Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady*bird

KOBIETY rocznik 1981 zbiórka na ploty .....zapraszam

Polecane posty

ja kawkę tylko bezkofeinową:o dbam o zdrowie:p Mam prawie 27 lat, 5,5 letniego synka i 1,5 roczną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy juz macie dwojke dzieci, fajnie , mnie jeszcze kiedys tam czeka chodzenie z brzuszkiem. kroma moj maly jest z 27. 10 jakies 2 tyg starszy od twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zgadzam sie z opinia ze 2 dziecko wychowuje sie latwiej:) szczerze- chba chcialabym troje dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, ale pisałaś, ze masz synka 3 miesięcznego, a ja mam już prawie 6 latka w domu:D:D Znajoma mi się też marzy trójeczka. Zawsze chciałam mieć. Mam dużą różnicę wieku między dziećmi, bo aż 4 lata, ale i tak dzieciaki się dogadują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakas nieprzytomna jestem to bylo do znajomej , ona ma malucha. ja zawsze myslalam o dwojce dzieci i zawsze chcialam miec 2 coreczki no narazie mi nie wyszlo zobaczymy jak bedzie za drugim razem. chcialabym zeby roznica wieku byla jako 2-3 lata. miezy mna a moja siostra jest 5 lat i nigdy nie moglysmy sie dogadac, nawet teraz jak juz jestesmy dorosle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma, oby było jak mówisz, bo jeśli wyląduję w październiku z dwójką jęczących dzieci w domu, nie będzie mi wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczola gratulacje, a w pazdzierniku tobiasz juz bezie miec 2 latka wiec bedzie latwiej, a roznica wieku idealna( zobaczymy czy nadal tak bede uwazac jak przyjzie moja kolej na drugie dzidzi, czy nie powiem a moze za rok ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno skończyłam 26lat-nie mam jeszcze dzieci (narazie sprawdzam się w roli cioci) Dwa lata temu skończyłam studia i pracuję od kilku miesięcy w fajnej przychodni weterynaryjnej-za rok planujemy ślub,a dzidziuś jakoś póżniej chyba że trafi się wcześniej to też go będziemy kochać:) POZDROWIONKA DLA LUBIEŚNICZEK I ICH POCIECH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzec 81 sie klania:) moge do Was?:) na stanie:P mąz i dzidzius w brzuchu od 3 miesięcy:) fajnie, że \'81 ma wreszcie swój topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zielony talerzyku, rowiniez gratuluje ze niedlugo zostaniesz mama. na kiedy masz termin, pewnie jakos w sierpniu? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm....czesc dziewczyny ja po pracy szykuje cos na obiad i zasiadm do tv...dla relaxu a wyczekuje nd...wraca moj ukochany maz 2 mies sie nie widzielismy. oj zycie w samotnosci jest straszne kurcze wszystkie juz macie maluchy tylko ja chyba nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma ciebie znam z kafeteii , rybci i pszczoła gdzies przemykały, karolina, ale pozostałe niki sa chyba nowe hey pozostałe dziewczyny jestescie na kafeterii od niedawna? witam wszystkich i zapraszam tylko ze ja nie bede miała o czy z wami gadac bo nie mam dzieci a wy miedzy soba zawsze znajdziecie temat...mamusie no moze pojawią sie myslące o ciąży.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady*bird masz o czym z nami gadac:) zapewniam cie. fakt ze glownie tu temat dzieci bo takie forum ale rzuc inny a tez bedzie odzew- zapewniam:D pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również otwarta na wszystkie tematy:D U mnie znowu szykuje się choróbstwo. Kiedy skończą się te paskudne wirusy:p Ja nie mam nowego nicu.Po prostu czasami się udziem;) nie za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie nic nie chce zdrzemnełam sie pół godziny i musze znów pisac słówka z ang, ucze sie postanowiłam sobie. jakkkkmiiii sieee niccc nieee chceeeee ...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaramaj
Witam was moje drogie, widzę iż temat ciąży rocznika 1981 to nie tylko mój problem. W maju przekroczę 26 lat i nadal sie wacham, boje sie stracić pracę boję się o to ze nie bede miał dość kasy zeby dać maleństwu to co bedzie potrzebne po za miłóścią bo ta mogłabym obdarować pól świata.... najbardziej nalegaja na dziecko teściowa i babcia męża, aż do bólu. Dogadując mu nawet jak jest u nich sam abyśmy posli się leczyć bo to nienormalne 4 lata po ślubie nie miec dzieci.... bardzo mnie o boli ponieważ nie interesują sie nasza sytuacja materialną a domagają się kolejnych wydatków.... ostatnoio tesciowa powiedziłą mi ze ja juz nie jestem "młódką" poczułam sie źle. Moje zwlekanie z ciążą trwa tak długo ponieważ zmarła moja mama a ona był dla mnie wszystkim najlepszym i gdyby żyła to miałbym komu dziecko powieżyć zaufać ona by mnie nauczyła wszytskiego.... a tak to mniej chce wiem ze to głupie ale tak jest i nic na to nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Troche jestem w zawieszeniu, bo moje dziecko choruje...Dziś do lekarza i okaze sie, coż to za paskudztwo. Tamaramaj, moim zdaniem jakiekolwiek komentarze ze strony otoczenia na temat dzietnosci małżenstw sa nie na miejscu-zarówno te o bezdzietności jak o wielodzietności. To jest wasza sprawa, kiedy i czy w ogóle sie zdecydujecie-a moze ktoś jest bezpłodny, mimo chęci posiadania potomstwa? Lady*bird, ja bardzo chętnie porozmawiam o czyms innym niż dziecko:) Zwłaszcza że na cafe bytuję głownie na topikach o dzieciach, przyda się odskocznia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamaramaj, bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojej Mamy. Rozumiem dobrze, że teraz nie chcesz mieć dziecka, ale Twoja Mama na pewno by chciała, żebyś była szczęśliwa... co do mojej obecności na kafe, to jestem tu juz bardzo długo, ze 3 lata, ale wyniknęły pewne niezbyt miłe okoliczności i niedawno musiałam zmienić nicka, pozbywając się moich kilkuset wpisów:/ więc zaczynam od nowa:) teramin mam na wrzesień, a czuję się wyjątkowo dobrze!:) idę na spacerek:) miłego przedpołudnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na kafeterii jestem od jakiego miesiaca, szkoda ze tak pozno go odkrylam, ale lepiej pozno niz wcale. tamaramaj powiedz tesciowej delikatnie ze to wasza sprawa, albo popros meza zeby z nia porozmawial ,jemu zawsze bedzie latwiej bo to jej syn i na niego sie nie obrazi. lady bird wiem co to znaczy rozlaka, moj maz(wtedy jeszcze chlopak) pracowal przez 9 miechow w angli . przez ten czas widzielismy sie tylko raz przez 2 tyg. bylo strasznie ciezko, ale powitania jakze mile ;) trzymaj sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia905
Ja jestem styczniowa 81' I podjęłam już decyzję: od września staram się o maleństwo. Na razie odstawiam tabletki anty i odtruwam organizm. Już nie mogę się doczekać tego września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia
ja tez jestem ze stycznia 81:) Mam nieplanowanego 1,5rocznego synka i bez niego nie wyobrazam sobie zycia.Narazie nie planujemy wiecej dzieci,fajnie by bylo miec dwojke,ale przez to ze synek po porodzie mial komplikacje ze serduszkiem to teraz bardzo sie boje miec drugie dzieko.Boje sie ze mogloby byc chore niechcialabym drugi raz przechodzic takiego stresu. No i finansowo,dzidzius pociagnol niezle po kieszeni.Pierwszy rok byl dla nas bardzo trudny,wylalismy sporo lez,modlilismy sie o zdrowie naszego synka.Na szczescie teraz jest dobrze,a dla tych co sie zastanawiaja nad dzieckiem to powiem ze warto miec taka pocieche w domku.Dziecko przynosi duzo radosci i wniosl duzo zycia do naszego domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroma:) no coz znaja mnie ale nie wszyscy:D :D U mnie dzis dzien sprzatanie- wzielo mnie na porzaki. Tomek sobie spi a kuba robi 1000 roznych rzeczy - zaczynajac od patrzenia na bajke, zabawie, sprzataniu, jedzeniu.............konczac na myciu zebow:D Magda125 pewnie jeszce spisz:) milego dnia! tamaramaj ja nadal czuje sie jak osiemnastka(tylko ze dzieci przypominaja mi ze tak nie jest). wspolczuje ci ze stracilas mame 🌻 pszczoła5 jak Tobiasz? zdrowy??? A jak ty sie czujesz? pozdrawiam was! pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×