Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

tak szybko?? to szybciej niż dżwięk, a porównywalnie co światło... [chucha w celu natchnienia] [chucha w celu natchnienia] [chucha w celu natchnienia] [chucha w celu natchnienia] [chucha w celu natchnienia] [chucha w celu natchnienia] [chucha w celu natchnienia] [chucha w celu natchnienia] zobaczymy czy rytmiczne wibracje będą działały równie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, słodkich snów, pełnych niebezpieczenstw dla sąsiada którego nie masz;) i natchnień delikatniejszych niż zefir a mocniejszych niż tornado:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie:) Margaritto ... Mam nadzieję, że Cię nie zawiało od tego wczorajszego nocnego dmuchania:)) Pozdrawiam i zyczę wszystkim tak udanego dnia jak udana będzie dzisiaj pogoda.:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_tym_co_czyta
Ja sypiam tylko ze starszymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa nicki wyżej to idealny dowód że pisują tu niejednokrotnie kobiety sfrustrowane. Wkurzył ją mój tekst o różnicach wieku i zaczęła się podszywać pod nick którego wcześniej używałem, czyli: zdziwiony_tym_co_czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastem wysokiej klasy ksetokopiarką, Jastem wysokiej klasy ksetokopiarką, Jastem wysokiej klasy ksetokopiarką, Jastem wysokiej klasy ksetokopiarką, Jastem wysokiej klasy ksetokopiarką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilka lat młodsza to musowo
Ten co wymyślił ten temat, to pewnie ktoś krzywiony psychicznie, który podswiadomie szuka substytutu matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznine! nie jestem pewien czy mam sie wypowiedzieć na temat mojej oceny przez Kilka lat młodsza to musowo bo pewnie to co bym napisał wykorzystano by przeciwko mnie więc nie będę tego komentował.Po prostu ignor! Margarita może wcale nie spałas dzisiejszej nocy stąd brak snów ,pewnie myślałaś do rana o sąsiedzie z dołu który mógłby być ale go nie ma ,masując delikatnie.........kark! A może to ciekawski tak Ci wczoraj zawrócił w głowie ;). Widzę 40-tka że wcześnie wstajesz...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pare lat młodsza musowo
do margarita: Instynkt prokreacyjny podświadomie podpowiada facetowi że młodsza da więcej potomstwa. Dlatego faceci lubią kilka lat młodsze. Coś takiego jak "kult młodośi" to fikcyjne pojęcie wymyślone przez dziennikarzy ps; (podczas gdy "instynkt gniazda" podświadomie podpowiada kobiecie że bystrzejszy, zaradniejszy finansowo, kilka lat starszy, jest lepszy na ojca, bo bardziej utrzyma potomstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
czytałeś tylko ten jeden poradnik... prawda? Życie jest dosyć skomplikowane i raczej w jednym poradniku nie znajdziesz wszystkich mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pare lat młodsza musowo
I na tym portalu posądzasz mnie łasiczko o generalizowanie. He, he, he. Bynajmniej i nie chodzi o poradniki. Od lat 70-tych freudyzm coraz bardziej był osłabiany przez koncepcje socjo-biologiczne (choć znam takich dla kórych Psychoanaliza nadal jest jak biblia), w tym i psychologię ewolucyjnę. Ale oczywiście nic tu nie jest żelazną normą (ja owszem, jak większość facetów wolę mlodsze, ale zdarząją sie wyjąteczki. Podoba mi się żona znajomego.Ja mam 28 lat, ona 44. Związać bym się nie chciał, ale przelotny sex. Czemu nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę lat młodsza musowo nie chcę z Tobą dyskutować...moja prośba-przeczytaj raz jeszcze to co napisałeś i wyciągnij z tego wnioski.Tylko się nie załam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
A co ma do tego portal? Zasadniczo nieznoszę pytań o wiek. Ludzie nie powinni dopasowywać się "wiekiem" tylko psychiką. Ba... nawet powtórzę za panią Samozwaniec, że powinni dopasowywać się wadami :). Ale wiek? Rozumiem, że odczuwasz pociąg głównie do kobiet od Ciebie młodszych. Żaden problem. Inny odczuwa do starszych, inny do rówieśnic a jeszcze inny do zwierząt. Ich sprawa i mają do tego prawo, ale dlaczego odnosisz się negatywnie do starszej od ciebie kobiety, która odczuwała pociąg do Ciebie? tego już nie rozumiem... I ta mściwa satysfakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pare lat młodsza musowo
Do 35 M: nie musze ponownie czytać, wiem co napisałem A wyjąteczki nie tworzą normy ogólnej Do Lasiczki: odpisałem Ci w tamtym "pokoju tematycznym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do>>> parę lat młodsza musowo.... oczywiście przeczytałam co napisałeś i zupełnie sie z tym nie zgadzam... szanuję Twoje zdanie i poglądy....każdy ma do nich prawo...ale ja mam nieco odmienne poglądy. Nie jestem nieudolną istotką która nie potrafi dostatecznie zadbać o siebie i potomstwo...więc mit o starszym i zaradniejszym partnerze w moim przypadku upada......zdecydowanie. Nie zamierzam w swoim życiu wprowadzać zmian...ale gdybym jednak miała to zrobić...to chyba zdecydowałabym sie na młodszego partnera.... a wiesz dlaczego? uwielbiam ten młodzieńczy entuzjazm...te iskierki w oczach... starsi są rozleniwieni przez życie i własne partnerki...przyzwyczajeni do tego że wszystko podaje im sie na tacy pod nos. Wiem coś o tym bo sama taka jestem dla swojego faceta....czasami czuje się jak\" nowoczesny robot kuchenny zdalnie sterowany\", który nigdy nie jest zmęczony i nie ma własnych potrzeb. No właśnie....a my \"roboty\" też mamy duszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×