Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czyżby zdradzana

Jak dostać się do konta e-mail męża?

Polecane posty

hej Z TEGO CO WIEM masz jakies pomysly na lamania hasel mailowych !!! pomoz nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem tez ze mozna przez serwer gg>>>>teraz to mnie rozbawilas:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to wazne,,, hej wiesz jak wejsc na czyjegos maila czy masz na mysli gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
to mozna lepiej zainstalowac jakiego szpiegacza, lub keyloggera co bedzie zapisywał kazde słowo napisane na klawiatruze w programie trekstowym wysyłam wam na maila.... super sa tez keyloggery które podłącza sie z tyłu kompa do wtyczki od klawiatury, koszt ok 170 zeta, ale to dorbze wydana kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli na skrzynke sie loguje tylko ze swojego laptopa do ktorego nikt nie nma dostepu to nie ma sposobu chyba ze jest kretyn em i ma proste haslo ktorego nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
sebaa - tak słyszałam, ale nie sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak sie dostrac na maila i na gg podajcie numer gg to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak sie dostrac na maila i na gg >dostan sie na mojego jak powiesz mi od kogo mam ostatnia wiadomosc to zapisze sei do Ciebie na korepetycje i bede Cie wielbil jako guru do konca zycia:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba debilu nie jestem na Twoim kompie wiec nie wiem wlamywalam sie na cudze maile , ale one sie logowaly na moim kompie wystarczy 10 sek i juz znasz hasla chce im powiedziec jak to zrobic skoro faceci korzystaja z tego samego kompa co one nie wlamala bym sie Tobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa mowisz ze nie ma szans zeby zlamac haslo na maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naughty napisz tutaj instrukcj
e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
A moje 7472048 - help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala zlamac haslo
Naughty czyli mozna je Twoim sposobem zlamac tylko wtedy gdy ta osoba logowala sie u mnie na kompie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty>>>>sama jestes debilem poniewaz nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.napisala wyraznie iz maz ma laptopa z ktorego samm korzysta a Ona nie ma dostepu. a ta metoda o ktorej myslisz nie dziala na kazdym komputerze to zalezy jaki sie ma program antywirusowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
Ale ja pisałam, że nie mam dostępu do tego samego kompa! I tu pojawia się problem! Pozostaje tylko sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to zastanawia....
nienawiodze wscibstwa i wchodzenia na moj prywatny teren w rowny sposob jak brzydze s ię zdradą. Nie darowałabym gdyby ktos grzebał mi w mojej korespondencji. Moze więc i wy zadajcie sobie pytanie, co bedzie, jak wejdziecie n a zakazane terytoria, zdrady nie bedzie, a ukochany lub ukochana o tym sie dowie. Zaufanie szlag trafi, a zaufanie trudno odbudować. Zastanowcie sie czy warto, zastanowcie się, co chcecie przez to osiągnąć i przemyślcie jak byście sie czuły, gdyby wam to zrobiono...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobieracie najnowsza wersje z pobieralni i zaraz sie wam pojawiaja ladnie haselka i nazwa uzytkownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błaha ha ha
Nie macie zaufania do swoich partnerów ..nie macie zaufania do siebie ... nie liczenie się z prywatnością innej osoby wskazuje że macie kompleksy .Równiez pomaganie we łamaniu jest nieetyczne ..to troche tak jak pomoc w kradzieży poprzez stanie"tylko" na czatach .....matołki .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby zdradzana
Do "mnie to zastanawia" - pisałam na początku - nie chcę zrobić tego ze zwykłego wścibstwa - co do zaufania to już raz je zniszczył, dużo czasu zajęło mi odbudowanie go, a nie chce zyc w niewiedzy i znowu stracic kilku lat zycia. Jak Ci sie nie podoba topik - znajdz sobie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty:D:D:D:D:D a czytalas z jakimi wersjami gg to dziala?? bo takich gg to juz pare lat nie ma:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co sie wlamywac
Szczera rozmowa lub fora ze dwora!!! Ponizac sie bedziecie??? Dziewczyny, wiecej wiary w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×