Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość kisielek25
w kremy to ja nie wieżę nie ma opcji !!!! jak mam być szczera to naprawdę używam tego bio i jestem zadowolona a kremy no cóż to chyba tylko są do tego żeby skórę wygładzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena28
chciałabym w krótkim czasie stracić 10kg i boję się że to niekorzystnie wpłynie na skórę, będzie mniej elastyczna lub pojawią się rozstępy. dlatego chce zapobiegać niż potem leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa79
Włąsnie te kremy może i pomagają ale to powraca ja liczę na Bio-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena28
Nowa79 sądzisz że samo bio załatwi sprawę? jaką stosujesz dietę? widzisz już jakieś rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od bio robi sie lepsza skora, taka sprezysta bardziej. ja uzywam kremu przeciwko rozstepom zeby mi sie nie zrobily jesli schudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolekk83
Witam.Biorę te tabletki od 3 tygodni i stwierdzam,że naprawdę działają!!! Jak na razie schudłam 5 kg,ale jeszcze bardzo długa droga przede mną bo mam sporą nadwagę.Dodatkowo kupiłam sobie balsam ujędrniający i codziennie rano i wieczorem smaruję nim brzuch,bo zaczynają mi się robić rozstępy od szybkiego chudnięcia.Dodatkowo zrezygnowałam ze słodyczy,makaronów i białego pieczywa.Czuję po ubraniach,że chudnę:) Polecam te tabletki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena28
powiedzcie co stosujecie, jakie kremy i balsamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolekk83
Lena 28 ja stosuję INTENSYWNE SERUM ANTYCELLULITOWE W ŻELU z firmy AA bardzo dobry kosmetyk.Skóra staje się napięta.Smaruję nim tylko brzuch uda i pośladki.A na resztę ciała Balsam ujędrniający NIVEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXchanelxx
właśnie jak Wy kupiłam sobie tabletki bio cla z zieloną cherbatą(90 szt) i do tego bio cla (40szt).kiedyś zażywałam Linea ale nic mi nie pomogły ;] mam teraz ze 3 tygodnie wolnego więc nic mi nie stoi na przeszkodzie by walczyć z tym naszym kilogramowym WROGIEM.bez słodyczy potrafie się obejść ostatnio przez tydzień schudłam 2 kg jedząc same jabłka i pijąc wode no ale do tego miałam stres ;]...a zapomniałam jeszcze mam jeszcze sprzęcior : Air walker i planuje jak kiedyś po 1,5 godzinki dziennie na nim ćwiczyć!!! jak myślicie uda mi się zrzucić "coś" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamama
to ktore bio sa waszym zdaniem najlepsze?? ile kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolekk83
UDA SIĘ UDA NA PEWNO;-)WYSTARCZY ODROBINA SILNEJ WOLI;) TRZYMAM KCIUKI!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolekk83
mamamamamama ja kupiłam na allegro 90 szt+ 40 gratis za 45,90.Łykam 3 rano i 3 wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXchanelxx
kasiolekk83 dzięki że wierzysz we mnie:) widzę że kupiłyśmy u sego samego allegrowicza te tableteczki heheh w sumie opłacało się ale jakie będą efekty to się przekonamy same:)a jakąś dietke i ćwiczenia masz zamiar do tego dodać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiolekk83
XXchanelxx biorę te tebletki już od 3 tygodni po 6 kapsułek dziennie.Nie ćwiczę bo nie mam czasu ale mam pracę wymagającą sporego wysiłku no i zrezygnowałam z jeżdżenia windą tylko latam do domku po schodach;)więc jakoś mi to zastępuje ćwiczenia;) nie głodze się zbytnio,w ogóle nie jem słodyczy,używam słodzika,jem ciemny chleb i smażę na oliwie z oliwek,ale staram się raczej jeść gotowane rzeczy.Dodatkowo dużo warzyw np.szpinak,brokuły.Schudłam w ciągu 3 tyg 5 kg sama nie wiem jak to się stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxchanelxx
kasiolekk83: no to tak w 3 tygodnie to dobry czas na 5 kg bo im szybciej sie chudnie tym większe są szanse na to że sie to nadrobi(jo jo). ja tak bym chciała jak narazie 10 kg schudnąc do wakacji. cięzko będzie ale muszę się wziąść za siebie i pokazać innym że potrafie a w szczególności mojemu chłopakowi :)) nie jest to moja 1 dieta ale mam nadzieję, że kiedyś mi się uda dojść do tej wymarzonej wagi :*pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena28
kasolekk83 dzięki za odpowiedź. kiedyś chyba już miałam to serum i faktycznie dawało efekty. jak dużo planujesz stracić? ja zaczęłam w zeszłą środę i chciałabym min. 10kg. mam nadzieję, że mi się uda... XXchanelxx jeśli słodycze to dla ciebie nie problem i masz możliwość regularnego ćwiczenia to na pewno się uda jeśli będziesz wytrwała. życzę powodzenia :) p.s. te tabletki zapobiegają efektowi jo-jo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika222
a ja uzywam balsamu AA takiego zielonego na cellulit, ale mysle ze najwiecej pomoglo bio w walce z cellulitem, chociaz czasami sie nie moge powstrzymac i zjem fast food..ale nic sie nie dzieje. pozdrawiam odchudzajace sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjabaa
Witam, ja sie ciagle waham i intensywnie zastanawiam czy zaczac to BIO Cla stosowac od tygodnia jestem na diecie i chcialam jakos wspomódz to odchudzanie mam w planach jeszcze rower? nie wiem czy kupic, a ile tego trzeba dziennie brac? sama nie wiem doradzcie cos, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusipet27
ja zaczynam siłownie od przyszłego miesiąca więc to już nie długo a że mam brzuch i to niezły to mam zamiar zaufać niektórym i zażywać BIO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena28
Anjabaa ja też się zastanawiałam i w końcu się zdecydowałam. od pewnego czasu planowałam stracić kilka kilo ale nie miałam motywacji do regularnych ćwiczeń. teraz gdy wydałam kasę na bio cla ćwiczę od 10-30 minut dziennie (w zależności na ile dziecko mi pozwala). szkoda by było wyrzucić kasę w błoto. od zeszłej środy zażywam 2 do śniadania i 2 do obiadu. na opakowaniu zalecają od 3-6. Dziś mam zamiar pożyczyć wagę od szwagierki więc napiszę czy są już jakieś efekty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa79
Lena28 ja już 7 dzień biorę te BIO C L A powiem ci efekt jest-nie spodziewałam się że tak szybko będzie jem normalnie ale jem koniec posiłku najpóźniej o 17-stej ale kiedy głód poczuje mandarynka załatwi głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa79
Lena 28-ja robię tak posiłek tabletka 3xpo 50 brzuszków potem cos tam sobie zrobię i znowu tabletka i ćwiczę-przy okazji pije herbatki te spalanie,oczyszczanie regeneracja-i dużo wody powiem waga mnie oszukuje pokazuje więcej ale sam fakt czuję po ubraniach!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena28
Nowa79 Jeśli mam być szczera to wolałabym stracić kilka centymetrów tu i ówdzie w pierwszej kolejności. Przeraża mnie że przestaję się mieścić w większość ciuchów. Może na moje tycie ma wpływ zastrzyk antykoncepcyjny, bo przytyłam w bardzo krótkim czasie. Ciasteczka też zrobiły swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa79
Lena28-szczerze mnie po antykoncepcji tez przybywało może poradź się lekarza ja stosuję plastry,ale dobra rada szczerze ci polecam te tabletki-ja widzę sama po sobie nawet moja mama zauważyła-jednak przez te siedem dni coś dało-a i co najważniejsze jeść się nie chce-Jak poczuję głód wieczorem mandarynka już w ręce jest i pij dużo nie gazowanej wody-zero COCA-COLI!!!I to co ma gazy!Obawiasz się zażywania ale sama nazwa mówi" BIO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa79
Lena28-teraz powiem ci tak boisz się kupić "bio"ale jesz ciasteczka?.... No chyba boisz się ograniczyć cukru?...Sorki za szczerość ale jak mamy ci pomóc?.... Idź do apteki nie musisz kupić całego opakowania wystarczy jak kupisz jeden listek-zażyjesz i zobaczysz jak się czujesz-musisz powiedzieć sobie tak: Jestem silna,dam radę-koniec ze słodyczami a co najważniejsze mów codziennie jestem ładna wiem wydaje się to śmieszne ale nasza głowa pracuje a mózg skłania nas do pokus więc trzeba go oszukać. Taką radę dał mi mój brat i trzymam się tego... Więc pamiętaj tabletka po czym poćwicz brzuszki potem zjedz coś ale mało i znowu tabletka poćwicz a sama zobaczysz tylko jak weźmiesz ciacho pomyśl że to pająk czy coś ohydnego....Bo jak będziesz myślała o słodyczach i podjadała to jak chcesz osiągnąć cel?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxchanelxx
do Nowa79: ja planuje od jutra zażywać i ćwiczyć:)) jak przeczytałam Twoja notke to aż lepiej mi się zrobiło hehe :)) a ile dziennie bierzesz tych tabletek?? i czy stosujesz jakaś szczególna diete i ćwiczonka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena28
Nowa79 chyba nie czytałaś moich poprzednich postów... ja zażywam bio od 21 stycznia, ćwiczę i piję 2 litry wody dziennie, słodycze mam zupełnie odstawione i nawet mnie nie kuszą... mam nawet za sobą trzydniową dietę ewy więc jestem z siebie dumna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
zapraszam na chwile relalsu do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
zapraszam na chwile relalsu do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa79
xxchanelxx--- ja robię tak przez cały dzień zażywam 6 tabletek.tylko ja nie jem śniadania i zaczynam tak: kawa tabletka i szklanka wody do popicia po czym 3xpo 50 brzuszków co 5minut potem po jakiś 30 minutach kolejna tabletka następnie moje śniadanie+tabletka i znowu 3xpo 50 brzuszków i ćwiczenia na brzuszki rozdzielam tak tabletki aby ostatnia zażyć o 19-stej Jak już głód poczuję wieczorem tak jak pisałam Mandarynkiiiii i to potrafię zjeść sześć. A co do obiadu jem normalny obiad a co do pieczywa kupuje ciemny prasowany z ziarenkami o niebo lepiej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×