Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Moniu, gratulacje dla szczęśliwej mamy oraz dla nowej czarownicy ;) Mam nadzieję, że Twoje wróżby sie spełnią. Reniu, bardzo szybko pojawiło sie u mnie plamienie. Takie brązowe brudy. Ale mój gin nadal twierdził, ze to jest ciąża wewnątrzmaciczna. Natomiast na usg nic nie było widać w macicy. Mało tego poza macicą też nic nie widzieli. Ach i to plamienie było prawie od samego początku, czyli chyba 4 dni po dacie planowanej @. A czy Ty byłaś na jakiś wspomagaczach czy to zupełnie naturalna ciąża? Na jakiej podstawie myślisz, ze to może być c.p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, gratulacje dla szczęśliwej mamy oraz dla nowej czarownicy ;) Mam nadzieję, że Twoje wróżby sie spełnią. Reniu, bardzo szybko pojawiło sie u mnie plamienie. Takie brązowe brudy. Ale mój gin nadal twierdził, ze to jest ciąża wewnątrzmaciczna. Natomiast na usg nic nie było widać w macicy. Mało tego poza macicą też nic nie widzieli. Ach i to plamienie było prawie od samego początku, czyli chyba 4 dni po dacie planowanej @. A czy Ty byłaś na jakiś wspomagaczach czy to zupełnie naturalna ciąża? Na jakiej podstawie myślisz, ze to może być c.p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, przepraszam za te 4 posty, ale początkowo nie chciało wchodzić, a teraz patrzę, ze poszło aż tyle razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeelołłł kobitki!! a co tu taka cisza i pustka????!!!! ja mam jeszcze 6 dni do terminu nie-@. nic specjalnego nie czuje wiec bedzie znowu porazka...Na szczescie w tym cyklu spłynie to po mnie, ze wzgledu na badanie hsg. Powiedzcie mi kochane, czy winik hsg jest od razu po badaniu czy jakis czas po nim??? cmokasy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jeden dzidziuś już jest,co prawda nie z topiku ale jest. Gratulacje dla kuzynki Moniu. Antelko ja nie mam żadnych takich objawów jak Ty miałaś.Nie boli mnie podbrzusze,nie plamie tylko tak jakos mnie naszło nie wiem dlaczego. Wogóle dzis miałam ciężką nockę.Obudziłam sie o 1 w nocy i do rana nie spałam.Bardzo sie pociłam i jakieś takie lęki mnie naszły,serce mi kołatało.Ech wszystko nie tak. W pracy zasłabłam :-( Idę sie teraz troszke zdrzemnąć,bo nie dość ze jestem padnięta to na dodatek cały czas mi niedobrze. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( pozdrawiam Was kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Chandra juz mi troche przeszla.Dzis rano wpadla kolezanka,ktora kibicuje mi w starankach i wyciagnela mnie do miasta.Kupilam sobie nowe jeansy na poprawe nastroju, a co!:D. Moniu,wlasnie zaczynam sie powaznie zastanawiac nad tymi ziolkami.Chyba sie skusze,zaszkodzic na pewno nie zaszkodzi a moze pomoze?Musze sobie tylko dokladnie spisac sklad mieszanki. Jestem pod wrazeniem Twoich zdolnosci Moniu!:D.Obys miala racje,mowiac,ze wszystkie bedziemy miec swoje skarby w 2008 roku!❤️ Reniu kochana,Ty sie tak nie stresuj bo sama widzisz jakie ma to dzialanie:( Dlaczego wmawiasz sobie,ze cos moze byc nie tak? Alez wszystko z pewnoscia jest w porzadku a denerwujac sie mozesz zaszkodzic nie tylko sobie ale i malenstwu.Odpedz te czarne mysli i nie czytaj tyle :P A juz z premedytacja pomijaj tematy o problemach w ciazy. Janeczko,Gosiu,Kruchutka,Antelko i wszystkie straczki -👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Reniu, słuchaj Emilki, ona ma racje :). Nie wymyślaj i nie wmawiaj sobie dodatkowych problemów. Emilko, ja też w następnym cyklu decyduję sie na ziółka. Tego jeszcze nie próbowałam, a nuż sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu czaruj tak dalej kochana:D[kwiat🌻 wszystkiego najlepszego dla kolejnej mamusi i duzo zdrowka dla jej dzieciaczka🌻🌻🌻 Reniu dostaniesz po tylku jak bedziesz tak pisala!!! Jestes w ciazy, urodzisz zdrowa i silna dzidzie!!!:) i tak masz myslec❤️ Kruchutka trzymam kciuki za Ciebie;)🌻 👄 dla Was, ja ide pod prysznic, jestem wykonczona......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azaglądam jeszcze do was, zeby zyczyc wam milej i dobrej nocki :) jutro juz czwartek:) i niedlugo weeeeeknd! te tabletki nie sa takie straszne :) chociaz jak czytalam ulotkę, to skutki uboczne nie byly zbyt czarujace... buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🖐️ Co tam u was? Jakis taki zastoj na topiku,nikomu nie chce sie pisac,chyba juz jesienna melancholia...:( Ja tez nie mam zbyt dobrego nastroju.Wszystko jakies takie zamazane... Musze wziasc sie w garsc i zaczac znow myslec pozytywnie.Ktory to juz raz?... Kruchutka,czekamy z utesknieniem na dobre wiesci od Ciebie :D Postaraj sie ze wszystkich sil o te 2 kreski! Moze Monia i Antelka cos wyczaruja dla Ciebie? A propos,Antelko,jak widzisz Twoje przeczucie w stosunku do mnie sie nie sprawdzilo,chyba,ze to podziala z opoznieniem jednego cyklu,tak jak u Janeczki. Janeczko,odezwij sie kochana!Czy juz rozpoczelas staranka?Jak Twoje samopoczucie? Gosiu,a co z Toba.Jeszcze masz @? Reniu,mam wielka nadzieje,ze tej nocy spalas juz lepiej i ze nie bedziesz juz mdlala w pracy.:)A jezeli mozesz to napisz gdzie pracujesz.Ja mam takie wrazenie,ze to cos zwiazane ze Sluzba Zdrowia.Myle sie? Moniu! Jak sie czuje nasz kochany rodzynek?Czy mdlosci Ci juz nie dokuczaja?Zajrze na majowki,moze tam udzielasz sie troche wiecej.Ostatnio nie mialam czasu sledzic waszego topiku.:O Wszystkim piszacym u nas i tylko czytajacym 👄 i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki.Niestety!:( nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------11 (już)-----10.09-- ----------centralna PL Emilka-K.......36..........juz nie licze....29-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL gos82..........25.......nie liczę.........????????...............warszawa nick-----------wiek----------tc---------- termin--------------płec (przewidywana) minimonia-----28-------------8------------04.05--------- ----- chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,byc moze byla juz o tym mowa ale ja nie pamietam.Napisz mi kochana jaka Ty mieszanke ziolowa pilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! i ja sie uaktualnię , bo emi jakas stara tabeleczke wygrzebala :) uznam to za dobra wrozbe , hehehe :P nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------12 (już)-----10.10-- ----------centralna PL Emilka-K.......36..........juz nie licze....29-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL gos82..........25.......nie liczę.........????????...............warszawa nick-----------wiek----------tc---------- termin--------------płec (przewidywana) minimonia-----28-------------8------------04.05--------- ----- chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko-czarnymi myslami nic sie nie zdziala, jedynie mozna miec popsuty humorek....a chyba nie warto...chociaz dobrze wiem co to znaczy, ze znowu nic z tego...:( Jednak takie chwile smuteczków sa potrzebne, troche wyciszaja ale po nich trzeba sie podniesc i otrzepac i do przodu!!!!!!!!!!!!!!! :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Melduję ze zyje, ale na nic więcej nie mam siły:( W poniedziałek mam miec wizyte u gin. aby podejrzeć jajko, ale tak mi sie nie chce jechać, ze szok:O Zróbcie coś ze mną, bo chyba sfiksuje:(:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, ale dlaczego nie chcesz obejrzec wlasnego jajka?? :D i co to znaczy, ze ci sie nie chce??!! nie ma zlituj sie! Daj do zrozumienia ginowi, zeby COS zrobil - w koncnu to jego zawód :P Nie wiem, moze niech zmieni jakis lek, cokolwiek, bylebys w nastepnym cyklu poszla do niego i powiedziała: ZADZIAŁAŁO!!!!!!!!! UDAŁO SIĘ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Janeczko,co to znaczy?! W koncu to jest TWOJE WLASNE JAJKO!:D Idz i nie marudz.:P My wszyscy jacys zniecheceni ale trzeba brac sie do roboty bo nikt za nas tego nie zrbi (mam nadzieje :P) Sciskam Was mocno. Dziewczynki,odzywac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, mam nadzieje ze sie z nami zgadzasz...:D do roboty i bez narzekania!!!!! ❤️ a ja naprawde mam jakies skurcze w brzuchu...moze to z przejedzenia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane baby:) Poprawilyście mi nastrój, jesteście wielkie :D Faktycznie jajko moje:) teraz jeszcze wymyslcie sposób zey mi się chcialo dzialać w tym kierunku:P A teraz poważnie..mam jakieś takie mysli, strach wielki że może znowu coś nie wyjśc, ze widocznie trzeba by juz odpuścić:( Strasznie jest mi smutno w środku i nie umiem tych smutasów wyplenić:( I jeszcze przez 5 dni w tygodniu do mojej szefowej w pracy przychodzi opiekunka z jej 6-miesięczną córeczką... a moje serducho krwawi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja tez sie uaktualnie nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------12 (już)-----10.10-- ----------centralna PL Emilka-K.......36..........juz nie licze....29-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL gos82..........25.......nie liczę.........6.11(chyba)............warszawa nick-----------wiek----------tc---------- termin--------------płec(przewidywana) minimonia-----28-------------8------------04.05--------- ----- chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie mam nastroju aby pisac:( wiec tym bardziej nie nadaje sie na pocieszycielke niestety:( Emilko @ nadal trwa, ale to juz koncoweczka Janeczko koniecznie idz do gina:) Kruchutka czekam ❤️ 👄👄👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko tu masz spis ziółek Ziele Lebiodki 50 g Koszyczek Rumianku Pospolitego 50 g Ziele macierzanki 50 g Liść pokrzywy 50 g Ziele dziurawca 50 g Ziele Rdestu ptasiego 50 g Kwiat Nagietka 20 g Ziele Nostrzyka 50 g (dodajemy 1/2 !!! torebki) mam nadzieje ze nie bedziesz ich zamawiac przez net, bo raczej nie dojdą do ciebie. dziewczynki, widze ze wy tez ostatnio mniej piszecie. ja czasami wogole nie mam ochoty odpalac kompa, zwłaszcza ze jakos kiepsko sie czuje ostatnio. jak nie sraczka to rzyganie i tak wkoło. i brzuch znowu boli, wiec znow sie martwie czy wszystko ok. mąż sie ode mnie odizolował bo jest przeziebiony, wiec nie dosc ze cały dzien siedze sama to jak przyjdzie to nawet nie moze mnie przytulic, i spimy oddzielnie. buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,dziekuje Ci bardzo za spis,jestes kochana! :D Jak mozesz to powiedz mi jeszcze czy Ty to zalewalas wrzatkiem w szklance?Czy moze to trzeba gotowac? A rozwolnieniem sie nie przejmuj,moze po prostu Twoj organizm tak reaguje na ciaze? Mam nadzieje.ze Twojemu M szybko minie przeziebienie ale poki co to bardzo dobrze robi,ze sie z Toba,ze tak powiem,nie styka :P. Lepiej sie nie zarazac i tak masz wystarczajaca ilosc atrakcji.. Janeczko,odpedz zle mysli :) Ja wiem,ze to latwiej powiedziec niz zrobic ale przeciez musisz byc dzielna aby dac zycie nowej,malej istotce!❤️ Wszystko bedzie dobrze! Pozdrawiam dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,dziekuje Ci bardzo za spis,jestes kochana! :D Jak mozesz to powiedz mi jeszcze czy Ty to zalewalas wrzatkiem w szklance?Czy moze to trzeba gotowac? A rozwolnieniem sie nie przejmuj,moze po prostu Twoj organizm tak reaguje na ciaze? Mam nadzieje.ze Twojemu M szybko minie przeziebienie ale poki co to bardzo dobrze robi,ze sie z Toba,ze tak powiem,nie styka :P. Lepiej sie nie zarazac i tak masz wystarczajaca ilosc atrakcji.. Janeczko,odpedz zle mysli :) Ja wiem,ze to latwiej powiedziec niz zrobic ale przeciez musisz byc dzielna aby dac zycie nowej,malej istotce!❤️ Wszystko bedzie dobrze! Pozdrawiam dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,dziekuje Ci bardzo za spis,jestes kochana! :D Jak mozesz to powiedz mi jeszcze czy Ty to zalewalas wrzatkiem w szklance?Czy moze to trzeba gotowac? A rozwolnieniem sie nie przejmuj,moze po prostu Twoj organizm tak reaguje na ciaze? Mam nadzieje.ze Twojemu M szybko minie przeziebienie ale poki co to bardzo dobrze robi,ze sie z Toba,ze tak powiem,nie styka :P. Lepiej sie nie zarazac i tak masz wystarczajaca ilosc atrakcji.. Janeczko,odpedz zle mysli :) Ja wiem,ze to latwiej powiedziec niz zrobic ale przeciez musisz byc dzielna aby dac zycie nowej,malej istotce!❤️ Wszystko bedzie dobrze! Pozdrawiam dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,dziekuje Ci bardzo za spis,jestes kochana! :D Jak mozesz to powiedz mi jeszcze czy Ty to zalewalas wrzatkiem w szklance?Czy moze to trzeba gotowac? A rozwolnieniem sie nie przejmuj,moze po prostu Twoj organizm tak reaguje na ciaze? Mam nadzieje.ze Twojemu M szybko minie przeziebienie ale poki co to bardzo dobrze robi,ze sie z Toba,ze tak powiem,nie styka :P. Lepiej sie nie zarazac i tak masz wystarczajaca ilosc atrakcji.. Janeczko,odpedz zle mysli :) Ja wiem,ze to latwiej powiedziec niz zrobic ale przeciez musisz byc dzielna aby dac zycie nowej,malej istotce!❤️ Wszystko bedzie dobrze! Pozdrawiam dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) u mnie pogoda dzisiaj butelkowa, hehehehe :P tylko szkoda ze jestem w pracy... za to ciesze sie ze juz piatek :D janeczko, emi, monia, gos, antelka, renka, i reszta babeczek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kofane:D Moniu, GRATULACJE ogromne dla nowej mamusi i pamiętaj, ze my tu wszsytkie trzymamy Cię za słowo:) Emi, widzę ze zaczynasz etap ziółek, raz je pilam i na prawde czułam owu. Więc chyba dzialają też u mnie na jajniki, bo to ze u Moni dzialają to jasne jak słońce:) Antelko, Ty tez chyba na ziółkach? Może i ja się skusze w przyszlym cylu???? Kruszko, mam nadzieje ze paskuda sobie odpuści:) Reniu, co u Ciebie, jak dzidziuś?:) Gosiu,coś ostatnio wszsytkie nas łapie deprecha, nie daj się ktoś musi ciągnąc nas za uszy. Ja robótki mam dzisiaj po uszy:( ale nie moglam nie zajrzeć co u Was:) Przesyłam 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×