Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

to wpadłam na moment. o tym sluzie to moze nawet ja pisałam, bo tak mi gin powiedział. i ze mam sie nie martwić ze moj niby plodny sluz nie do końca jest przejrzysty jak kryształ. ten z macicy miesza sie z tym z pochwy i dlatego tak mam. co tam popijacie? ja dzis spojrzałam \"obiektywnie \" na swoją kuchnie, i kurna- chyba jesteśmy alkoholikami. na parapecie 4 butelki po whiskaczach( zbieram dla mamy), 2 likiery i gin, koło smietnika 4 krowy po wódzie, na stole 2 napoczęte wina i 2 póllitrówki w lodówce...a mama jutro bedzie :( chyba zacznę konsumpcje bo szkoda wylewać :) no to cyk dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihihih, u mnie podobnie minimonia, z tym ze ja chomikuje w 1 szafce i troche na stole:) dzisiaj dostalismy litrowa flache, i co zrobic - przeciez nie wyleje sie...no chyba ze w gardlo:Da o tym sluzie co piszesz to czytalam gdzien tez na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,nawet nie wiesz jak sie ciesze,ze jestes.Rzuc wszystko i pij! No i wypijmy za bledyyyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,fajnie byloby sie spotkac i pogadac przy flaszeczce... Ale poki co,pijmy wirtualnie:polewam dzin z tonickiem i cytryna.Kto chetny? No to chlup! za staranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, Nie, ja nie moge, musimy zmienic nazwę topiku na starczkowo-alkoholowy... :P Ja dzisiaj też piję... wypiłam już ziółka.... i len ohydny. Przez 2 dni żarłam castagnus, ale dostalam na leb i polecialam dzisiaj do zielarskiego i kupiłam ziółka I len i Wit. E i magnez i wapń i acard i laktacyd. Jak ja po tym wszystkim nie zajde, to juz nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka,jak Boga kocham! Toz wykupilas caly Herbapol!Juz smiac mi sie che z tego wszystkiego,wiecie co,chyba odmowie kolejki tym razem... Janeczka,ty masz juz 2 dzieci,tak?Ile lat ma mlodsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsztstkim:) ja-neczka znalazłam cię :) powiec na co ten costagnus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuniu kochana, znalazłaś mnie ;) , przykro mi z powodu dzisiejszego wyniku bety, ale nastaw sie na marzec. Chyba wszystkie zaklepałysmy ten miesiąc :) Costagnus, głównie na 2 fazę cyklu, ale stwierdziłam ze pije ziółka na owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko,gdzie ty te wynalazki zmiescisz w sobie??:P organizm ci sfixuje :P no, w kazdym razie po takm mixie to cos powinno drgnac:D No wlasnie moze zmodyfikujmy troche nazwe topicu??:P tz chtnie dpotkalabym sie z wami na flaszce, ale live 🌻 Poki co wypijam rozchodniczka i spadam, bo moj maz dobija sie do kompa:( kochane zycze wam...wiecie czego!! buziole 👄 i gorrrrrrrrrracej nocki!! tylko pozniej nie wracac na czworaka z tej libacji ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, co się smiejesz, jeszcze trochę zostało, ale nie wiedzialam co kupic, pół dnia w pracy przesiedzialam na kompie, żeby znależc coś co pomaga ;) Mam, młodszy ma 7,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = już wczoraj sie okazało że nici z tego:( trudno:( niewiem dlaczego sie tak mi spóżniła@ ? cykle 28 dniowe a tu 32 nagle ! wszystko sie pląta! a Ty jaki masz plan na ten miesiąc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez juz spadam!Buziki kochane dziewczynki i dzieki za imprezke! Jutro nowy dzien i nowa nadzieja. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka, mnie niestety też się spóżnila, tak długiego cyklu nie miałam od 16 m-cy :( Na razie wcinam witaminki, kupiłam płyn do zakwaszania śluzu, pije ziółka , po nich rzekomo ładna owu i skok , tylko może byc wczesniej więc mierze temp. I czekam kochana na dwie krechy :D Znowu mam doła, a myslałam, że sobie poradzę, a ty jakie masz plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= ja to juz sama nie wiem ,co robić! też mam mega doła:( nie wiem czy nie będę działac od 10-do 16 dc i niech sie dzieje wola nieba ,juz nie będę nic planować!!!!!!!! tylko u mnie śluz też jak na lekarstwo! a tego lnu to chyba nie dam rady wypić , choć go kupiłam:( gdzie ty to wszystko wyczytałaś? po co to do zakwaszania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec janeczka, zaintrygowałaś mnie, co to za płyn na zakwaszenie śluzu? i po co sie zakwasza? coś nowego wynalazłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, jestes jeszcze .. pilas chyba len, jak to można wypic inaczej, bo mnie staj w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka- witaj. faktycznie, len jest paskudny. ale moze dasz rade, niekoniecznie trzeba go pić tylko z wodą, mozna z sokiem, zupą- generalnie ze wszystkim chyba. oby przeszło przez usta ( i wyszło wargami :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 🖐️ znalazłam na bocianie, zeby plemniki przetrwały musi byc odpowiednie środowisko, a ten płyn je zakwasza, bo ma odczyn 3,5ph. czyli rewelacja na dziewczynkę. No i pomaga jak jest jakis stan zapalny czy niesprzyjające srodowisko, to wszystko reguluje. Tylko na chlopca trzeba kupic ten słabszy: emulsje ma wieksze ph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka, zmuś się, ja dzisiaj pierwszy raz to wypilam, niestety tylko z wodą, ale rzekomo super daje efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia= witaj ! pozwoliłam sobie tu do was zaglądnąć bo czasami was podczytuje a i z ja-neczką też na innym topiku gadamy ,więc dziś sie odwazyłam zagadnąć:) ja próbowałam zjeść to na sucho , myślałam że padne , cała ęba mi sie zakleiła:) nie mam pojęcia jak ja to zjem,juz mi niedobrze jak tylko o tym pomyśle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie kołacze o tym zakwaszaniu. moja kumpela ma często stany zapalne pochwy, i jej mama ( połozna) poleciła jej irygację z wody z sokiem z cytryny. podobno na infekcje bardzo pomaga- ale czy na plemniki? zawsze mi sie wydawało ze one giną w kwaśnym srodowisku, i nawet chyba gdzies czytałam ze tuż przed ( albo tuż po ) orgazmie u kobiety srodowisko pochwy sie zmienia na sprzyjające dla plemnikow. więc skoro normalnie powinno być kwasne, i zmienia sie czli kwas szkodzi chłopakom. ale to tylko moje wydumki, moge sie mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = a ile razy to trzeba jeść dziennie:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×