Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Gość showgirls70
Witam serdecznie drogie koleżanki i koledzy. Witam gospodarza!!!parzę kawę i wrzucę w siebie bombę kaloryczną w postaci ptysia-a co raz się żyje...mam tylko chwilę przerwy i muszę nadrobić zaległości w lekturze-dawno mnie nie było...wracam więc do strony 90. Życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ...wróciłem z kawą ;) , jeszcze nie wystygła , macie jeszcze na mnie ....znaczy kawę ochotę?! Witaj showgirls , Ciebie tez dawno nie było, czyżby chwilowy nadmiar obowiązków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
ciągle mamy ochotę...a każdy wie na co...chwilowy(chwila bardzo się wydłuża)nadmiar obowiązków-kolega złamał rękę kiedy w ramach akcji sport to zdrowie(ale niekoniecznie)jeździł na rowerze gdzieś w lesie i był uprzejmy się wyłożyć...więc mam swoją i jego pracę do wykonania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pecha miał kolega, u mnie też sporo ostatnio się działo ale chyba najgorsze za mną. Teraz trochę oddechu do następnego zrywu...no i odrobina przyjemności i relaksu w miłym towarzystwie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
witam gorąco w ten smutny deszczowy dzień...parzymy kawę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie ta kawa :)...witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna dla mnie a druga.....witaj diabliczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlewam w siebie gorącą herbatę , rano trochę zmarzłem na deszczu ale kawą nigdy nie pogardzę ....myślałem że razem się napijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj tez tak myślałam i się nie doczekałam kawki od Ciebie ;) ale jak nikt chętny na kawkę się nie znajdzie to wypije z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałem coś załatwić i troszkę mi zeszło , sprawy zawodowe musisz zrozumieć.A dziś najpierw zmokłem a potem zmarzłem i nie mam jak sie przebrać więc wszystko schnie na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że rozumie, tak sobie żartuję :) oj to Ci nie zazdroszczę że taki mokrutki siedzisz tylko sie nie rozchoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie nie rozczulaj nade mną :) twardziel ze mnie :) , zaraz będzie mi cieplutko ,włączyłem gorące teledyski;) co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie coś bym zaradził ale jakoś pomysłów mi brakuje...może zjemy cos razem np. kuraka po wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powodu silnych opadów i niskiej temperatury przeniosłem się pod kocyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ci powiedział że jestem jeszcze w pracy....chcesz sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×