Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Kruchutka ❤️ ja tez tak czasami mam :O.... ale musimy sie jakoś poskładać, choc to nietakie proste:( U mnie pełno dzieciaczków w okolicy, przyjaciółka w ciąży, a i dzisiaj dowiedziałam sie ze koleżanka z pracy też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz zazyczył sobie elektryczna maszynke do golenia, drogi prezent, ale jak sie zrzucimy z rodzina to moze dostanie :). ja w tym roku bede samolubna i zazycze sobie samych ksiązek, bo do tej pory wybierałam prezenty \"dla domu\"- nowa lampa, obrazki na sciane... teraz sie porozpieszczam :) zawsze mam problem co dla rodziców. teraz tez nie wiem jeszcze, ale w sumie i tak nie moge łazic po sklepach, wiec na razie jeszcze sie nie stresuje. niedługo pewnie zaczne grzebac w necie, a moze załoze jakis temat na kafe? moze ktos wymysli cos ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co powiedzial moj maz:) ze nawet moze dostac kilogram cukru, oby tylko byl ladnie zapakowany:D:D:D Usmialam sie z niego do lez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziewczyny czytam was w wolnych chwilach ale nie mam sil na opisywanie,robilam 10 dni pod rzad po 11 H,niedziele mialam wolna,ale w sobote po pracy bylam na urodzinach 30-stych u sasiadow wrocilismy o 7-ej rano,wiec cala niedziele chodzilam do tylu(ze zmeczenie i pod wplywem alkoholu:P:P)a w poniedzialek trzeba ylo isc do pracy........oby do piatku i wekend wolny...pierwszy od nie pamietam kiedy..:(:(:(: Jestesm z wami,choc bez sil,ale jestem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jestem strasznie zawalona robótką, za chwilę nie będzie mnie widać za stosu papierzysk :O Jak tam staracie sie zeby Mikołaj miał pełne ręce roboty :D Pozdrawiam Was serdecznie i piszcie choc po słóweczku, ale każda koniecznie! Reniu..daj znak, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka - co sie dzieje??? napisz, bo sie martwie... janeczko 🖐️ i cała reszta babeczek, ktore dzisiaj NA PEWNO sa we wspanialym humorze ;) co u Was??? a ja Wam napisze, ze dostalam @!!!!! calkiem szybko, bo po 2,5 tygodniach...mam nadzieje ze to dobrze :) bziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka... odezwij sie proszę... krucha, pamietam jak ja czekałam na tą wstrętną @ po zabiegu- chyba pierwszy raz sie cieszyłam wtedy z tego ze przyszła :) z tym ze ja czekałam 5 tyg, u ciebie szybciutko poszło- super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ;) Nie chciało mi chodzić kafe w pracy 😠 Reniu, napisz co to znaczy :(:(:(:(:( U mnie kochane nic nowego, teraz dopiero wróciłam z pracy, bo jeszcze zakupy po drodze i tak zeszło. Obiad juz podgrzewam, bo wczoraj wieczorem robiłam, za to na jutro nie mam pomysła :O U nas slisko jak na lodowisku :O a ja nie cierpie jeździc jak jest szklanka. Ale cóż zrobic siła wyższa. W wiadomym temacie sluzik sie pokazał, czyli powoli zaczynam sie zbliźać do płodniaków. Kruszko, to dobrze, ze tak szybko. Moniu, pochwal sie brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka 🖐️ nie pochwale sie na razie bo bardzo mnie dzis boli ten brzuszek, jak na @. juz wczesniej tez mnie kilka razy tak bolał i nic złego sie nie działo, mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, a co na to lekarz? Bo wiesz w ciązy brzuszek może bole, macica sie rozciąga i te wszystkie wiązadła. Przeważnie każą brać nospę i lezec. Nie jestem panikarą, ale zawsze lepiej się upewnic u lekarza. Reniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gina nie dzwoniłam bo powie mi to co ty- nospa i lezec. wiec leze i czekam az przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety z nimi nie mam lekko i tak nas biorą za nawiedzone jak za często sie lata :O A ruchy masz? bo czytalam chyba na majówkach, ze to nie byly ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka - helołłłłł!!! co sie dzieje??!! kochane, rzeczywiscie z tą @ fajnie wyszlo, bo jeszcze nie zdazylam zaczac na nią czekac ;) bolal mnie brzuch jak na @ ale do glowy by mi nie przyszlo ze rzeczywiscie tak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba nie bedzie jeszcze taki cykl ja powinien...mysle ze nastepny juz powienien byc \"porządny\" \" :) teraz sie poobserwuje wnikliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko mi stwierdzic czy to ruchy czy nie, nie mam doswiadczenia. faktem jest ze nigdy nic takiego nie czułam, ale tez nigdy wczesniej macica mi sie tak nie rozciagała. czasami mam takie babelki jakby, albo dziwne mrowienie, ale wczoraj było cos nowego- jakby ktos przesunął palcem od srodka po macicy. dzis przed chwila tez mi cos bablowało, ale teraz jak trzymam reke na brzuchu to cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wyczytalam, ze: żeby macica mogła sie złuszczać po zabiegu łyzeczkowania (czyli żeby dostać okres) powinna (ta sluzowka, czyli endometrium) mieć 7-8 mm\"... nie bardzo rozumiem, bo to chyba niemozliwe przynajmniej u mnie, zeby w tak krotkim czasie, tak szybko sie odbudowalao endometrium??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa, a mi gin powiedział ze duzo zalezy od hormonów, bo to one sterują twoim cyklem. jak dostałas @ wczesniej, a pewnie nie miałaś jeszcze tych 7-8 mm, to znaczy ze hormony szybko wracają do normy, a okres bedzie po prostu mniej obfity niz zawsze. ja jak dostałam po 5 tyg to jakaś masakra była- lało sie jak z wiadra. u ciebie jeszcze pewnie nie zdązyło dużo błony narosnąć, ale obserwuj sie i w razie jakichkolwiek wątpliwości pytaj gina o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, dziewczynki, jestescie moze na \"naszej klasie\'? chetnie wciągnęłabym was do grona moich znajomych :) a przy okazji bedziemy miały szanse zobaczyć się na fotkach :) co wy na to? brzuszek odpuścił, przeczytałam gdzies zeby położyć rękę na im, to go ogrzeje i złagodzi ból, zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia🌻 @ jest taka jak zawsze...ani zbyt skapa, ani zbyt obfita...w ogole nie czuje roznicy...no, ale zobaczymy jak dale organizm bedzie sie zachowywal...:) powiedzcie mi czy po tym @ moge juz \"wykorzystac\" :P meza?? w dobrym tego slowa znaczeniu?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nasj klasy...to ja sie narazie waham...:) czy sie tam umiescic, ale zobacze moze sie skusze :) :) :) a zdjeciami to mozemy sie wymienic na maila 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochana:) Kruszko, mnie jeszcze nie:) choć nie wiem czy sie sama nie wystraszysz jak wyślę swoje :P Dziewczyny, dlaczego tak malo piszecie, jak tak dalej pójdzie to popadnę w tęsknotę za Wami :( Emi, Antellko, Gosiaczku, Reniu i reszta babeczek, tęsknoooooooooooooo mi, piszcie ❤️ Dobrze, ze chociaż Monia i Kruszka się udzielają bo pisałabym sama ze sobą:O Dzisiaj dotarło do tej mojej łepetyny, że święta za pasem, porządki :O, zakupy i odwieczny problem przywiezienia teściowej do nas:( W zeszłym roku robiłam wigilie u nas i wszyscy sie zjechali, ale dałam radę:) Teraz sobie uprzytomniłam, ze temat nie został jeszcze poruszony, czyżby więc cała rodzinka szykowała sie do nas???? W pracy temacik urlopów świątecznych i prawdopodobnie będę mieć 1,5 tygodnia wolnego :D:D:D Póki co szarzyzna dnia codziennego, papierzysk tona jak zawsze pod koniec miesiąca:O Ale tez i wielki pozytyw info dla pracusiów: dzisiaj PIATEK !!!! :D Przesyłam buziaczki i milego dnia 🌻 Znajdzie choć chwilkę na malusiego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja podniosę :) brzuch troche mi odpuścił, dziś bardziej mnie więzadła ciągną, wiec normalka. tak mnie wczoraj wymęczyło ze spałam jak zabita, bez porannej przerwy, a zawsze mam taką mdz 5 a 7 mniej wiecej. ja mogę zapomniec o porządkach swiątecznych, co mnie bardzo przygnębia ;). gorzej ze muszę też sobie odpuścic łażenie po sklepach... tego mi bardzo brakuje, a podejrzewam ze bedzie jeszcze gorzej, jak bede musiała zrezygnować z kupowania wyprawki :( kurcze, co ta renka taką buzie smutną wstawiła a teraz milczy... renka, odezwij się do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Moniu ja sie wogole nie znam na tych Twoich odczuciach odnosnie ruchow maluszka🌻 ale z checia bym chciala czuc teraz to co Ty czujesz:D Janeczko a wiec zaczynasz niedlugo \"prace\" na calego:D Przeciez Mikolaj sie zbliza, wiec dzialaj kochana:D:D:D Kruchutka dobrze ze @ tak szybko przyszla. Nowy rok musi byc owocny;) Reniu odezwij sie co oznacza :(:(:( U mnie bez zmian. Praca i dom. Pomimo iz postanowilismy z mezem poczekac do maja, moze czerwca, to on jakos sie teraz kreci:P i chce mi jakis numer zrobic;):P Zapomnialam ostatnio przez dwa dni o luteinie:( i nie mam pojecia czy wziasc ja dzisiaj na wieczor czy nie????? Pomozcie:) Ogolnie to czuje, ze @ stoi tuz za progiem:( ale juz czekam na nia......wrrrrrrrrrrrrr....nienawidze malpy!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze:D:D:D nie bylo mnie, a jak ladnie zaczelam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×