Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

to ja skoczę na złom cos wybiorę a wy się szykujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam ,a gdzie porozrzucane ciuszki , tutaj taki porządek! No chciałbym was w akcji zobaczyć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się zastanawiam czy by mnie wzięło czy ze smiechu bym umarł ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wszystko w swoim czasie....przecież to rozrzucanie jest najfajniejsze :) no dobra....też fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to umawiamy się najpierw na małą czarną a potem na tańce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem ,jak tylko powiedziałem o małej czarnej wszystkie zwiały ! a co dopiero o tańcu mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem i witam wszystkich gorąco:) Mam nadzieję, ze Margii też gdzieś co jakiś czas zerka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam!!! szybko zlecial ten urlop, bylo superowo ( slubny dojechal na drugi dzien, wraca jutro:D przestraszyl sie na dobre, a ze ja warjatka jestem to szybciutko sie zorientowal co robic:D:D:D) przed wyjazdem wpadl na lunch i deser:D na deser dostal wielkie smakowite truskawki z bita smietana , a talerzem bylam ja:D nie nieopowiem co bylo potem, potem pojechalismy na lotnisko i jeszcze czekajac na lot mielismy male co nieco, a po 24 godzinach znowu spotkalismy sie na lotnisku. 35-M🖐️tak masz racje bielizna byla zupelnie nie potrzebna, tak na dobra sprawe to szmatki nie byly potrzebne tez:P tylko kostium kapielowy i tyle:D bylo poprostu super:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D piszecie cos o rurach i tancach (ja od 2-uch lat chodze na lekcje tanca na rurze i powiem , ze nie jest to latwe, ale ile fanu;) jak 15 kobitek zmaga sie z rura, a prowadzaca jest poprostu fenomenalna) teraz lece wzac shower i odpoczac po wyczerpujacym urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te lekcje tanca to nigdy nie wiadomo kiedy moga sie przydac, zawsze to jeden wiecej fach w reku, a i w sypialni mamy rure :D nie macie pojecia ile fanu:D:D:D moze dac taka jedna rura:D:D lece poczytac i 😴 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetDreams
Witam! Tak sobie czytam, bo temat interesujacy, tym bardziej , kiedy doszlam do tanca na rurze. Hej, Flowers! Tez tancze, zamierzam otworzyc swoje studio. Czy moge wiedziec u kogo sie uczysz? Znam wiekszosc instruktorek i ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! Pewnie nikt tu nie zajrzy w sobotni poranek bo chyba tylko w moim przypadku biuro w dom sie zamienia. Pogoda robi sie piekna ,coraz cieplej ,fajnie ,lubię tak.No i kobiety z dnia na dzień coraz skromniej ubrane ;). Chyba wczoraj nie potrzebnie wysunąłem propozycję bo chyba nasze piekności na serio się wystraszyły , przepadły obie w sekundzie.Ale co mnie pociesza ,że zjawiły sie dwie nowe zwolenniczki tańca :D, witamy! Flowers cieszę się że wróciłaś , cieszę się także że miałaś udany urlop .A najbardziej zadowolony jestem z tego że tańczysz ,nie ukrywam że liczę kiedys na malutki pokaz ;) . Tylko się nie wystrasz :D.W zamian cos wymyslimy . Kiedy pochwalisz sie zdjęciami z kuby,mogę na takie liczyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 35M co ty mowisz ..nikt wczoraj nie uciekał..zaprosiłes Margi na kawe wiec nie chcialam wam przeszkadzac :P az sie rozmarzylam ja Flowers o urlopie opowiadała..dobrze ze dzis u nas troszke słonca..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEMAT NAPISANY PRZEZ KOBIETE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.....świąteczne porządki dopadły i mnie...ale już jestem po :) nikt ani nic mnie wystraszyło.....wiec mozesz być spokojny 35M będę jeszcze tu nie raz:) tylko chwilowo czasu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam coraz mniej czasu dla Was:(, dzisiaj odbieralam slubnego z lotniska i jakie bylo jego zdziwienie jak zauwazyl, ze plaszcz to jedyne moje okrycie:D chyba sprawimy sobie jeszcze jedna mala coreczke:D Sweet Dreams🖐️,a Ty przypadkiem nie za ciekawa jestes? Napisz cos o sobie to moze i ja okryje rabek tajemnicy:D 35-M🖐️ zdiecia powiadasz;) prosze bardzo sa i zdiecia;) http://people.bath.ac.uk/mn3jc/Varadero%20Beach.JPG http://www.cubatravelusa.com/Sol_Club_Las_Sirenas_Pool_bar.jpg http://nessus.gunslingers.org/2004-03%20-%20Breezes%20Varadero,%20Cuba/0648%20Deserted%20beach-half.jpg :D:D:Dtak tam bylo:D:D:D tanczyc bardzo lubie i napewno nic nie jest w stanie mnie wystraszyc;), a tancze prawie codziennie, ale dla jednego widza:P 😘😘😘😘😘 Ciekawski🖐️, Margaritta🖐️, Zaden nick🖐️, Bum🖐️, 40-ka🖐️ pozdrawiam Was serdecznie i stawiam mala czarna dla Wszystkich:D \\_/> 🌼 (_)o🌼 s🌼\\_/> 🌼 (_)o🌼 s🌼\\_/> 🌼 (_)o🌼 s🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no teraz to mi dopiero żal :( że nie mam czasu na urlop.....ale ten bar w basenie to już rozpusta :) tak uważam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×