Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duży nochal

Chcę mieć piękny nosek....!!!!

Polecane posty

Gość Duży nochal

Witam! Właśnie podjęłam decyzję, chcę poprawić mój brzydki i wielki nochal... Chcę to zrobić u Dr Roberta Jamont w Żarach...teraz tylko muszę uzbierać pieniążki!Myślę, że jakoś sobie poradzę...aż płakać mi się chce ze szczęścia jak sobie pomyślę, że może nie długo bedę miała śliczny, mały nosek :) Bardzo chciałabym wiedzieć (i tu prośba do osób po operacji noska) jak to jest, jakie badania muszę zrobić, jak powinnam rozmawiać z lekarzem, jak jest przed operacją, jak w trakcie i jak po operacji... Chciałabym mieć znieczulenie miejscowe, ale słyszałam, że to bardzo boli, ogólnego znieczulenia bardzo się boję, tego miejscowego też...ale przynajmniej nie usnę... Bardzo Was proszę o odpowiedzi, żebym chcoć trochę się do tego "przybliżyła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Nikt mi nic nie napisze..... :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba zdecyduje sie na korektę nosa chcę skorygować czubek nosa, bo przez niego mój nos wydaje sie kulfonowaty strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odradzam Skupina
nie wszystkie nosy dobrze mu wyszły.Dużo osób pisze o górkach i nierównościach po operacji u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przepiekny ten nos no właśnie....takie zdjecia mnie przekonują.....jesli zdecyduje sie na zabieg to u tego chirurga, tym bardziej że u mój nos wymaga tylko pracy na etapie crząstki - chce skorygować czubek nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Hej :) A ja może już za 1,5 miesiąca będę miałą swój malutki nosek :) Nie mogę się już doczekać....!!! Operację będę robiła u dr Jamonta http://www.arsplastica.pl/oferta.php?id=3 - na tej stronie jest nosek w Jego wykonaniu- mi się brdzo podoba :) Ja też chcę być już po...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moim zdaniem
ten nosek po nie jest malutki ,to sredni nosek :)Jesli taki sie Tobie podoba to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nos
Czy ktos ma jakies doswiadczenia z korekty nosa w klinice dr.Szczyta w Warszawie. Za miesiac mam tam zabieg korekty nosa u dr.Potockiego. Strasznie sie boje od kiedy poczytalam na formu dyskusyjnym ze wynik operacji nie zawsze jest zgodny z oczekiwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne jest to co piszecie z malymi noskami przeciez zaden chirurg nie zrobi wam nosa tak jak na zdjęciu ani tez malutkiego jezeli uzna ze taki nie bedzie pasowal, nie zawsze tez da sie sie taki zrobic oni ten nos mogą wymodelowac, ale maly nosek to ma nicol kidman ;) z duzych nosow naprawde nikt nie bedzie robil takiej miniaturki bo to by nawet nie pasowalo, choc na pewno bedzie mniejszy a nawet bedzie wydawal sie maly jesli poprzedni byl raczej duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w dobie operacji plastycznych wam sie w glowach poprzewracalo :O homogenic>>> jestes atrakcyjna, sliczna dziewczyna czego ty chcesz od siebie? od swojego nosa? kochana widzialas wczesniejsze zdjęcia??? zresztą tez tylko niektore piszesz \'\'taki kulfon garbaty\'\' nie widze tam ani kulfona ani garba :O a malenki garbek ma kazdy dziewczyny nie kazda bedzie miala nos jak nicole kidman, angelina jolie czy anna przybylska ale nie przesadzajcie ze jak jest nie od linijki to tragedia:O czy ktos się ze mną zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Homogenic wg mnie masz śliczny nosek! Gdybym ja taki miała nic bym z nim nie robiła...ale niestety nie mam...Mam za to długi, szeroki, brzydki nochal! Też się boję narkozy....strasznie... ale myślę sobie, że zsrobie wszystkie badania, te co zaleci lekarz i jeszcze jakieś dodatkowe i będzie ok :) Tylko nie mogę się doczekać kiedy będę miała śliczny nosek .... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nos do mnie nie pasuje. jest za duży... :O wszystko inne w mojej twarzy przez niego ginie: oczy, usta. przez ten nos jestem przeciętna. zależy mi żeby go skorygowac tym bardziej ż etak bardzo dużo do korekty nie ma. nie chce być prawie ładna tylko ładna, bo 'prawie' robi wielka różnicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku chciałam zmienić samą chrząstkę - jest za duża. potem doszłam do wnisku ze jak zmniejszona zostanie chrząstka to uwydatni sie bardziej garb. poza tym chyba kazdy chirurg chciałby ruszyć i kość. koniec końców chcę zmienić i chrząstke i kość trochę \'spiłować\'. jie wiem ile czasu zabiegowego wymagałby mój nos i nie wiem jaki trudny byłaby dla chirurga do operacji. trochę się tego boję wszystkiego. boje sie ze nie wyjdzie i znieczulenia ogólnego. ale z drugiej strony...ten nos jest fatalny... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży nochal
Homogenic- z jednej strony-pisałam już-masz śliczny nosek :) - z drugiej strony wiem co czujesz bo sama MARZĘ żeby mieć malutki nosek, tylko, że ja mam naprawdę duży... :( W przyszłym tygodniu chyba umówię się na konsultację i wtedy wszystko już będę wiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Duży nochal dziękuję za komplement, ale naprawdę...uwierz ze on ni4e jest taki do końca śliczny... ;) gdyby taki był nie śledziłabym kilku topików na temat korekcji wyglądu nosa na tym forum :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homogenic>>> przy twoim nosie chirurdzy sie nie napracują uwierz... a co do reszty pisalam juz ze z duzego nosa lekarz nie zrobi malutkiego, zmniejszy go ale nie bedzie on malutki bo nie pasowalby do twarzy poza tym z arbuza nie zrobi sie cytrynki ;) natomiast gdy bedzie juz mniejszy (mowie o tych co powaznie mają duze nosy) przy tym co byl faktycznie bedzie wydawal sie dla was malutki ;)ale dla innych bedzie zupelnie normalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. spojrzcie tutaj te nosy naprawde nadawaly sie do korekty i wyglądają slicznie, ale czy są malutkie ? nie... ale wyglądają lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrinko
tez bym chciala operacje :( mozecie powiedziec ile to mniej wiecej kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×