Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

jade na Cube:D:D:D jestem dosyc zajeta i wpadlam na minutke:D do wieczorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-tka
Odrobinę mnie zaintrygowal ten temat a nie chce mi sie czytac calego. Co meżczyzn fascynuje w dojrzałych kobietach>? Tylko wieksze doświadczenie w sexie>? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrze tutaj za tydzien, a teraz ide spac😴 no to do milego:D pa pa pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! przeczytajcie co znalazłem : Przyjechała z Ameryki kobitka do Francji i postanowiła zabawić się na całego. Wsiada do taxi i pyta gościa, gdzie jest najbardziej rozrywkowy lokal. Faceta mówi, że chętnie ją do takiego zabierze. Kobitka pyta, czy na pewno lokal jest najlepszy. Taksiarz odpowiada że wszystkie paryżanki tam jeżdżą. W lokalu nic ciekawego bar, scena parę koślawych stolików, ale w cholerę kobiet. Wszystkie siedzą sączą drinki i na coś czekają. Po paru godzinach kobitka znudzona jak diabli stwierdza że wychodzi; ale w tym momencie wychodzi na scenę prezenter i zapowiada numer który wykona Pepee. Wszystkie babki w klubie zrywają się na równe nogi i lecą pod scenę. Zaciekawiona kobitka też tam podchodzi; na scenę wychodzi facio chudy, z podkrążonymi oczami z krzesełkiem w ręku; rozlegają się oklaski i w ogóle jest głośno. Kobitka patrzy ponuro. Facio stawia krzesełko, wyciąga z kieszeni orzech włoski i kładzie go na krześle, następnie wyciąga ze spodni fiuta; przymierza się nim do orzecha i wali w niego cisem karate. Orzech rozpryskuje się na drobne kawałki kobita jest zafascynowana. Wraca do domu i opowiada o tym wszystkim znajomym. Po 30 latach postanawia jeszcze raz ujrzeć tego typu numer. Jedzie do Francji, do klubu i czeka. Wychodzi prezenter i zapowiada Pepee. Kobitka zdziwiona, jak to, przecież to chyba nie ten sam facio, byłby już strasznie stary. Czeka i widzi tego samego gościa to samo krzesło, tylko w drugim ręku orzech kokosowy. Kobitka w szoku. Pepee robi ten sam numer z kokosem i idzie za kulisy. Kobitka nie wytrzymuje, kupuje kwiaty, flachę i leci za kulisy. Spotyka się z Pepee i pyta: - Jak pan to zrobił, 30 lat temu byłam i pan rozbijał orzechy włoskie, a teraz kokos?!! Ile to lat pan trenował i jak pan to robi?!!! Pytań nie było końca. Na to Pepee odpowiada: - Kochana, to już nie te oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widzę, że Wy tu drogie dzieci ;) totalnie od tematu odbiegacie. A szkoda, bo troche poczytałam i widzę , że wcześniej było interesująco. Milego dnia wszystkim zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy nie potraktować tego jako obrazy;) , kurcze \"drogie dzieci\" itp.Nie podoba sie to nie ,wszystko w odpowiednim czasie... Cześć margarita! właśnie praca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ciekawski..... No wkurzyła mnie troche ta kobietka, a szkoda bo wiek pasuje , może fajna babka i minus na początek dostała.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że więcej tu nie zajrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że zajrzy.;) Tylko muszę sobie wbić w główkę, że co niektorzy tutaj bardzo wrażliwi są;) Zartowałam 35 i mam nadzieję, ze masz trochę polotu , i tak to potraktujesz. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...wiedziałem że wypali! Podpuściłem Cie troszeczkę 40-tka! Więc witam w moim topiku ,skoro juz jestes może sie szybciutko poznamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno podpuszczac kobiet. Oj oj.... Rownie dobrze moglabym sie obrazić i pomyslec :\"bez łaski\";) Łobuz jestes 35...mam nadzięję, że uroczy;) Dzieki za powitanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj!:) Chyba nie jestes aż tak obrażalska...Jestem łobuz i mam nadzieję że uroczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekwaski dzieki za wszparcie..mozna na ciebie liczyć :D .Poznajcie sie więc : 40-stka - ciekawski facecik,ciekawski facecik-40-stka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie miło ciekawski:))) Kobiety na ogól wola mężczyzn z \"jajami\" niż cieple kluchy. Choć te przysłowiowe cieple kluchy to idealni kandydaci na męzów.:) 35-> Jasne, że sie nie obrażam , sama jestem rozrabiara i cenie poczucie humoru nader wszystko;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh czasem pozory bardzo mylą... dziś wiem że te wszystkie \"ciche kurki\" na które nie zwracało się uwagi w liceum czy na studiach to najciekawsze kobiety. O mnie też wiele kobiet mówiło \"taki grzeczny się wydawałeś\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym włąsnie tkwi sekret ciekawski:), ze pod pokrywą dobroci i spokoju , kryją sie często olbrzymie pokłady temperamentu i intelektu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i my chyba do tego dążymy żeby odkrywać te pokłady temperamentu i intelektu ukryte pod płaszczykiem \"cichej kurki \", myślę że to choc częściowo tłumaczy temat tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam powiedziec Dowidzenia:D samolot mam o 2:00pm wiec za 2 godzinki wychodze:D jeszcze tylko sie spakuje i uciekam na moje pierwsze samotne wczasy:D Witamy 40-tke🖐️ tak to prawda z tymi jajami, w moim zwiazku to ja musze miec jaja:D Ucalownia👄 dla Wszystkich, a dla tego jednego ❤️ wracam 30 Marca🖐️🖐️czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecisz sama?? dużo pokus;) znajomi opowiadali że za kilkadziesiąt dolców można mieć wierną i oddaną żonę na tydzień;) pewnie w drugą stronę to też działa:) Jaja?? chyba jajniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers dzieki za miłe słowo:) Zyczę Ci udanego lotu i jak sie domyslam cudownych wakacji.:) Niewątpliwie będa tu wszyscy za Toba tęsknić, a ja choć jestem nowa osoba na tym topiku to nie raz pomysle z zazdrościa;) jak sie opalasz pod palmami i popijasz drinki podawane przez słodkie umięśnione męskie ciałka;). Pozdrawiam i baw sie na całego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×