Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Emilko moja droga-nowy cykl, nowa szansa:) Malineczko, chodzi o rutę, ma działanie poronne. Pij bez tego ziółka i czekamy na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
EMILKA co to znaczy ze pierscionki brudza palce ???? ja tak kiedys mialam to oznacza chorobę chyba jakąs???? tak słyszałam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
dziekuje Ci Janeczko!!!!!!!!! Zycze Ci wspanialego dzidziusia!!!!!!!!!!!!!! Ty pijesz te ziółka??? Masz po nich owulacje????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczko droga, jak dostanę @ to piję :P Na razie czekam do niedzieli. Ale wierzę ,że one jakieś cudowne są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
Ah!!! janeczka ja tez musze czekac na @ do 22,03. wiecie co jak czytam wskazania tych ziółek to smiac mi sie chce: moczopednie, na kaszel, na obrzeki, na zołądek a to ma pomagac na oeulacje?????????????/ potwierdzicie mi dziewczynki czy macie to samo???? ja to slyszalam ze one nawet testosteron obnizają a ja mam wysoki????? dziurawiec, macierzanka, rumianek, nagietek, rdest ptasii, lebiodka, pokrzywa i ten nostrzyk ktorgo nie wsypuje!!!!!!1 janeczka ty tez masz ten skład??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
Emilka dziwny ten objaw ale wiesz kazda z nas jest inna!!!!!!! (ale to forum dzis wolno chodzi tez tak macie????) Pozdrawiam chyba sie tu zadomowie!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko!!!!!! o boze nie napisałam ci ze zioła trzeba wszystkie razem wymieszać, i z tej mieszanki łyzeczke! wszystkie torebki wsypujesz całe, tylko nostrzyka połowę paczki. mam nadzieje ze jeszcze nie piłaś..., ale nawet jak wypiłas to tez sie nie powinno nic stać po jednej dawce. pij od pierwszego dc. malinko powiedz ze przeczytałas ten post... a jesli chodzi o tych znajomych, to juz wiemy ze sie pobierają, więc nie chodzi o slub. nadal obstawiam ciążę. ale powoli sobie tłumacze ze to przeciez nic takiego...i bede miała radoche ze moge wypić piwko i zapalić :) O!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
Minimonia dziekuje nie piłam jeszcze a nawet gdybym to nic do Ciebie bym nie miała jestes fajna :)!!!!!!!!!!!! bede pila od 1 dc!!!!!!!!!!! Nie przejmuj sie znajomymi ja wokoło mam same kolezanki ze szkolnej ławki w ciązy trzeba sie cieszyc na nas tez przyjdzie pora!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do malinki: nie rezygnuj z nostrzyka, bo to nie on działa poronnie tylko ruta, a w tej mieszance jej nie ma. tez czytałam opis tych ziół, i tak jak ty sie zdziwiłam ze na kaszel, zołądek itp.ale podobno one tylko w kupie tak działają na owu, jak z czegoś zrezygnujesz to moze nie być efektów. emilko, strasznie mnie zadziwiłaś tymi pierscionkami, powaznie, pierwsze słyszę... malinko, widze ze przeczytałaś- no, to zasne spokojnie :) a jeszcze co do imprez: usilnie probuje sie wymiksować z imprezy za tydzien, gdzie w skład wchodzi jeden kuzyn męża z zoną i małym dzieckiem, drugi kuzyn z zoną przy nadziei- ten co wam pisałam ze mnie tak wkurza no i my- bezskutecznie starający się. o ile z jutrzejszą imprezą juz sie prawie pogodziłam, to tej za tydzien nie scierpie. no tam to juz na 100% nie bedzie innego tematu...mam tylko nadzieje ze moja mama przyjedzie do mnie, zbiera sie juz jakies pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie!!!! minimonia - jesli ta radosną nowiną ma byc ciąża to sie ciesz 🌻 Pierwsza rzecza jaka zrobis nowo poznanej kolezance :) to bedzie obmacywanko!!!!!!!!! przyklej sie do jej brzucha i glaszcz go do bolu :P to podobno przynosi szczescie i podobny stan ... Opowiadala mi o tym kolezanka, ktoa dotknela brzuszka zaciazonej laski i zaraz po tym \"zaliczyla\" wpadke - w dodatku rozwalim mnie jej komentarz - \"jan ie wierze jak to sie moglo stac\"...ale teraz jest ocywiscie szczesliwa mamusia!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec ja Ci zazdroszcze bo narazie nie mam kogo obmacac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lania - to chyba masz racje, bo o i le sobie przypominam to bylo na stojaco, hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lania - to chyba masz racje, bo o i le sobie przypominam to bylo na stojaco, hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam WASZE ziola?? daje sie z nimi wyzyc?? mam nadzieje ze nie sa jakies dokuczliwe no i ze wkrotce zawitaja upragnione bociany. Bo w zime to raczej cos sie ociągały lenie jedne!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bede spadac, wpadlam powiedziec Wam tylko dobranoc i zycze owocnego wieczorka:D do futerka!!!!!!!!!!!!! buziole 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, o tym zapomniałam :) ale jakos tak głupio mi ja bedzie macac, bo jeszcze jej na oczy nie widziałam :) i jeszcze coś wam opowiem na dobranoc :) wczoraj nieomal zobaczyłabym penisa mojego szefa :) latał sobie z gołym dupskiem po pokoju( jest raczej swobodny), a ja akurat szłam do dziecka, tylko mi drzwi smignęły przed nosem :). ja w sumie byłam nieswiadoma całej akcji, ale szef potem powiedział, ze jakby nie zdążył sie schować to nasze relacje siłą rzeczy musiały by wskoczyć na wyższy poziom :). no nie wiem, ja tam bym poprosiła raczej o odszkodowanie za widoki powodujące straty moralne :P a tak na marginesie, to ciekawa jestem co by było gdyby jednak nie zdążył sie schować :P, kto by się bardziej zawstydził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
Minimonia dziekuje Ci za rady!!!!!!!!!!!!!! bEDZIE DOBRZE A DłUGO SIE STARASZ?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------??????-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL Emilka-K.......35...........3..............5.03........... ..pomorze malinko, jak widzisz 5 cykl starań u mnie. dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc minimonia-----28-----------5-------------17.03---------- --warszawa ja-neczka-----35-----------2-------------03.03--------- - śląsk clotka----------28-----------24-----------??????-------- - ----wielkopolska kruchaa-------26------------5------------18.03---------- ---centralna PL Emilka-K.......35...........3..............5.03......... .. ..pomorze malineczka....23.......ok.12............22.03............. częstochowa Dziekuje Ci bardzo !!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ze szybko powstanie inna tabelka, gdzie nie bedzie juz \"ile cykli\" i \"data najbliższej @\" tylko bedzie tydzien ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije pierwszy cykl dopiero. kurna troche sie martwie ze nie nadchodzi owu... wczoraj test nic nie wykazał, a w poprzednim cyklu w 9 czy 10 dc juz były dwie kreski. dzis mam 12 dc. i cholera nic sie nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massa
Ale ja jestem w tyle z naszym forum !!! Mam w tym tygodniu nawal pracy. Dzieki Minimoniu za opis tego cudownego eliksiru na sluz. A ja wyszukalam gdzies ze dziewczyny radza by te testy owu najlepiej robic po dwa dziennie, bo ten hormon to moze byc krotko i go sie nie zlapie w odstepach 24h. Ja startuje w te niedziele z testowaniem owu. Zdam Wam relacje jak to bedzie u mnie. malineczka 123456 - ty piszesz ze masz zaraz po @ bardzo gesty sluz bez zapachu. To faktycznie mi przypomina jak ja bylam w ciazy. Ale jesli masz to co miesiac to moze byc to jakies niegrozne zakazenie. Ja mialam cos takiego pare lat temu i gin mi powiedzial ze nie ma sie czym martwic. Nawet mi nie przepisal zadnych lekow. Mi to przeszkadzalo wiec zapytalam sie czy cos moge wziac na to a gin na to, ze jak chce to moge wziac czopki dopochwowe Propolis (ta sama firma co sprzedaje propolis w kroplach). Nie wiem czy jeszcze mozna je dostac w aptekach, mozna bylo to kupic bez recepty. W kazdym badz razie to mi pomoglo. Bralam to moze z 3 dni i sluz zniknal. Najpierw jednak upewnij sie czy nie jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massa
A jak zaczernic ten nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🖐️ co tu takie puchy?? dziewczyny, haloooooooooooooo! Massa - zeby sie zaczernic, musisz wejsc w Preferencje (sa na gorze strony pod tytulem topiku) i pozniej skorzystac z opcji A, potem postepuj juz wg instrukcji :) Ja juz chyba poczulam wiosne, bo jestem jakas rozanielona, hehehe:D Wiecie co, znalazlam dzisiaj info na necie, ze jakas dziewczyna rozbila pomiary tempki i wg. tego wychodzila jej owu. w 16 dc (skok byl 15dc), ale jak poszla do gina i zrobila monitoring cyklu, okazalo sie ze owu zavzyna sie w 11 dc....Dacie wiuare jak te nasze organizmy potrafia nas zaskoczyc i robić w jajo (przy okazji)???!! buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam.Musialam zrobic syrop z cebuli bo moj maly nadal kaszle a nie ma to jak wyprobowane sposoby naszych babek hehe..Uplakalam sie przy tym maksymalnie,malo mi oczy nie wyplynely,no ale czego sie nie robi dla dzieci,nie? Kruchutka,kochanie,tak to wlasnie jest z tymi wykresami i nnymi duperelami.Dlatego ja niczego nie mierze i nie wykreslam.Jeszcze by mi tego brakowalo.Nie badam zadnych szyjek macicy a sluzu nie musze obserwowac bo przy plodniakach to jak sie podetre,za przeproszeniem,to od razu widze to ciagnace sie bialko. Robilam tylko testy owu-ale chyba z tego tez zrezygnuje bo przeciez wskazuja tylko skok hormonu a czy jajeczko sie uwalnia to ci juz nie powiedza. Wiec pozostaje mi costagnus i proby,proby,proby...oby nie za wiele haha. Ale jak wskazuje nasz wspanialy temat topiku-NA WIOSNE SIE UDA!!! NA PEWNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×