Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Hej Reniu, pewnie ze sie przyłaczaj.. jak ja bym chciała móc pic tylko sok:) Takiej normalnej kawy nie piję tylko inkę. Kobietki gdzie sie podziewacie? Wróciłam z zakupów i wlasnie jestem w trakcie obiadu/ Napiszcie choc słówko, bo cisza taka ze szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Janeczko.Ja też jeszcze do niedawna chciałam czuć,a teraz to chciałabym już nie czuć,ale oczywiscie być w ciazy,ale bez tych mdłosci. Wmusiłam w siebie trochę obiadu (z rozsądku). Boję się co będzie w pracy.Będe piła tylko soczki i chyba nic więcej. A powiedz mi jak teraz u Ciebie obliczyć dni płodne?? CZy to tak normalnie też ok.14 dni od krwawienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! ja tez wolalabym spijac soczek zamiast kawki ...:P co prawda uwielbiam poranna kawe z mlekiem, mniaaaaaam!! renka-smacznego sokczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Znowu zlapał mnie dołek, popłakałam sobie :( w niedzielę kończyłyby sie kolejny tydzień:( Jakoś tak żal siedzi w gardle i nie chce ustąpić. Powiem Wam tak w sekrecie, ze czasami jest mi cięzko, tak cholernie ciężko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko kochana to normalne,ze są takie dni.Wcale Ci sie nie dziwię,że ....i tak dzielnie wszystko znosisz.Ja Cie podziwiam.A my jestaśmy tu po to aby dzielić sie smutkami i radościami. Oby tych drugich było znacznie więcej. Czasem płacz pomaga spływa wtedy nagromadzone w nas napięcie. Więc pisz wszystko co czujesz jeśli ma Ci to w jakoś sposób pomóc. Ja myślę cały czas o Tobie i o tym zeby w tym cyklu szczęście Cie nie opuściło.DOŚĆ już przeszłaś smutnych chwil.Trzeba myśleć ,ze po burzy nastanie piękny słoneczny dzień.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Janeczko,to przeciez normalne,ze dopada Cie smutek,nie minelo jeszcze wiele czasu a powiem Ci,ze i tak Cie podziwiam,ze szybko potrafilas stanac na nogi:) I nie masz czego zalowac,jezeli jest Ci zle ,pisz do nas a my postaramy sie zawsze Ci troche ulzyc,pocieszyc.Miedzy innymi po to jest ten topik i po to tu jestesmy :D,chyba w to nie watpisz kochana? Kruchutka,ja tez na rozpoczecie dnia-zawsze kawke z mleczkiem,mniammm.... Jak samopoczucie?Kiedy testujesz? Bierzesz te wspaniale tableteczki?:P Reniu,ja jak bylam w ciazy to tez wypijalam hektolitry soczkow a najbardziej smakowal mi Kubus bananowy:) Duzo bym dala aby znow do tego wrocic... Gosiu,Moniu,Antelka,Nickola,co tam u Was? Zameldujcie sie:) Ja mam od wczoraj jakis podly nastroj:(.Nic mi sie nie chce,smutno mi jakos i w ogole...Martwie sie,ze nic znow z tych staranek nie wyszlo.Glowa mnie dzis rano bolala strasznie i boje sie,ze znow bede miala problem z zatokami. Zebym choc miala sluz ciazowy a tu kicha,prawie wcale go nie ma :( No juz Wam nie marudze,moze po obiedzie mi sie polepszy to napisze. 👄dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🌻 nie moglam sie przylaczyc do kawki porannej-choc ja tez bym wolala soczek;) bo ja juz od szostej \"tyralam\" w pracy, ale juz mam wolne:) Janeczko jestem calym sercem z Toba i jesli czyjesz potrzebe pisania, to pisz❤️ po to tu jestesmy aby sobie pomagac i sie wspierac:D:D🌻 Jak mija Wam sobota???? 👄 dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko wybacz mi pytanie jeśli Cię ono urazi albo cos przypomni.Bo piszesz,ze byłaś w ciąży...???? Masz juz jedno dziecko??? Krótko się z Wami znam,a nie czytałam topiku od początku. Jeśli uraziłam to bardzo przepraszam!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, jesteście takie dobre;) mnie juz troche lepiej, choc nadal cięzko zaakceptować, ze to się stalo na prawdę, ten szok w jakim bylam minął, w środku mnie siedzi ogromna tęsknota za tym maleństwem co przez chwilkę bylo:( u nas pogoda piekna, na zakupach pelno kobiet w ciązy... nawet tak bardzo nie przezyłam tego telefonu od koleżanki ze udalo jej się zajśc w ciąże jak dzisiaj tego namacalnego dowodu dzieciaków w brzuszkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko doskonale Cie rozumiem, ja odczuwam podobnie jak spotykam ciezarne. Nic na to nie moge poradzic, bo wiem, ze nie ma na te odczucia recepty. Zycze im oczywiscie jak najlepiej, tylo mi w serduszku smutno, ze to nie ja:( Dzisiaj znowu wyjezdzam, wroce jutro wieczorkiem, albo w poniedzialek rano. Jak tylko bede w domku to zajrze do Was:D @ jeszcze nie ma....:( Mam nadzieje, ze bedziecie mogly sie podzielic ze mna juz jakimis dobrymi wiadomosciami;):) 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki! Co tam u Was nowego? Ja czuje sie dzis juz lepiej,glowa mnie nie boli,mam nadzieje,ze zapalenie zatok mi nie grozi :).Nastroj tez jakby lepszy, @ jak do tej pory nie dostalam,bole brzucha tez przeszly:) Zameldujcie sie dziewczynki,ja wlasnie pije kawke z mleczkiem i chetnie sobie z Wami posiedze i poplotkuje :D. Moj M montuje szafke,wole wiec mu w droge nie wchodzic hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was dzis wywialo :( A ja tu prowadze monolog zeby topik nie spadl za nisko :P Licze,ze jutro pojawicie sie wszystkie w komplecie silne i zwarte. 👄 dla Was i dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Reniu,mialam Ci odpisac,bo pytalas czy bylam w ciazy. Tak,bylam,mam juz 4-letniego synka-lobuziaka.Chodzi do przedszkola no i przydaloby mu sie rodzenstwo bo juz sie dopomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌻 O rany, co tu się działoa, a własciwie to nie działo:( Emi ❤️ dobrze, ze stałaś na posterunku:) Ja wczoraj od rana w rozjazdach, bylismy u moich rodzicow, odwiedzilismy siostrę z rodzinką i zleciala niedziela. To dla Was na miły początek dnia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Ja wlasnie wrocilam do domku, popijam kawke i wcinam bułe slodka;) Niewiele sie u mnie zmienilo, a w zasadzie to nic, nadal czekam na @ Emilko jak znosisz czekanie??? kiedy zamierzasz testowac??? Kruchutka a Ty mam nadzieje, ze bedziesz nastepna po Emilce:) oczywiscie w gronie zaciazonych:) Janeczko Moniu Antelko Reniu co u Was??? 👄👄👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :) emi - dzisiaj zaczne te piguly, bleeeee :O no, ale skoro sa konieczne to nie mam wyjscia...bety nie zrobilam bo nie czuje, ze jest taka potrzeba :P Ja wczoraj tez w rozjazdach...:D dziewczynki ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka wlasnie troszke \"pokopalam\" i i wyczytalam, ze termin nie @ masz na 10. Ale Wam fajnie z Emilka, czekacie teraz na wyniki;) staranek:) Smutno mi troszke, bo ja nawet nie wiem kiedy mam sie starac, i czy wogole mam sie starac. Jutro minie tydzien odkad biore luteine, zostaly mi jeszcze trzy dni, a tu ani widu ani slychu...... Dziewczynki piszcie cos:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos, moze w ciagu tych 3 dni cos sie zmieni...hmmm, moze @ przyjdzie i wtedy zastartujesz z misja...Najwazniejsze zebys byla jakos pod opieka gina, ktory wszystko ustabilizuje. No chyba, ze to nie bedzie konieczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi łobuziara, kutro ma termin, mam nadzieje ze beda 2 upragnione krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Wczoraj tak sie napisalam,ze dzis juz mi sie nie chce :P Zartuje :D Ja testuje jutro,chyba,ze ta @ przyjdzie wczesniej tfu,tfu...Oby ja pieklo pochlonelo! Mam raczej zle przeczucie,ze znow nic z tego :( Dopadly mnie wszystkie objawy przed-@...:( Ciezko bedzie mi to przezyc ale coz... Ale na razie jeszcze nie ma @,wiec trwaj chwilo-jestes piekna!🌻 Gosiu,ja Ci zycze,zeby ten @ juz nie nadszedl przez 9mies.Bo o takim opoznieniu to,Bog mi swiadkiem,jeszcze nie slyszalam.Toz to wkrotce bedzie 3 misiace,prawda? Janeczko,Kruchutka,Monia,Antelko(gdzie Ty sie podziewasz?),Reniu-👄 i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko przegon ta malpe gdzie pieprz rosnie!!!! Trzymam kciuki aby jutro pojawily sie piekne II krechy:D❤️ Masz racje, niedlugo beda trzy miesiace, heh gdyby nie ta beta to bym myslala, ze moze sie udalo:( troche mnie dziwi, ze owulacja tak mi sie przesunela. Kurcze, przeciez nie mam 17 lat, zeby miec tak nieregularne cykle!!:( kiedys na poczatku tak mialam, ale nie teraz!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,wez ta luteinke do konca i jak nadal nie bedziesz miala @ to idz jeszcze raz do gina.Niech robi Usg i niech zleci Ci badanie poziomu hormonow.Co on tak to sobie bagatelizuje?!Ty mu mowilas jak dlugo juz nie masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduję :) emileczko, czekamy jutro na wynik :) dziewczynki, ja przepraszam ze sie rzadko odzywam ostatnio, ale jakoś komp mnie męczy. i jak leze to musze trzymać go na brzuchu, a ten juz sie zaokrągla ( co mnie b. zdziwiło, bo to za wcześnie) i jest niewygodnie. noi boje sie czy np.jakieś promieniwanie z kompa nie wyłazi i nie szkodzi. jak tylko przestane lezeć to pewnie bede częściej tu zaglądać na siedzaco juz :) buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×