Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady*bird

KOBIETY rocznik 1981 zbiórka na ploty .....zapraszam

Polecane posty

za poł roku skoncze 26l, zaczynam myslec o ciazy chce sie \"wyrobic\" przed 28 rokiem. ale ciagle jeszcze nie jestem gotowa na 100% nie szukam i nie czekam na lepsza chwile teraz jest dobra, ale zwlekam dlatego ze szkoda mi zycia we dwoje ono nigdy juz do nas nie wróci. potem juz zawsze bedzie z nami dziecko bedzie super ale to nie to samo co zycie we dwoje, czas na wszystko, niezaleznosc czasowa. wiecie co mam na mysli. chce ale nie mam odwagi i brak mi zdecydowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózeczek
Czesc. Ja 26 lat koncze rowniez za pol roku. Tyle ze miedzy nami taka roznica ze ja lobuza juz jednego mam a drugiego nosze w brzuchu. Powiem Ci tak. Nie mialam problemu z podjeciem decyzji o tym ze chce miec dziecko. Ani za pierwszym razem ani teraz. Poprostu wiedzialam ze chce. Nie ma nic piekniejszego niz bycie w ciazy. Pomimo wszystkich niedogodnosci jakie to ze soba niesie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ta decyzja to nielada wyzwanie, maz badzo chce dziecka, choc nie nalega, powiedziałm ze jak bede gotowa powiem mu o tym. ciało mowi ze juz a rozumi ze jeszcze nie ta pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka
koncze 26 w maju z jednym dzieckiem na koncie :-) pierwszy rok z dzieckiem jest cięzki!!! ale teraz jest juz fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka
jesli masz takie dylematy to sie jeszcze nie decyduj bo potem moze byc nieciekawie, ja swoją decyzje podjełam spontanicznie bo takim typem człowieka jestem i miałam chwile gdzie żałowałam swojej decyzji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wprawdzie rocznik 80, więc nie wiem czy mi wolno:o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja sie wpisze:-) Rocznik 81 pazdziernik:-) Mąż i dwuletnia córka:-) Zgadzam sie z majowka ,pierwszy rok jest ciężki.... trudno znaleść chwilke dla siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dołączę. Rocznik \'81- maj. W kwietniu natomiast rodzę moją córeczkę. Nieplanowana, choć wymarzona. Od ośmiu miesięcy to ona jest na pierwszym miejscu w mojej głowie i myślę, że tak już będzie do końca mojego życia :-D CHoć jest jeszcze w brzuszku to ja i mój mąż kochamy ją całym serduszkiem. Jestem taka szczęśliwa i nie mogę się doczekać spotkania z nią. A już niedługo. Jeszcze półtora miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!🖐️ sierpien 1981:D Ja mam prawie roczna corcie a za dwa miesiace dolaczy do nas jeszcze synek:D Dla mnie decyzja o dziecku zarowno pierwsza jak i druga byla latwa:) poprostu kolej rzeczy:D Chodzac w ciazy z corcia juz planowalam kolejne dziecko,no i sie udalo:D Mysle jednak,ze do tak waznej decyzji trzeba zwyczajnie dorosnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez 81
ale ciagle wydaje mi sie ze mam mniej.czytam Wasze posty i tak jakos dziwnie sie czuje bo wszystkie juz macie pociechy a ja jeszcze nie planuje:(chyba jeszcze tego nie czuje czy cos zemna nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleena
Zajrzalam tu, bo jestem rocznik 1981 (listopad), ale nie sadzilam, ze to bedzie temat o instynkcie macierzynskim...Ja nawet nie mam chlopaka, a wy juz mezow, dzieci...Nie pasuje tutaj. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem dzieckiem stanu wojennego;) Znajoma, to obie jestesmy z kwietnia, a Ty z której polowy (żeby tak bezczelnie nie pytać o dokładną datę;) )? Mam juz półtorarocznego Tobiasza i jakies maleństwo może urodzi sie w październiku, o ile wszytsko pójdzie dobrze. Zawsze chcialam mieć dużo dzieci i to jak najszybciej, ale obecnie przechodze jakis kryzys i nawet do końca nie umiem sie cieszyć z tej ciąży...Mam nadzieję, że to przejściowe, bo generalnie moje chłopaki sa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez 81, ale juz od poltora miesiaca 26 leci..... Na koncie jedna córka. Problemów z podjęciem decyzji o dziecku -żadnych. Pozdrawiam wszystkie panie \'81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc no ze tez ja nie moge sie wstrzelic do was bo jestem z listopada 80 :( tez mam juz maluch od niecalych 4 miesiecy. moge tu zdgladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana. Chyba lepiej im nas więcej tym lepiej:p ;) ja teraz sobie strzelam kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady*bird u mnie tez najpierw maz chcial malucha potem mu sie jakos odechcialo a znowu mnie bardzo zachcialo sie byc mamusia. udalo sie po pierwszym staraniu hihi ;) nie zalyje, naprawde fajnie jest byc mama dziewczyny wlasnie spojzalam na godziny o ktorych jestescie na forum Magda125, Rybci, oleena dla mnie to gleboka noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka bambino wstrzelaj sie:D to ogolne forum i mysle ze nawet rocznikow 70tych bysmy nie wygonily:) a rok roznicy czy nawet mniej to nie problem nawet w takim temacie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroma a ty nic nie napisalas o sobie , jestes mamuska? w sumie ja tez za wiele nie napisalam: mam na imie karolina, wiek 27, choc tak naprawde to dopiero 26 i 4 miesiace , synek wojtek 3miechy i 3 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwko mam w stopce daty urodzin chlopcow:) 3 latka 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×