Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

cholera a myślałem że Ania flowers to kobieta :D,już prawie na kawie bylismy !! Oczywiśćie żartuję i miłego odpoczynku Ci życzę , żeby tylko ten wyjazd bardziej Cie nie zmęczył ;).No i myślę że pomyślisz choć raz o nas i przyślesz widokówkę... No właśnie poznałem preferencje 40-stki i ze smutkiem stwierdzam że chyba sie nie załape.....haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierną i oddaną żonę na tydzień.....ciekawe ciekawski :P myślę że kobiety raczej niezwykle rzadko kupują sobie mężów...takich na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze ja glupia d**pa jestem \"wierna\" i to umiesnione cialko i owszem widze, ale na tym koniec:P moj slubny wlasnie zadzwonill jakby cos przeczuwal, wpadnie na lunch to moze jeszcze sie czule pozegnamy:D:D:D no to pa na dobre bo niezdaze sie spakowac:P po powrocie opowiem jak bylo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczę...i czuje się z tym znakomicie :) efekty już widać....a może mi sie tylko wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady , jestem aktywny sportowo raczej nawet bardzo aktywny ale nie żeby mięśnie od głowy wieksze były....nigdy nie miałem takich ciągotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co flowers bierze ze soba na urlop,podobno po tym można poznać kim jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nigdy nie kupowałem ani nie sprzedawałem czułości za pieniądze, po prostu znajomi którzy byli na tej wyspie opowiadali(nie wiem czy korzystali)- zachwyt nad starymi amerykańskimi samochodami i kobietami był podstawą opowieści po powrocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my kiedy wyjeżdżamy zawsze bierzemy to co w ręcę wpadnie,a nuż się przyda .Miejsca w aucie zawsze pod dostatkiem....tyle tylko że do samolotu aczej tyle sie nie zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waliza spakowana w 15 minut, pare kostiumow kapielawych, bielizna i wygodne letnie szmatki i co wiecej potrzeba :D, ja szybka istotka jestem i wygodna:D a teraz jedzonko dla slubnego ide przygotowac z niespodziank:D wylacze ten komputer bo jak ja wyjezdzam to taki tlok sie zrobil, ze szkoda gadac😭 tyle razy czekalam i czekalam, a dzisiaj minutki uciekaja nieublagalnie, a ja czytam Wasze wpisy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers nie rozumien , letnie szmatki ok, ale bielizna i kostiumy kapielowe na urlop na Kubę hihi?! Myślałem że jedziesz zaszaleć...trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarita.. haha ..ot ta przewrotnośc kobieca. ;) 35 - umięśniony nie koniecznie znaczy z mięśniami większymi od głowy:)) Choć lepsze to niz patyk z zapadnieta klatką... no nie kobietki??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś gustuję w szczuplakach :P nie wiem ale mięśnie mnie nie kręcą :) no dobra...jedne mnie kręcą....pośladki....lubię jędrne męskie pośladki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 pamiętasz reklamę paneli podłogowych i te męski pośladki w tej reklamie? :P ciągle je mam przed oczami :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaritto......... nie kojarzę tej reklamy, ale za to mam w głowie tę bodajże wafleków Princessa,,,,, niezla;) Co do drobnych facetow........... chyba rozumiem Twoją fascynacje nimi;)- jak swiat stary mowia , że czym chudszy facet tym wieksze przyrodzenie. I chocbym nie wiem jak chciała zaprzeczyc..... to musze sie zgodzić....bo tak jest w rzeczywistosci:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek nasuwa sie jeden....żeby stwierdzić trzeba przetestować :P pomyślę w taki razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuj moja droga........ testuj;) Zapewniam Cie ,ze warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! widzę że nasze panie wczorajszy wieczór miłą pogawędka zakończyły , dużo sie dowiedziałem na rózne tematy :). Ale nie myślcie sobie że faceci reklam nie oglądają ,też nam sie zdaża. Leci obecnia w tv reklama soków chyba o nazwie Toma w dwóch wersjach .W jednej z nich na początku pokazana jest kobieta w czerwonej bluzce i czarnej spódnicy ,rusza sie w rytm fajnej muzyki .Jezu co za ruchy ! Zobaczcie jaką ma pupcie zgrabną ,ale przede wszystkim te ruchy ,nawet teraz jak o niej piszę to w żołądku cos mi sie robi !Ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalex73
Witam wszystkich! Przeczytałam kawałek waszego topiku i stwiedzam, że jesteście super.Więc jeśli pozwolicie będę do Was zaglądać.I jeszcze ten temat-bardzo intrygujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonecznie:)) Nareszcie słonko.......aż się chce żyć:)) Margaretto...mam podobne odczucia:))) 35- jestem ciekawa czy kobieta z tej reklamy odpowiada Twoim preferencjom wynikającym z tematu topiku??;)) Nie znam reklamy . Ale spróbuje poszukac w necie:)) Milego dnia Wam wszystkim zyczę;)) Witaj aaalex :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miło aaalex73! zapraszam do odwiedzania naszego topiku , wszyscy są tutaj mile widziani! 40-tka myslę że kobieta z reklamy spodobałaby sie każdemu facetowi , jeżeli chodzi o mnie to muszę stwierdzic że podobaja mi sie różne kobiety ale ta z reklamy szczególnie . Mówie serio że \"slinie się\" jak ja widzę i czasami zastanawiam sie czy tego po mnie nie widać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×