuje tabelki,zeby dziewczyny mogly sie dopisac do zaciazonych i zaktualizowac staraczki Kruchutka,ale mialas sen!Napisz jak wygladalysmy,jestem bardzo ciekawa.Kiedy kochana testujesz? Nickola,Gyr,Maggie-odezwijcie sie.Co u Was nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto tabelki.Dziewczyny,dopisywac sie. nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------11 (już)-----10.09-- ----------centralna PL Emilka-K.......36............8............02-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL gos82..........25.......nie liczę.........????????...............warszawa nick-----------wiek----------tc---------- termin--------------płec (przewidywana) minimonia-----28-------------8------------04.05--------- ----- chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie dopisuje, ale niestety tylko koryguje:( nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------12 (już)-----10.10-- ----------centralna PL Emilka-K.......36............8............02-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL gos82..........25.......nie liczę.........????????...............warszawa nick-----------wiek----------tc---------- termin--------------płec (przewidywana) minimonia-----28-------------8------------04.05--------- ----- chłopiec emi, mialas poldlugie wloski kolor...jasny braz (cos w tym stylu :) ) w tym cyklu chyba udam sie nie tyle co po test, ale chyba na bete... bo za kilka dni mam brac kulki cipulki przed zabiegiem hsg i z tego co wiem to nie powinno sie ich brac jak jest sie w ciazy (co u mnie raczej malo prawdopodobne, ale wole miec pewnosc :P) Nie jestem tylko pewna po jakim czasie od owu. beta wychodzi wiarygodna? monia- fajnie, ze plamienie ustalo :D pisz na biezaco, jak sie czujesz antelka, janeczka, meggi, gyr, renka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------12 (już)-----10.10-- ----------centralna PL Emilka-K.......36............8............02-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL gos82..........25.......nie liczę.........????????...............warszawa Nickola24.....24...........3..............28.09................Koło nick-----------wiek----------tc---------- termin--------------płec (przewidywana) minimonia-----28-------------8------------04.05--------- ----- chłopiec korzystam z zaproszonka :D i tez sie wpisuje do tabelki! A tak wogle to witam Was w wszystkie w te piekne sloneczne popoludnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,prawie trafilas.Wlosy mam takie ni to krotkie ni dlugie,tylko kolor sie nie bardzo zgadza bo mam jasne pasemka ale juz od jakiegos czasu chodzi za mna zmiana koloru,nawet pisalysmy o tym z Janeczka i Gosia:)Takze kto wie,moze to byl sen proroczy:D Teraz wysnij dla nas wszystkich 2 piekne,grube kreski na testach ciazowych:D.Kruchutka,wlasnie wyczytalam na forum ginekologicznym,ze bete mozna zrobic 8-10 od owulacji. Nickola,co tam u Ciebie?Pisz kochana,pisz.Czyli Ty juz w piatek powinnas nie dostac tej @?Czy masz jakies objawy? Ja wiem,ze lepiej sie nie wkrecac i nie nastawiac,no ale moze masz przeczucie?:D.Zycze Ci z calego serca 2 kresek!❤️ A co z reszta?Dziewczyny,odmeldowac sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witak nickola 🖐️ my sie jeszcze nie znamy...wiec trzeba to szybko nadrobic :D no emi-postaram sie wysnic dla wszystkich pragnacych te 2 krechy dlugie i grube jak pasy startowe :D hhhmmm, moze mala zmiana koloru wlosow :P kurcze, to teraz nie wiem jak z ta beta...bo po 6 dniach od owu mam barc te tabletki...na test to oczywiscie zawczesnie, myslalam ze moze z beta sie zmieszcze w czasie :O shit, chyba pozostanie mi zyc w niewiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie powinnam sie obawiac ze zajde AKURAT w tym cyklu, ale oczywiscie nadal po cichutku sobie wierze, bo taką przecież misję ma nasz topik ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała poprawka nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------12 (już)-----10.10-- ----------centralna PL Emilka-K.......36............8............02-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk antella.........35.......nie liczę.........10.10...............centralna PL gos82..........25.......nie liczę.........????????...............warszawa Nickola24.....24...........3..............28.09......... .......Koło nick-----------wiek----------tc---------- termin--------------płec (przewidywana) minimonia-----28-------------8------------04.05--------- ----- chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka A jak ja wyglądałam w Twoim śnie? Zwróć uwagę na datę naszych @ :) Wiesz, Kruchutka, ja tydzień temu miałam hsg, ale nie kazali mi brać żadnych tabletek. Emilko W szkole pracuję już 11 rok. Cały czas w tej samej, choć miałam też przygody z innymi szkołami i wiejskimi, i miejskimi. Ale to głównie były godziny w zastępstwie za jakąś nauczycielkę na macierzyńskim, wiec głównie rok lub dwa. Chociaż uczyłam też przez kilka lat w szkole dla dorosłych. I mam nawet stamtąd studenta, który zdawał u mnie maturę z biologii i poszedł później na biologie na studia dzienne. Trafił mi sie taki rodzynek :) A moja szkółka jest mała. Uczniów coś około 80, a stałej kadry chyba 10-cioro. Ja cały czas się staram :), ale jak wiesz bez skutku. :(. Po tej wczorajszej wizycie dostałam skierowania na kolejne badania. Mam zrobić progesteron i E2. Progesteron to już robiłam, ale wiecie, co to E2? Moniu, cieszę sie, ze dziś Ci lepiej. Ty złotko, to chyba masz leżeć, więc za bardzo sie nie forsuj (jak mówi moja teściowa). Janeczko, jak dziś samopoczucie? I co ustaliliście z mężem. Przerwa czy działanka? Cieszę sie, ze napisałaś, ze synka masz po clo, bo zawsze to jakaś nadzieja. A jak znosiłaś ciązę? Czy to była bezproblemowa ciąża czy musiałaś leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny🌻 Emilko hmmm pisalam tak- jajnik prawy 39-27mm, pecherzyk sr.21mm i gin mi powiedzial, ze wlasnie ten prawy jajnik mam nadal powiekszony:( chyba nic mi sie nie pokrecilo:) Antelko ja bylam u gina wczoraj, a za trzy tygodnie max czeka mie kolejna wizyta, czy dostane @ czy nie. A moze ja juz w tym gabinecie zamieszkam:P:D Moniu ciesze sie, ze juz nie krwawisz, ale moze dla wlasnego spokoju zrob to usg❤️ Kruchutka, fajnie by bylo sie spotkac nie tylo w Twoim snie:) a jak ja wygladalam??;) Janeczko jak samopoczucie? Rozmawialas z mezem?? Moze nie powinnam o to pytac, przepraszam, ale wydaje mi sie, ze szkoda tracic cykle👄 Nickola jak oczekiwanie na nie @?? oby sie udalo🌻 Reniu👄 Gyr👄 Maggi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko znalazlam cos takiego Estradiol (E2) jest produkowany przez dojrzewające pęcherzyki Graffa. Jego poziom zmienia się istotnie w ciągu cyklu. Badanie stężenia estradiolu wykonuje się w 3dc (razem z FSH) w celu oszacowania rezerwy jajnikowej, w późnej fazie pęcherzykowej (na kilka dni przed spodziewaną owulacją) w celu oceny dynamiki dojrzewania pęcherzyków oraz po owulacji w celu oceny czynności ciałka żółtego. W monitorowaniu owulacji (szczególnie w cyklach stymulowanych gonadotropinami) powtarzanie badania estradiolu w połączeniu z USG umożliwia ocenę rozwoju pęcherzyków a także określenie optymalnego momentu do podania leków zawierających gonadotropinę kosmówkową (hcg) w celu wywołania pęknięcia pęcherzyka (pęcherzyków). sa jeszcze podane normy ale cos zle mi sie wkleja Wpisalam w wyszukiwarke -badanie E2- moze Ty znajdziesz cos jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gosiu, rzeczywiście zaraz sobie poszukam. Rano nie miałam czasu i wpisałam w wyszukiwarke tylko E2, to mi jakieś głupoty wyskoczyły. Może siądę wieczorem, jeżeli nie padnę jak pies pluto. Ja następną wizytę mam już po badankach. Badania 4.10. a wizyta 10 tego. Rzeczywiście niektóre z nas mogą zamieszkać w tych gabinetach, szczególnie te które robią monitoring . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antelka ty chyba mialas ciemne, krotkie proste wloski :) gos - blondi i troche potargane janeczka - tez jakies jasne wlosy troche pofalowane minimonia-ciemne z grzywka pewnie nic sie nie pokrywa z rzeczywistoscia, ale tak mi sie jakos snilo :)nie mam waszych zdjec wiec musze sobie jakos radzic we śnie:P Antelko- mnie wlasnie kazali brac ten lek, wszystkiepacjentki go musza brac przed hsg w tej poradni:( tylko przeczytalam tez , ze w objawach niepozadanych moze pojawic sie grzybica ...:O bezsensu :( antelko -jesli mozesz podzielilabys sie ze mna wrazeniami po tym zabiegu? mialas znieczulenie? jak samopoczucie juz po? czy bylo jakies krwawienie po nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki:) No ja na pewno zamieszkam u ginekologa:P a właściwie to u niego w gabinecie :D W czwartek mam pierwszą wizytę, póki co jeszcze sie nią nie stresuje, ale że to jeszcze trochę czasu to zdążę;) Nie obrażając grona pedagogicznego 🌻 bylam dziś na dwóch zebraniach moich łobuziaków i wszędzie mnie chcieli do rady rodziców. Dzielnie sie broniłam, nie myślcie ze jestem aspołeczna, ale to już tak przyszłościowo myslę, że może uda mi się zajść w ciąże i znowu będę w chmurach bez czasu na zebrania klasowe :D Nie chce Was martwić kochane, ale wyczytalam dzisiaj ze w tak bardzo wczesnym poronieniu winne moglo byc jajeczko,więc tak mi chodzi po głowie czy to czasem nie przez to clo :O Jeżeli chodzi o tamtą ciąże na clo z synkiem to przeżyłam sporo stresu, w 10tc padlo rozpoznanie martwej ciązy, na szczęście na usg dzidziuś mial się dobrze, ale ja czulam sie jakby mojego serducha juz nie było :( Brałam tabletki na podtrzymanie, leżałam w szpitalu, mialam zakładany szew... także nie mogę powiedzieć, ze ciąża przebiegała bezproblemowo. Synuś urodził się duży i śliczny i to wynagrodziło wszystko;) Wczoraj zdecydowaliśmy się, ze nie odkładamy starań, jak tylko lekazr powie ze można, a taką mam nadzieję, to staramy sie juz w tym cyklu;) Boję sie ale i cieszę. Kochane zmykam na chwilkę ogranąc się i może mały prysznic. zajrzę wieczorkiem:) Pozdrawiam Was gorąco, Kruszka a ja jak wyglądam w Twoim snie? Fajnie byłoby spotkać sie na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam \"przyblizone\" normy dla estradiolu w zależności od dnia cyklu, w którym był robiony: faza folikularna ===> 30-120 pg/ml faza owulacyjna ===> 130-370 pg/ml faza lutealna ===> 70-250 pg/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszko, ja mam czarne, długie , kręcone włosy :-D. Ale tak wiele sie nie pomyliłaś, bo gdzieniegdzie już się błyszczą srebrne nitki, zresztą po letnim słoneczku zawsze mam trochę jaśniejsze. Kręcone mam dlatego, ze zrobiłam sobie trwałą, bo strasznie mi sie przetłuszczały. :( Ale to był kiepski pomysł, bo to miała być taka trwała, której nie bardzo widać, jakaś podnosząca, czy coś w tym stylu. A ta słaba trwała trzyma mi sie już od marca. Bardzo była lekka, nie?! ;) W październiku planuję włosy obciąć, bo nie mogę już na nie patrzeć i niewykluczone, ze będą krótkie. Jeżeli chodzi o hsg, to u mnie w tej pipidówce w ogóle niczym sie nie przejmują. Żadnych lekarstw przed nie dostałam. Mój gin dał mi skierowanie do szpitala. On tam nie pracuje, ale utrzymuje bardzo dobry kontakt z tamtejszymi lekarzami. Zadzwoniłam, umówiłam sie na wizytę. Miły pan doktor powiedział, ze nie muszę niczego ze sobą zabierać i dostanę znieczulenie. W końcu było bez znieczulenia, chociaż wkuto mi nawet wenflon, który musiałam sobie sama kupić. Badanie, przynajmniej bez znieczulenia, jest bolesne. Myślałam, ze jak tak mnie boli to może mam jakieś zrosty. ale okazało sie, ze obydwa jajowody są drożne. :). Po badaniu, czułam sie tak jakoś dziwnie, kręciło mi sie w głowie, mimo, ze nie dostałam przecież znieczulenia. ale samo badanie trwa chwilkę. Wszystko do przeżycia. Kiedy byłam w kwietniu w szpitalu, to przychodziły kobietki na hsg. Musiały mieć ze sobą koszulkę i kapcie, bo kładli je później na 2 godziny do łóżka. Po tych dwóch godzinach wypuszczali. Ja, jakieś 30 min po zabiegu jechałam już samochodem do domu, dodam, że jako kierowca. Ach, Kruszka weź sobie podpaskę, bo po zabiegu sie krwawi. Ja jakieś dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,bardzo sie ciesze,ze podjeliscie taka decyzje!:D Nie wolno sie poddawac,wszystko sie ulozy,trzeba mocno w to wierzyc❤️ Faktycznie cos z tym clo jakby nie w porzadku:(Moze to tylko zbieg okolicznosci a moze lepiej tych tabletek nie zazywac?A czy jest moze jakis odpowiednik clo? Co do rady rodzicow to ja nie mam jeszcze w tej kwestii doswiadczenia ale wydaje mi sie Janeczko,ze po prostu docenili Twoja osobowosc i chca miec w radzie kogos takiego jak Ty.Widzisz,to zupelnie tak jak my na tym topiku :D. Gosiu,faktycznie nie doczytalam z tym jajnikiem.Nie wiem jakie sa prawidlowe rozmiary ale skoro gin powiedzial Ci,ze powiekszenie jajanika jest przyczyna zatrzymania @ to pewnie ma racje. Moniu,jak tam u Ciebie?Pewnie juz spisz. Antelko,nasz kochany biologu, pytajac kiedy zaczynasz staranka mialam na mysli przerwe spowodowana hsg.Poniewaz nie wiem jak dlugo po badaniu nalezy sie wstrzymac z przytulankami? Dla wszystkich dziewczyn duze👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko Nie uważam, ze jesteś aspołeczna. Rzeczywiście Ty masz teraz konkretne plany, a poza tym nie każdy musi być typem społecznika. Ja też na zebraniu w przedszkolu sie broniłam. Nie chciałam z kilku powodów. Po pierwsze jako nauczyciel nie mogłabym uczestniczyć w różnego rodzaju imprezach, bo w tym samym czasie mam je w swojej pracy( a my w szkole nie możemy brać urlopów), po drugie ja akurat do działaczy nie należę (raczej jestem nieśmiałą istotą), a po trzecie i najważniejsze, po cichutku liczę, że sie wreszcie uda :) Dziewczyny, buziaczki na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko :) Nikt mi nic nie mówił, żeby sie wstrzymywać, ze starankami, wiec nie zasypiam gruszek w popiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko dzieki za info 👄 mam miec zabieg ze znieczuleniem ,troche sie boje, ale dam jakos rade. Fajnie, ze badanie wyszlo u ciebie w porzadku i jajowody sa drozne :) twarda kobitka z Ciebie juz po zabiegu siup za kierownice ...:) hmm, ja tez po trwalej ...ale mi zlazlapo 3 m-cach i nawet sladu po niej nie ma, tzn. wlosy sa w calkiem niezlej kondycji...Ja czasami mam 100 mysli i pomyslow na wlosy, raz chce je obciac, za chwile juz nie, raz zmienic kolor itp.:D dramat ze mna:O w rezultacie sa tylko wycieniowane, a i o nie zawsze, bo plany umieraja smiercia naturalna:P W zeszlym roku obicelam je do szyi (A byly bardzo dlugie) i fryzjerka pytala, czy aby na pewno ma je scinac..hihihi :) juz mi odrosly i znowu cos mi sie chce wykombinowac :P emi jak tam zdrowko?? cola pomogla ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, gos 🌻 tez mi sie wydaje, ze niezle bysmy sie wszystkie zgadały na zywo :) :) dobrej nocki kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki! Co dzis u Was nowego? Ja juz mam za soba tego okropnego wirusa.:D Teraz pozostaje juz tylko czekanie do terminu nie-@.Jeszcze 6dni. Janeczko,Kruchutka,Moniu,Gosiu,Antelko,Nickola,Gyr,Renia,Maggie-👄 Piszcie dziewczynki co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołł 🌻 ja juz sie ogarnela w pracy z...pracą i jade juz na biezaco :) ciesze sie ei, ze pokonalas tego wirusowego wredniaka:) mnie tez jakis atakuje, ale narazie dzielnie sie bronie :P chyba wczoraj/dzisiaj mialam owu, bo jajnik bolal bardzo eczoraj wieczorem i z 3 godzinki dzisiaj rano...szkoda ze wczoraj tego nie wykorzystalismy 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie pusto dzis, dzien dobry :) dziweczynki, jak sie nie bede odzywac czasami to sie nie martwcie, ale nie mam ostatnio ochoty siedziec w necie za bardzo. nie wiem sama czemu. moze męczy mnie trzymanie kompa na brzuchu, bo ten to mi sie daje we znaki ostatnio. ciągle boli, dokładnie tak jakbym miała lada chwila dostac @, ale nie dostaje. mój mąż ( normalnie juz by chyba mogł doktorat z ginekologii robić) twierdzi ze to normalne, ze macica sie rozciąga a mnie jego spokoj jeszcze bardziej wkurza. a jesli cos jest nie tak? sama juz nie wiem czy jechac na usg. nie powinno sie go za czesto robic, a ja juz miałam 5 czy 6. kochane obiecuje wam zejesli cokolwiek bedzie sie działo to na 100% napisze, a jesli sie nie odzywam to znaczy ze u mnie bez zmian, nic sie nie dzieje a ja leze i przesypiam pół dnia. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co babeczki,spicie? Moniu,jak sie czujesz? Kruchutka,mialas dzis sen proroczy o 2 kreskach? Janeczko,czekamy na wiadomosci w czwartek,choc dzis tez moglabys cos skrobnac?Czy wciaz krwawisz? Antelko.jaka fryzurke sobie wymyslilas? Z twala to juz tak jest.Pamietam jak wieki temu pokusilam sie zrobic sobie taka domowa trwala...Efekt byl straszny:(Wlosy spalone,siano na calej glowie.Na domiar zlego przy czesaniu sie sie kruszyly i nie mialam innego wyjscia jak obiaciac:O Dziewczynki,duze 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×