Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

dzisiaj odbieram wyniki toxo - ciekawe jakie bedą... poza tym cykl chyba wraca do normy - tak mi sie przynajmniej wydaje, ale pewnosci nie mam ;) w nastepnym cyklu moze zrobie monitoring - powinnam juz wtedy miec pewne info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja machne 🖐️ strasznie spiąca jestem ostatnio, dzis przeszłam samą siebie, 10 h z 2 krótkimi przerwami na siusiu. wieczorem mam gina, czas chyba ogolić nogi. a moze wiecie czy w ciąży można uzywać depilatora? mam straszne czarne i grube włochy na udach :O wczesniej takich nie miałam nigdy... golić ich nie chce bo odrosną jeszcze grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Janeczko 👄👄👄 Moniu, jak brzusio? Duży? Pozdrowienia dla wszystkich staraczek 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu, spokojnie depilatora możesz użyć, tylko skóra jest wrażliwsza i może boleć bardziej niż zwykle. Ja całą ciążę używałam i było ok, za to po urodzeniu dziecka zaczęłam golić bo nie miałam czasu na depilatr i dopiero przedwczoraj po niego sięgnęłam - po 3 miesiącach! ból nieziemski :O :O :O Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ten brzusio... nie wiem jakim cudem się to dzieje, ale mi się wydaje ze wcale nie rosnie ( mierzę codziennie, i nie zmienia się od ponad miesiąca) ale np. wczoraj była u mnie moja mama i stwierdziła ze się rozrosłam, a nie widziała mnie 3 tyg. wiec juz sama nie wiem. ziarnko piasku, dzieki za odp. zobacze, jak wytrzmam to sie wydepiluje troche bo niedługo bede wyglądać jak małpa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, mam wyniki toxo i prosze o pomoc w interpretacji: igg (+) 363 U/ml igm (-) nie za wysokie to igg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa, ja na toxo sie nie znam, ale jak spojrzałam na swoje wyniki to tam nie ma ograniczenia w \"góre\". wiec moze im wiecej tym lepiej? bo igg to przeciwciała. ja ich nie mam, ale np wynik igg z rózyczki mam 380 i gin mówił ze to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki monia 👄 u mnie jest jakis ogranicznik, chyba ... przy igg, 0-10 ( a ja ma m to 363 U/ml) wyczytalam tylko ze przy takich wskaznikach oznacza ze kiedys przebylam takie zakazenie...i mam przeciwsciala. tylko nie wiem wlasnie czy to 363 nie jest za wysoki - o co dokladnie z tym chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa, ja mam podane tylko takie ograniczenia ze np. 0-5 wynik ujemny, 5-10 wątpliwy, a pow 10 dodatni ( te wartości zmyśliłam, bo nie mam pod ręką wyników a nie chce mi się wstawac :P) w kazdymrazie nie ma ograniczenia w góre. wróciłąm od gina, wszystko ok, wszelkie zagrożenia juz minęły, oby się jakieś nowe nie przyplatały tfu tfu. i - uwaga- NIE MAM JUZ SZLABANU NA SEX!!!!!!!! to sobie odbije teraz :) nie bzykałam się od konca sierpnia, to sobie wyobraźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje niedźwiadki :D obudzilyście sie w końcu ze snu zimowego, jeszcze Emi dosypia, ale może w końcu zajarzy, ze Jej nas brakuje i zajrzy na topik :D Moniu, no to chyba sie posypie tynk z sufitu, jak bedziesz w stanie coś naskrobać to daj znak, ze zyjesz :D No to chyba dobrze, ze dzisiaj te nogi ogoliłaś ;););) ... depilator moze byc, uważaj jedynie na chemiczne kremy do depilacji. Antelko ❤️ tak cię cieszę, ze Cię widzę, ze nie mam nawet siły krzyczeć ze sie nie odzywałaś. Najważniejsze ze jesteś :D A co tam u Ciebie kochana, jak leci i na jakim jesteś etapie, bo nie pamiętam już :P To ten wiek :O Kruszko, zakażenie już miałaś, a wynik oznacza przeciwdziała. Na moim tez nie ma do takie granicy moze byc. Szylusiu, przykro mi z powodu zblizającej sie @, ale nawet jak zaniechasz staranka, nie rezygnuj z topiku i nadal pisz z nami Buziaczki dla każdej z Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, nie krzycz, szkoda płuc. A z tym wiekiem to rozumiem, bo też to mam :D. U mnie nic nowego . Jestem przed @. Postanowiłam sobie, ze jeśli nic tym razem, to będą ziółka i akupresura do kwietnia. Jeśli nadal nic, to biorę clo, ale tylko jeden lub dwa cykle. Jeśli nadal nic, to postaram sie , żeby mój gin zdecydował sie na elektorkauteryzację w wakacje. Jeśli i to nic nie da, to sobie odpuszczę i pogodzę się z losem. Jak widzisz plan mam na cały 2008 rok. Zobaczymy jak to bedzie. :) A co u Ciebie kochana, bo już dawno nic nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antellko, ja marzę aby na przyszłe święta mieć maleńką kruszynkę, tak więc nie zostało mi za dużo czasu, góra do marca :D Mój gin.najchetniej włączyłby mi clo, ja na razie daleka jestem od tego, spróbuję jeszcze jeden cykl na ziołach. Na razie jestem parę dni po owu, nie mam jeszcze żadnych objawów w tą czy drugą stronę. Nie mam koncepcji co dalej, co gorsza mój konował też nie :O Naiwnie wierzę, ze sie uda.... Gdzie planujesz zrobic akupresurę, bo czytałam, ze ie kazdy potrafi i co ona ma dać. O co chodzi z tym drugim zabiegiem o ktorym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja-neczka🌼 Niewiem co zrobie ..........pewnie nie przestane tutaj pisac,ale wiecie jak to jest..jak czlowieka cos nie dotyczy bywa rzadziej:(:(:( Dzis przeszlam sama siebie....przyszlam z zakupow...zjadlam watrobke,swierzynke(kupilismy świnke:D:D),za chwile zachcialo mi sie uszek z miesem....od razu po tym cale pudelko toffifi,po nich z kolei miske orzechow laskowych....dwie lampki winka ....i powiem wam,ze zjadlabym cos jeszze...... Masakra w tym miesiacu......@ bedzie w niedziele:(:(:(:(:( ehhhhhhhhh w sumie nie mysle o tym,bo i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej buziaczki drogie;) Ja już od barbarzyńskiej godziny ( 6 rano) :O na nogach. Dzisiaj mam taki dzień, że marzę o powrocie do domku i chyba sie kimnę, za oknem pada deszcz, nic się nie chce, a tu papiery się piętrzą na biurku:( Jeszcze 5,5 godzinki moze wytrzymam :O:P Szylusiu, wiadomo, że rzadziej u nas będziesz, ale mam nadzieję, ze od czasu do czasu sie pokażesz:D Ja sie od Was uzalezniłam i nie wyobrażam sobie, zeby chociaż nie zajrzeć na topik i zobaczyć co słychać ;) Nie mam zamiaru leczyć się z tego uzależnienia ;):P Emi, slyszysz? Daj znak, bo inaczej lanie sie szykuje :P Reniu, co u Ciebie, jak maluszek? Pozdrawiam Was kochane [kwiat[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko akupresurę robie sobie sama. Nie wiem, czy dobrze ale tamtym razem po kilku miesiącach masażu była ciąża. Może to nie z powodu masażu, ale tego na pewno nie wiem, więc trochę znowu pomasuję nogi. A co! Chyba mi nie zaszkodzi, jeśli już nie pomoże. ;) Elektrokoagulacja to nakłuwanie jajników. Robi sie zabieg laparaskopowo. Starcza on na pół roku. Jeśli sie w tym czasie nie zajdzie, to trzeba pogodzić sie z losem. Buziaczki dla wszystkich a szczególnie tych z brzuszkami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Antellko, zainteresowałaś mnie tym masażem, jak możesz to napisz, co i jak, czy wzorowałaś sie na jakiejś literaturze? Myślałam, ze chodzisz na zabieg do gabinetu medycyny naturalnej, a Ty taka zdolna bestijka jesteś ;) To nakłuwanie brzmi strasznie:(...chyba lepiej sie pomasować:) Dziewczynki, gdzie Was znowu wywiało??? Tak sie nie robi, ja ti tęsknię:(:( Monia, usprawiedliwiona, ale reszta gdzie??? wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawstydzilam sie i jestem :) rzeczywiscie masaz-brzmi interesujaco....antelko napisz co i jak, bo chcialabym troszke wiedziec o takich cudach 🌻 (a nigdy wczesniej nie slyszalam o tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! W poniedziałek wieczorem poczułam mojego maluszka :-) Z poczatku nie byłam pewna ale po kolejnych kilku puknięciach w tym samym miejscu już wiedziałam że TO ON!!!!! Na drugi dzień znów mnie \"pukał\" :-) Potem pomyślałam sobie,że teraz przez te kolejne 5 miesięcy muszę się max. nacieszyć z ruchów,bo nie planuję więcej dzieci. No i zrobiło mi sie jakoś tak smutno ,że to już ostatni raz. Wspaniałe to uczucie,jak fajnie pczuć to raz jeszcze. Musze lecieć(do lekarza) Później Was POczytam i coś więcej napiszę. Na razie BUZIAKI WIELKIE I MIŁEGO DNIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Reniu, jak fajnie, ze już czujesz ruchy :D Daj znać po powrocie od lekarza. Antellko, bo mnie ciekawość zeżre:P:D co z tym masażem??? Duzo sloneczka Wam życzę, bo u mnie za oknem tak wygląda fatalnie, że mozna popaść w depresje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko już piszę co wiem O akupresurze znalazłam w ksiażce Apteka natury Jadwigi Górnickiej. Ja wówczas chwytałam sie każdego sposobu, bo jenda pani doktor powiedziała mi, ze nie będę mieć dzieci. (Mam PCO. Wtedy to prawie był wyrok bezdzietnego życia. Teraz już mniej, ale nadal nie jest wesoło). Szukałam różnych ziółek, bo hormonów nie chciałam . No i znalazłam dział akupresura stóp. I tam opisane jest jak masować stopy, aby jajniki , jajowody i macica pracowały prawidłowo. Nie wiem czy to pomogło, ale całkiem niedawno znalazłam gdzieś w necie forum właśnie o akupresurze w walce z niepłodnoscią. Więc nie tylko ja to stosowałam :). Myślałam, ze zapisałam sobie stronę, ale nie mogę znaleźć. Jak znajdę to prześle link. A masuje sie codziennie przez 10 minut obszar miedzy kostką a ściegnem po zewnetrznej stronie nogi. Masaż ma być dość mocny. Wprawdzie w ksiazce nie piszą nic o tym, ale na tym forum wyczytałam, ze masaż musi być na granicy bólu. Wykonuje sie go z jakimś kremikiem albo balsamem, ze3by nie zedrzeć sobie skórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:D Bylam w \"odwiedzinach\" u mojego meza:D troszke mu pomoglam, troszke przeszkadzalam:P ale juz jestem, bo jutro znowu do pracki:( Juz sie nie moge doczekac, kiedy znowu bedziemy razem:D Antelko👄musze przyznac, ze zainteresowalas mnie ta akumpresura, moze sama sprobuje??hmmm mam nadzieje, ze nie potrzeba do tego zadnego szkolenia;) U mnie dzisiaj 10dc, a szkoda bo pewnie nic z tych przytulanek nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Antellko, wielkie dzięki za inf.jutro poszukam czegoś na ten temat. Na pewno spróbuję;) zobaczymy, może w końcu coś zadziała... A Ty dlaczego czekasz z tym masażem? Gosiaczku, to może jak będziesz w dniach plodnych, to tez mężowi \"poprzeszkadzasz\" ? :D Jak Wam idzie remoncik? Reniu i jak po wizycie? Emi, przywołuję Cię do porządku!!!! Kochana machnij od niechcenia chociaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘:-) Po wizycie wszystko Ok .Tylko mój gin ma problem tzn. jest bardzo,ale to bardzo przewrażliwiony .Na rózne rzeczy min. na kontrole więc jak się dowiedział,ze miałam z ZUS-u kontrolę to mało nie padł mi w gabinecie. Kontrola była dlatego,ze mam w L4 napisane leżeć ,no i sprawdzali czy jestem czy też kindrzę :-) .Na szczęście byłam w domu.podpisałam jakieś papiery,no i sobie kontrol poszła ,ale poprosiłam mojego gina wczoraj zeby mi napisał,ze moge chodzić. I oczywiscie z robił się problem,bo skoro pisze,ze ciaza zagrozona tzn. ze trzeba lezec.Znów położna powiedziała mu ,ze wszyscy lekarze piszą ,ze mozna chodzi,no i biedak miał dylemat.I jak dziś mój M był po zwolnienie to było wpisane,ze mogę chodzić ale znów bede musiała do niego isć żeby w karcie podpisać,ze to chodzenie to na własną odpowiedzialnosć .Mówię Wam CYRK! Ale gość ma już dobrze po 70-tce no i CYKA :-) .No nic w przyszłym tyg. muszę iść i podpisać mu co trzeba ,zeby był czysty w razie kontroli. A ja dzis w końcu sprzatnełam sobie wszystko.pomyłam okna ,poprasowałam firanki,udekorowałam mieszkanko na swięta.... i jeszcze farsz na pierogi sobiue przygotowałam.Jutor będę je lepić ,no i do zamrażary. Świętau teściów,a w IIświęto do domu rodzinnego i zostajemy tam do nowego roku. no i za chwilkę mamy już styczeń,a w lutym powoli zaczynam przygotowania do przyjęcia maluszka.małe przemeblowanie ,ubranka itp. ........ Muszę wysłać zdjecie brzuchola do dziewczyn,których mam adresy mailowe. Moniu!! Ja tam bym się nie depilowała ze względu na ból temu towarzyszący ,a co za tym idzie moze mieć to wpływ na macicę i czasem może spowodowac skurcze (nie daj Boze) NIE RYZYKUJ!!! Coś malutko się ostanio odzywasz ale rozumiem lekarz pozwolił no to działacie ;-) O akupresurze nie mam zielonego pojęcia więc się nie wypowiadam :-) Janeczko 🌼 czekam na Ciebie!!!! szylusia a moze te twoje apetyty o czymś swiadczą????? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś z moją koncentracją kiepsko ostatnio. pisałam juz tu 2 razy dzis, i albo zapomniałam wpisać nick, albo z hasłem przekombinowałam i zjadało mi cały tekst. no to sie zniecheciłam. renka, coś musze zrobić z tymi włochami, bo wygląda to paskudnie a mam zamiar zapisać sie na basen niedługo. mimo pozwolenia gina, sexu jeszcze nie było :O, ten mój chłop jakiś za bardzo wydygany, boi sie ze coś mi uszkodzi. ale koleżanka która rodzi w kwietniu ma to samo ze swoim, mimo ze nie mieli przeciwskazan. moj mały Kamiś też sie juz odzywa, ale to tak 1 czy 2 razy dziennie, a czasami wcale :( jakiś mało ruchliwy dzieciak mi się trafił. moze sie jeszcze rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko Znalazłam ten link. Jednak nie wyrzuciłam tylko zapisałam jakoś tak dziwnie. Dobrze, ze mi sie przypomniało, że to może być to. http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=261670#261670 a tu jeszcze jeden link. Można sobie poczytać o różnych rzeczach. Może Wam sie przyda http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=index Ja osobiście polecam Jak sie leczyć? i Pytania do eksperta. Czasem zadaję mu jakieś pytanka, jak coś mnie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×