Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Witam:D Dziekuje Wam za gratulacje:) My tez kupilismy mieszkanie w stanie surowym i teraz trzeba bedzie zacisnac pasa i brac sie za robote. Maz ma urlop, wiec dziala, a ja niestety musze chodzic do pracy. Najgorsze jest to, ze teraz nie widzimy sie codziennie, bo maz stara sie zrobic jak najwiecej sam, na szczescie troche sie zna. Mamy juz kibelek:P wiec nie jest zle:D:D:D Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzie jestescie???????????????????????????? Wolam Was:D i podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki! faktycznie pustki tu od jakiegoś czasu. JA zaraz wychodzę do chrześniaczki z mikołajkiem. Obiad wczoraj już zrobiłam ,więc dziś mam też mikołaja :-) Karola jechała z przedszkolem do kina. A ja tam u Was Mikołajki???? Życzę miłego ,spokojnego i radosnego dnia!!!!! Buziaki dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY🌼🌼 Hmnnnnn już 18 dc,za 10 @....czas leci.....przytulamy sie z mężem,ale....chyba nie chcę aby nam się udało.....perspektywa tego,ze będę sama przy porodzie i przez kolejnych 5 miesiecy po tym fakcie mnie zdołowała..męza w sumie tez.....wiec niby sie przytulamy,bo i tak juz było w czasie jajeczkowania jak sie o tym dowiedzielismy...ale jak teraz nie wyjdzie to dajemy sobie spokoj na rok....nie bede brala trzeciego opakowania duphastonu bo juz nie bede potrzebowała.....wszystko jakos tak bezsensu..........jestesm zawieszona w prozni z ktorej ciezko mi wyjsc....zycie... A co u was??? ja-neczka🌼jak twoje staranka?? renka🌼prosze wiecej nie robic takich numerow nam !!!! trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jestem kochane, ale tak zmęczona, ze padam na ryjek:( Właśnie wróciliśmy z imprezy mikolajkowej, mój syn dostał zaproszenie na spotkanie imienników św.Mikołaja. Pierwszy raz coś takiego organizowali, mlody wniebowzięty, udzielił nawet wywiadu do gazety :D Był taki podekscytowany i przejety. Super przezycie ;) A u mnie już po owulce, chyba, bo na usg nie byłam, jakoś w tym cyklu za bardzo jej nie odczuwam, po prostu test pozytywny, śluz zanikł, a tempka skoczyła, ale zero bólu, nic żadnego ukłucia :O Teraz przede mną najdłusze dwa tygodnie, jak ja nie lubie tego okresu :O Miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie zamelduje o tak poznej porze:D Pewnie nikt mi juz nie odpisze;) wiec zaraz zmykam do lozka:) Emi skrobnij cos lobuzie, brakuje mi Ciebie👄 Janeczko jak ja Ci zazdroszcze takiego zucha🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Hej Ale dziś okropna pogoda brrr,leje zimno ,szaro i nic sie nie chce!! Miałam dzis dziwny sen,sniło mi sie,ze kupiłam w aptece test ciazowy wielkości cegły,w srodku miał kolorowe kulki żelowe i kosztował 400 zł.:D:D:D,niewiem co to ma oznaczać,ale rano nie mogłam sie dobudzić !!! W każdym bądz razie,czuję sie jak na @,wiem,ze jeszcze 9 dni,ale ja juz czuję ja w kościach........a moze chce czuć???Niewiem sama,ale wiem,ze po @ stopujemy z działaniami,na jak długo nie mam pojęcia........zobaczymy co zycie przyniesie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllooooooooooo Czy ktos mi odpowie co tu sie dzieje??? Co tutaj takie pustki???Kobiety co z wami? Do swiat jeszcze troszke czasu a tutaj...zanik ludzi..zanik topiku...czuje sie opuszczona:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnie:D Szylusiu niestety, ale ostatnio strasznie wieje tu pustka:( mam nadzieje, ze w koncu dziewczyny sie zmobilizuja do pisania🌻 Ja zaplanowalam na dzisiaj zabawe w swietego Mikolaja;) mam listy:P wiec to jedyny dzien dzisiaj kiedy bez stresu moge poszalec po sklepach:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo Ja rozumie wszystko....ale to juz przesada,kobiety jest nas sporo,a tu totalnie pusto!!!!! Co jest z wami,nawet ja zalatana bez czasu,caly czas w pracy znalazlam czas aby czesciej pisac,a wy??? Jakie macie usprawiedliwienie?? gos82🌼 Fajnie,ja za Mikołaja bede robila mysle dopiero koło poniedziałku,gdyz samochod u lakiernika,dzis wieczorem mi odda,a bez samochodu na takie konkretne zakupy to ja sie nie rusze,o nieeeee:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam:D Kupilam dzieciakom (a do obdarowania mam tylko dwojke, wiec moge poszalec;)) gre aby mogly razem sie bawic:) sa juz w takim wieku, ze interesuja sie grami logicznymi. Dla Ani kupilam wymarzony prezent, taki jak chciala w liscie:D tylko dla chlopca mam problem, nigdzie nie moge kupic tego przekletego robota!!!!wrrrr w smyku powiedzieli, ze maja sprowadzic dopiero:( pozostaje mi czekac. Szylusiu w warszawie jest ladna pogoda, nawet sloneczko swieci, tylko troszke wiaterek wieje:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosiaczku 🌻 Jak tam nastrój? Dzisiaj odstawiłam sprzątanko, wymylam wszystkie okna na dole a teraz ledwo zipie :O Wierze, ze też sie doczekasz takiego zucha, jak mój lobuziak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, powiedz jak to wszystko godzisz ze sobą, bo rozumiem, ze chodzisz do pracy, a potem co na remoncik do domku, czy to całkiem w innym miejscu? I co ze świetami, już na nowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypilam sobie drinka, moze dwa;) i jakos spac nie moge:D Jak sobie pomysle, ze musze czekac jeszcze z pol roku na staranka, to tak mi zal:( ale chociarz czesc prezentow dzisiaj kupilam:D niedlugo swieta:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko na razie to z mezem jestesmy osobno:( On robi co sie da, ale na swieta to chyba do rodzinki pojedziemy:) Moze po nowym roku bedziemy \"razem\" Ja musze chodzic do pracy, bo nie mam juz urlopu, wiec tylko jak mam wolne to pomagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Janeczko to ieszkanie nas dluzo kosztuje, no i jeszcze studia meza:( wiec postanowilismy na razie poczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko ide sie polozyc spac:) Duze 👄 dla Ciebie Milo, ze ktos w koncu napisal, i odpisal!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Witam Was cieplutko o poranku :D wstawac śpiochy, pooooooooooooobudka !!!! Gosiaczku dla Ciebie tez ogromny 👄 wczoraj juz mnie wywalilo z kaffe i nie umiałam wejść 😠 Kochane, odmeldujcie się, brzuchatki machnijie choć łapką, ze u Was ok. Emi,Antelko dostaniecie po tyłku:P Ja Was proszę, napiszcie choć słówko :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja tylko na chwile....a wiec za tydzien @,czuje ja znowu w kościach,bolą mnie od dwoch dni jajniki,moze to trozke za wczesnie,ale pewnie to przed duphaston,no i jestem wysypana na twarzy w krostach,wiecej niz zwykle::((:(:(:( Juz postanwione,@ przybywa a my przestajemy sie starac o dzidzie ,moze za poł roku wrocimy do tematu:(:(:( to pa i tak pisze sama do siebie bo wszystkie wywiało:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×