Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Cześc dziewczynki, pozwólcie, ze tabelke zmienie po wizycie, bo nie wiem na kiedy mam liczyc termin @ Też czytałam o tych bliźnietach i podobno juz są na świecie, obu udało im ise pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też śledziłam ten topik i z tego co doczytałam to jest nadzieje,bo chłopcy nie mają wspólnego mózgu. Oby sie tylko udało i życzę ich mamusi duuuuużo siły❤️ Janeczko ❤️jak wrócisz to pisz koniecznie co powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu:) też bym chciała, a wizyta dopiero jutro. Ciekawa jestem co się dowiem, rano chyba musze do niego dzwonić bo caly czas mam krwawienie i nie wiem czy mam przyłazic na wzyte czy nie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam zaraz spac:) to ranne wstawanie mi chyba nie sluzy:) udalo mi sie obejrzec wiadomosci, myslalam, ze moze powiedza cos na temat blizniat syjamskich, ale niestety........... Janeczko napisz jutro koniecznie co powiedzial gin🌻 👄 dla wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko zjadłam kolację i chyba pójde zaraz .....bleeeeee okropność! Obejrzę M-jak M :-) i idę spać. DOBREJ NOCY DLA WSZYSTKICH !!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja tez śledziłam ten topik z bliźniętami syjamskimi. To już są na świecie? Dwaj chłopcy? Trzymam kciuki za nich i ich rodziców. Moniu, mój gin powiedział, ze mogę łykać i tak robiłam. Zawsze potem miałam @, wiec chyba niekonieczne jest ssanie, przynajmniej w moim przypadku. A który to u Ciebie dzień cyklu, bo ja dopiero kapnęłam sie, że jestem w ciąży w 54 dniu. Wcześniej bolał mnie brzuch okropnie i połykałam zastraszające ilości no-spy. Renka współczuję, ale i zazdroszczę tych mdłości :). Emilko, Janeczko, Kruszka, Gos 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. zdziwilam sie ze ani na tvp1 ani na tvn nie mowili o bliznietach. podobno było w teleexpresie, ale ja nie ogladałam, wiem o tym z topiku. antelko, a wiesz ze juz nawet nie licze który to dzien? teraz policzyłam, 62 mi wyszło. dzis brzuszek uz tak nie męczy, ale wczoraj tez nie tak od rana bolał tylko pozniej. zobaczymy. emilko, janeczko, kruchaa, renka , nickola i gos co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja niestety nie sledzilam losow blizniat...ale duuuuzozdrowka im zycze:) janeczko, nie zapomnija nam dac znac jak po wizycie u gina. moni-niezly wynik, szybko ten czas leci ❤️ dziewczynki, gdzie sie podziewacie?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Wróciłam od ginekologa.Powiedział mi,ze nie wybada ciazy tak wcześnie (usg nie posiada) powiedział,ze wychodzi na to,ze jest to 3-4 tydzień ciazy,a przy tyłozgiętej macicy tak wczesny tydzień jest nie do wybadania,a nie chciałby mnie za mocno dusić i naprostowywać macicy.Napisał w karcie podejrzenie ciązy i kazał się zgłosic za 4 tyg.Boli mnie teraz podbrzusze po tym badaniu. Za to odebrałam wynik cytologii i po raz pierwszy w zyciu mam I stopień. Chyba jednak wcześniej, jeszcze przed wizytą u niego pojadę zrobic usg.Myślę,że w 6 tyg. od poczęcia na usg powinno byc już cos widać Dziś muli mnie od rana aż sie boje popołudnia. U nas pogoda barowa.Kropi co chwila i jest bardzo ponuro. Mój M idzie dziś z małą do pediatry,bo już za długo trwa u niej ten katar (ponad 2 tyg.) nie pusciłam jej do zerówki. Jutro idę do kontroli internistycznej.I sie okaże czy moge już wrócic do pracy. UŚCISKI DLA WSZYSTKICH Skopiowałam to co napisałam na innym topiku.Wybaczcie mi ale nie chciało mi sie tego samego od nowa pisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, a kiedy ty miałas ost @ ? myslałam ze jestes dlaej niz 3-4 tydz, chyba ze liczysz od zapłodnienia :) tak czy inaczej spokojnie mozesz juz isc na usg, u mnie było widac serduszko juz w 7 tyg, a tydz wczesniej duzy pęcherzyk ciążowy (ja liczę od ost @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu ja licze od poczęcia.Ostatnią @ miałam 19.08 więc od ostatniej @ to 5 tc a od zapłodnienia 3-4 tc chyba jeszcze poczekam :-) Badał mnie we wzierniku i mówi,ze nawet zasinienia nie widzi :-( ciekawe co z tą moją ciążą............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka, może rzeczywiście za wcześnie?! Nie stresuj się. Może spróbuj na usg u kogoś innego. Ach Ci lekarze. Twój nie widzi ciąży, a mój widział, choć jej nie było. tzn była, ale nie w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Reniu, może on slpey, nie stresuj się, przeciez dobrze wiesz ze jesteś w ciązy:) Kochane, ja mam dzsiaj dołek i to potęzny, aż boje sie jechac na wizytę. Trzymajcie kciuki, napisze wieczorem, pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Ale mialam dzis dzien ufff...dobrze,ze to juz po 15,wiec moge zlapac troche oddechu. Nickola,bardzo mi przykro,ze ta malpa znow przylazla do Ciebie :O. Pogon ja w nastepnym cyklu,tylko daleko,zeby nas tez nie atakowala:D Reniu,nie przejmuj sie kochana.Na pewno jestes przy nadziei a ten gin to faktycznie slepy jakis,Janeczka ma racje:) W ogole uwazam,ze ginekolodzy przed rozpoczeciem praktyki lekarskiej powinni przechodzic testy psychologiczne z empatii :P Janeczko,napisz koniecznie po wizycie.Ja mocno trzymam kciuki i wszystko na pewno bedzie dobrze. Zmykam bo jeszcze nie zaczelam robic obiadu,chyba cos rozmroze bo czasu nie ma... Kruchutka,Gosiu,Monia,Antelko,Gos i wszystkie staraczki-duze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Ale mialam dzis dzien ufff...dobrze,ze to juz po 15,wiec moge zlapac troche oddechu. Nickola,bardzo mi przykro,ze ta malpa znow przylazla do Ciebie :O. Pogon ja w nastepnym cyklu,tylko daleko,zeby nas tez nie atakowala:D Reniu,nie przejmuj sie kochana.Na pewno jestes przy nadziei a ten gin to faktycznie slepy jakis,Janeczka ma racje:) W ogole uwazam,ze ginekolodzy przed rozpoczeciem praktyki lekarskiej powinni przechodzic testy psychologiczne z empatii :P Janeczko,napisz koniecznie po wizycie.Ja mocno trzymam kciuki i wszystko na pewno bedzie dobrze. Zmykam bo jeszcze nie zaczelam robic obiadu,chyba cos rozmroze bo czasu nie ma... Kruchutka,Gosiu,Monia,Antelko,Gos i wszystkie staraczki-duze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Ale mialam dzis dzien ufff...dobrze,ze to juz po 15,wiec moge zlapac troche oddechu. Nickola,bardzo mi przykro,ze ta malpa znow przylazla do Ciebie :O. Pogon ja w nastepnym cyklu,tylko daleko,zeby nas tez nie atakowala:D Reniu,nie przejmuj sie kochana.Na pewno jestes przy nadziei a ten gin to faktycznie slepy jakis,Janeczka ma racje:) W ogole uwazam,ze ginekolodzy przed rozpoczeciem praktyki lekarskiej powinni przechodzic testy psychologiczne z empatii :P Janeczko,napisz koniecznie po wizycie.Ja mocno trzymam kciuki i wszystko na pewno bedzie dobrze. Zmykam bo jeszcze nie zaczelam robic obiadu,chyba cos rozmroze bo czasu nie ma... Kruchutka,Gosiu,Monia,Antelko,Gos i wszystkie staraczki-duze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Ale mialam dzis dzien ufff...dobrze,ze to juz po 15,wiec moge zlapac troche oddechu. Nickola,bardzo mi przykro,ze ta malpa znow przylazla do Ciebie :O. Pogon ja w nastepnym cyklu,tylko daleko,zeby nas tez nie atakowala:D Reniu,nie przejmuj sie kochana.Na pewno jestes przy nadziei a ten gin to faktycznie slepy jakis,Janeczka ma racje:) W ogole uwazam,ze ginekolodzy przed rozpoczeciem praktyki lekarskiej powinni przechodzic testy psychologiczne z empatii :P Janeczko,napisz koniecznie po wizycie.Ja mocno trzymam kciuki i wszystko na pewno bedzie dobrze. Zmykam bo jeszcze nie zaczelam robic obiadu,chyba cos rozmroze bo czasu nie ma... Kruchutka,Gosiu,Monia,Antelko,Gos i wszystkie staraczki-duze 👄 No i znow nie moge wyslac.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ze wyslalo mi sie tyle razy:( Czy Wam tez tak sie wiesza kafeteria? Pewnie maja mnie juz tu dosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ze wyslalo mi sie tyle razy:( Czy Wam tez tak sie wiesza kafeteria? Pewnie maja mnie juz tu dosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ze wyslalo mi sie tyle razy:( Czy Wam tez tak sie wiesza kafeteria? Pewnie maja mnie juz tu dosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Wlasnie przed chwila mowili w wydarzeniach o tych dzieciaczkach syjamskich, moze powiedza tez wieczorem. Ja juz po pracy i dzisiaj nie robie obiadu, a co;) niech maz gotuje;) @ nadal nie ma, tylo dzisiaj mnie strasznie wzdelo, moze to jakies skutki uboczne?? a moze znak, ze @ nadchodzi?? chociaz w tym \"cyklu\" to juz nie slucham co mowi moje cialo:( Emilko alez mozesz wysylac:D i to ile razy:D Janeczko ja rowniez czekam na wiesci od Ciebie, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i szybciutko bedziesz mogla przystapic do staranek:D Reniu nie zamartwiaj sie, jestes w ciazy❤️ Nickola przykro mi, ze @ jednak przylazla, w nastepnym cyklu przegon ta malpe;):) Kruchutka Monia Antelka 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,jak Cie wzdelo to znaczy,ze najprawdopodobniej @ sie zbliza.Albo to po luteince,ja tak mialam w pierwszym cyklu z duphastonem.Fajnie Ci wyjasnilam hehe...Napisalam dokladnie to samo co Ty. Myslenie mi jakos nie idzie bo dostalam takich bolow brzucha jak na @ :O.Chyba sie przyspieszy w tym miesiacu,choc przyznam,ze tak szybko sie tej fladry nie spodziewalam😠.Zostalo mi niby 5 dni... Smutno zegnac sie z marzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, wyslalo sie tylko raz.:) Pa,dziewczynki,bede dopiero wieczorem bo ide do kolezanki na ploteczki. 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochane za pocieszenie. Ja wiem,czuje ze jestem w ciąży.Nigdy nie spóźniała mi sie @ a teraz to już 15 dni mineło jak powinnam dostać.Poza tym duże bolace piersi i teraz te mulenie .Myślałam jednak,że po badaniu powie mi to co już wiem ,a on powiedział,ze testom nie wierzy.DO BANI :-( Za dwa tyg. pojadę na USG i okaże się co jest grane z ta ciążą. Gosiu ja jak miałam wzdęcia i męczyły mnie gazy to okazało się,że test wyszedł pozytywnie :-) Emilko to nie zegnanie z marzeniami .Z nimi pozegnasz się jak już dowiesz się,że będziesz mamusią,bo wtedy to będziesz marzyła o urodzeniu zdrowego maluszka :-) BARDZO CI TEGO ŻYCZĘ❤️ Nicol mnie również przykro,że sie tym razem nie udało,wiem co to czekanie,a raczej nie czekanie na @ Bądź dobrej myśli i za pare dni rozpoczynajcie starania.POWODZENIA!!!!! Nicol a metformax to jesli dobrze kojarzę to jest na cukrzycę,a Ty na co bierzesz????????????????????????? Janeczko❤️ czekam na wieści od Ciebie👄 i nie dołuj się kochana.Trzymam kciuki!!!!!!!!!!! Antelko faktycznie dziwni Ci lekarze :-) , on jest już starszy ma ok.70 lat więc moze faktycznie niedowidzi :-) Moniu a jak Ty sie czujesz???? POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNKI SERDECZNIE🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nickola, nie czekaj na przesyłke ze sklepu, bo i tak pewnie juz nie przyjdzie:( jak masz gdzies sklep zielarski to tam dostaniesz wszystkie zioła z mieszanki, i wydasz na nie ok 15-20 zł. ja tez nie piłam od początku a od 5 dc, i owu mi sie przesunęła własnie 5 czy 6 dni do przodu :) i kup miód od razu, do słodzenia zioł:) reka, to moze jeszcze poczekaj z usg, bo teraz to bedzie widac sam pęcherzyk bez zarodka jeszcze. janeczko, ja po wizycie? pozostałe kibotki- buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×