Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość gość
tabletki Bio CLA z zielona herbatą jak dla mnie są rewelacją. Stosowałam je 2 miesiące w ciągu których schudłam 13 kg. Bio cla powoduje to , że nie ma się ochoty na słodycze. Ogólnie po ich zastosowaniu apetyt spada co jest dużym plusem w diecie. Także Bio cla + ćwiczenia i efekt gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka zza wody
Ja nie uzywam Bio CLA ale CLA Core by MusclePharm, razem z karnityna. Kombinacja polecona przez trenera (cwicze kickboxing) Moje pytanie czy ktos zaobserwowal silne poty? Biore te tabsy wieczorem i wczoraj doswiadczylam co to znaczy 'oblac sie zimnymi potami". Nie moglam tego opanowac przez prawie 4 godziny, nie pomogl prysznic, zmiana koszulki nocnej (trzy!) i jeszcze rano po przebudzeniu bylam spocona. Jednoczesnie telepalam sie z zimna, w szlafroku i welnianych skarpetach, pod pierzyna. Czy ktos mial podobne objawy? Dodam, ze z pozytywow, zniknal mi apetyt na slodycze (jestem lakomczuchem) i cukry jem teraz tylko w miodzie do herbaty i w owocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie grypa albo pierwsze objawy przekwitania. Problem jeszcze może by z tarczycą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Moja mama używała ale nic nie schudła. Mi udało się pozbyć 7 kg ale to dzięki ćwiczeniom i diecie Sandruni. Czuje się teraz świetnie. Więcej na temat tej diety można poczytać na tej stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociawikipedia
Nie piszcie że cla nic nie daje. Jest to silny lek przeciwnowotworowy. Przyspiesza metabolizm, ogranicza wchłanianie tłuszczów i stymuluje wzrost mięśni. Przez to waga może stać w miejscu a tłuszczu może ubywać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje i jestem zadowolona efekt jest ale jeszcze do tego dieta a mozna to kupic w sklepach kulturystycznych 90 tabletek kosztuje 27 zl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebię mogę polecić produkt, który mi pomógł strona producenta: greencoffee.usa.cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Stosowałam bio cla w 2008 roku wtedy przez dwa miesiace schudłam 13 kg. Biorąc te tabletki dołączyłam ćwiczenia fitness dwa razy w tygodniu i jadłam mniejsze porcje posiłków. Tabletki plus cwiczenia i fajna dieta napewmo bedzie efekt. Napewno nie schudniecie od samych tabletek jakby tak było to nie byłoby otyłych ludzi na świecie bo każdy by wziął taką magiczną tabletke i schudł. Owszem tabletki WSPOMAGAJA SPALANIE ale do tego trzeba sie ruszac i jesc zdrowo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×