Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość magdalena2008
hej dziewczyny bralam ten bio c.l.a I NIE WIDZE EFEKTU no nie wiem wazylam 80 a teraz waze 75za duzo nie schudlam od ok kwietnia mam jeszcze jeden listek i niewiem czy go brac .... ale dostalam taki syrop na odchudzanie i nie je sie 10 dni i tylko pije sie ten syrom sa efekty bo widzialam po tej dziewczynie i sie zastana wiam czy nie wsias sobie tego syropu oba schudla po pierszej kuracji 12kg odrazu a niewiem czy potakim czyms nie dostanie sie efektu jojoto tesz jest ryzykowno ... tylko ona nawet nie cwiczyla wcale nic ale 12kg w 10 dni to jes bardzo buzo mi sie wydaje je to jest super bo jak bym schudla to 12 kg to by mi jusz starczylo bo bym wazylo63kg i jusz by mi straczylo poradzi mi ktos co mam zrobic czy dobrze mysle zeby tak srobic zeby pic ten syrop czekam na odpowiedz pozdrawiam cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolina23.pl
Hejka jaki to syrop za mna 15 kilo.jakby co jestem na gg 3361735 w godzinach wieczornych po 21 papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala717
Kupilam tydzień temu bio cla. Powiem tylko tyle, że przy ćwiczeniach pół godziny dziennie efekty są widoczne już po tygodniu, co mnie miło zaskoczyło... a teraz co mnie przeraziło:( zawsze miałam kompleks małego biustu...ale teraz zniknął mi prawie całkiem...więc chyba już nie mam powodów do kompleksu:( Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego biust znika najszybciej a "koło ratunkowe" w talii najwolniej a przyrastają dokładnie odwrotnie?!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joshik
Witajcie, chyba jestem tu jedyny facet ha,ha ale podzielę się z Wami opiniami bo też łykam Bio CLA z zieloną herbatą. Muszę dodać, że jednocześnie łykam System Slim Figura. Ćwiczę ale nieregularnie. Przestałem jeść po 18 i fastfoody. Nie zrezygnowałem ze słodyczy i alkoholu. po 3 tygodniach tylko 4 kilo. Za to wszystkie ciuchy dużo luźniejsze. To co mi się najbardziej podoba w Bio CLA - to, że działa jako zapychacz. Nie oznacza to, że nie czuję głodu. Tu nic sie nie zmieniło. Starcza mi jednak połowa tego co jadłem wcześniej. POWODZENIA! Ja do 7 czerwca muszę się zmieścić w garnitur z zeszłego roku ha,ha Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia1986
hej :) ja uzywam bio cla z zielona herbata od ok 4 miesiecy,z przerwami biore 6 tabletek dziennie w sumie przez okres 4 miesiecy schudlam 11 kilo oczywiscie same tabletki to nie wszystko trzeba je łączyć z dietą i ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala717
To co bardzo podoba mi się w bio c.l.a. to fakt, że przy ich zażywaniu mam niespożytą energię. Zanim zaczęłam je zażywać próbowałam odchudzać się na zasadzie ćwiczeń fizycznych, ale zawsze nudziłam się po ok. 1 tyg (a i przez ten tydz musiałam się nieźle zmuszać:) ) A teraz? Podobno jak się zażywa te tabletki to trzeba się ruszać...ale po tych tabletkach aż chce się ruszać:) a poza tym one naprawdę redukują cellulit:) ogólnie super jeśli się wahacie to polecam spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puri.
hej :) odchudzam się od tygodnia. jem mało. do 1000 kcal, w tym tylko wasa, jogurty, owoce i warzywa. po 18.00 nie jem nic. i pije 1,5 litra wody dziennie. musze przyznac ze calkiem odwrotnie niż kiedyś, bo przed dietą jadłam najwiecej wieczorami, ciagle chipsy, czekolade, ciasta i mączne obiady typu np. placki... zauwazyłam że schudłam już 3 kg :) i do tej pory bez zadnych cwiczen. od wczoraj biore tabletki. tzn wczoraj wziełam 1 zeby sprawdzic czy nie będę miała po niej jakiś rewolucji zołądkowych, dzisiaj 2 w trakcie śniadania i mam zamiar jeszcze 1 po południu. cwiczylam dzisiaj rano 30 minut. przeraziła mnie troszke jednak wypowiedz kilka postow wczesniej ze po tych tabletkach komuś brzuch zmienił się jak balon. komus jeszcze to sie przydarzyło? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza2828
Ja biorę BIO CLA i skutek jest taki,że przytyłam. Na dodatek trochę mnie to kosztowało. Tabletki sa drogie!!! Wg mnie te wszystkie tabletki na odchudzanie to jeden wielki blef!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puri.
ja w tym momencie jestem 8 dzień na diecie. i waże 5 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia656
hey dziewczyny wlasnie sie zastanawiam czy kupic te tabletki mam 171 i waze 69kg mam straszne problemy z przemiana materi nie wiem co robic i jakie tabletki brac. od tygodnia stosuje diete taka mala zeby zoladek sie przyzwyczail czyli wafle ryzowe + jogurt na obiad sałatka wiosenna a kolacja 2 kromki chleba i jak narazie moja waga stoi w miejscu :( co mowicie nad taki rozwiazaniem tabletki te + rolletic ( nie wiem czy słyszałyście o tym sposobie ćwiczeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooshkaa
Hej dziewczęta!Właśnie rozpoczynam odchudzanko!Muszę zgubić zbędne kilogramy!Pisanie pracy mgr i nauka spowodowały przytycie spore!Najchętniej pozbyłabym się 10 kg:) Kupiłam Bio-cla z zieloną herbata , biorę 4 kapsułki dziennie, dietka jest i ćwiczenia-brzuszki robię ale chcę jeszcze coś dodać!Zobaczymy jak będzie działać. Póki co latam 4 raz do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia656
nio witm ponownie kupilam BIO CLA w sobote czyli 2 dni temu biore 2 tabletki dziennie i faktycznie jesc sie nie chce ale za to zauwazyłam ze strasznie brzuch nadbrzmiewa robi sie ogromny ja tu brzuszka chce sie pozbyc a on rosnie czy wy dziewczyny tez tak mialyscie? zobaczymy dalej jak to bedzie narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja po nich przytyłam 1,5 kg i do tego biegałam jeszcze,wkurzyłam się okropnie a brzuch też jakiś większy i miesiączka się opóźniała,więc to chyba nie dla mnie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna-58
Przecież to jest logiczne,że te tabletki same w sobie za bardzo nic nie dadzą.Natomiast w połączeniu z dietą i ćwiczeniami mogą być naprawdę fajne efekty.Szybciej spalamy tluszcz dzięki tym tabletkom i mamy mniejszy apetyt,ale stosowanie samych tabletek,a poza tym obżeranie się-jak dla mnie jest głupotą i stratą pieniędzy.To samo zresztą z różnymi kremami wyszczuplającymi-mogą pomóc w ujędrnieniu skóry przez co obwód np: uda może nam zmaleźć o jakieś kilka cm,ale tylko jeżeli włożymy w to ruch będą takie efekty.Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta, jogging,tabletki bio cla i 1,5kg do przodu...masakra:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza2828
No właśnie, ja ograniczyłam ilość spożywanych posiłków do minimum, sa to same warzywa i gotowane mięso i waga zamisat maleć rośnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia656
dziewczyny ja moze nie "tyje" jak narazie ale waga stoi w miejscu i sie zastanawiam ze chyba szybiej bym schudła poprzez sama diete niez jak biore te tabletki. wydalam 60 zl i przez tydzien zadnych efektow. a brzuch to jak bym miala stale wzdety co prawda jesc sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia92
witam wszyskich tu zgromadzonych :D brawa dla mnie bo przeczytałam wszystkie te wypowiedzi. nie wiem czy ktos tutaj sie jeszcze wypowiada albo to czyta. od dwoch dnia biore bio cla 1x3. w sumie to mam nadwage i chcialam jzu kiedys schudnac ale nie mialam w sobie silnej woli i walki z kg :D w aptece byla promocja na ten lek dlatego go kupiłam. nie planowalam. a dzis czytam i zaczynam zalowac. w sumie nigdy nie cwiczyłam w domu itp. ale cos mnei tknelo na jazde na rowerze dzisiaj wieczor. pozniej moze z 50 brzuszkow troche poskacze potancze do muzyki i lepszy rydz jak nic. ale mam jedno pytanie bo jzu tego nie rozumiem. mozna stosowac te tabletki i pic herbatki odch?:P Pozdrawiam ;) napisze za tydzien czy sa jakies efekty u mnie :) ale tak sie mowi ze tu trzeba psychiki takze aby sie ograniczyc w jedzeniu ale te tabletki mobilizuja takze :) w koncu moglam kupic sobie cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo0ooood
ja biore biocla juz tydzien, i nie widze zadnej roznicy!!!! BEZNADZIejq!! juz nie wiem co mam obic ;( mam 176 i waze 62kg!!!!!!!!!! przytylam bo wazylam 55 ;((((( chyba umre ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merczu
Cześć. Jestem tu nowa bo musiałam trochę poczytać o bio cla. No to tak ja już generalnie odchudzam się od miesiąca. Najpierw dietak przez dwa tygodnie na samych niskokalorycznych serkach, jogurtach trzy dziennie. O ustalonej porze, no i duuużo wody i herbatek ziołowych. Przez dwa tygodnie schudłam 4 kg. Sukces :). No i jeszcze ćwiczyłam 10 min ćwiczeń z takiej książeczki, 10 min biegania w miejscu i jak była pogoda to szłam na godzinę na rower. Następna dieta to kopenhaska, byłam na niej już drugi raz i mało mi teraz pomogła bo schudłam tylko 3 kg. Ale to już razem 7 :). A teraz jestem na kolejnej dietce i mam zamiar stracić 5 kg dodatkowo własnie kupiłam BIO cla i mam nadzieje na szybszy efekt. Biorę narazie 2 kapsułki dziennie, bo pomimo że jest to nieszkodliwe to narazie nie chce ryzykować. Na każdy organizm to działa inaczej. Niektórzy pisali że przytyli, więc zobaczę jak na mnie zadziała. Mam nadzieje ze mi pomoże. Dieta, ćwiczenia i tabletki. hmmm musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
witam Bio Cla z zielona herbata to dla mnie zbawienie jesli chodzi o apetyt.Wczesniej jadlam jak najeta,bez przerwy i wszystko,nie pomagal blonnik z ananasem i chrom.Teraz moglabym jesc raz dziennie.I to juz i tak dla mnie bardzo duzo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efawra
czesc, dziewczyny mam takie pytanko nie boicie sie ze jak odtswicie tabletki to bedzie problem z metabolizmem?? slyszalam opinie o tzw hebratkach slim figura i innych podobnych ze one ulatwiaja prace metablizmu itd wszystko jest ok...ale pozniej jak sie odtswi organizm nie umie sam pracowac..pozniej jest problem...spotkalyscie sie z taka opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilljah
hej jestem nowa i najwazniejsze pytanie może prośba jaką diete prowadziciebo nie mam pojęcia co wybrać i od czego zacząc :/ prosze o odpowiedz na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati123
hej, czytam ten post od jakiegos czasu, bio cla zaczęłam brać 26/08 i jak niektórzy z Was mam dosyć sceptyczne podejście co do tego czy to działa, nie schudłam ani gram, czuję że mam cały czas wydęty brzuch, i pomimo tego że niby czuję się pełna to i tak po pewnym czasie normlanie chce mi się jeść. Co do aktywności to chodzę 2 razy w tygodniu na tenisa, czasami na rower i tyle. Biorę 2 razy dziennie po 2 tabletki. Zobaczę, spróbuję jeszcze jedno opakowanie, jak waga nie ruszy to daję sobie spokój. Choś moja siostra bierze to już kilka dni dłużej ode mnie i już schudła prawie 3 kg, a nie uprawia specjalnie żadnych sportów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicccka
Przez dwa miesiące jeździłam na rowerze i pomimo iż nie trzymałam się żadnej konkretnej diety schudłam dwa kilogramy. Ale teraz niestety mam kontuzje kolana i wszelkie sporty areo jak bieganie pływanie czy jazda na rowerze odpadają. Czy mogłabym schudnąc dzięki samym tabletkom i ewentualnie jakiejś małej diecie: nie jedzenie słodyczy ani kolacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantala
Witam, ja biorę clarinol CLA od ponad dwóch tygodni, efektu jako tako nie widać, ale czuje się trochę lżejsza i bardziej sprawna bo codziennie biegam ok. 25-40min i do tego brzuszki. Ok. 3,5 tygodnia temu rzuciłam palenie i nie przytyłam, co dla mnie jest już wystarczającym efektem. Na pewno same tabletki nie wystarczą, trzeba się ruszać, zrezygnować ze słodyczy czy kolacji, ale przy clarinolu mam dużo mniejszą ochotę na słodycze i spokojnie moge nie jeść po 18 co wcześniej było niemożliwe ;) Myślę że może nie tyle same tabletki działają, co sama motywacja że się je bierze skłania do zwiększonego ruchu czy lżejszej diety. Ogólnie raczej na PLUS, myślę że na jakieś większe efekty trzeba czekać min. 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSia_201
Hej dziewczynki mam taki dylemat, chciałabym brać Bio CLA ale biore tabletki antykoncepcyjne i nie wiem czy jedno na drugie jakos nie ma wpływu..... pomóżcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×