Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

ja jestem dzielna i nie poddaje się......coraz lepsze efekty osiągam brzuszkowe :) jednak czasami potrzebna jest mobilizacja :) a na bordowym też mam zamiar dzisiaj pojeździć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich po okropnym tygodniu.:) Flowers... jak miło, ze już wróciłaś... te fotki odjeły mi mowę poprostu, oczywiście bar w basenie to szczyt moich marzeń i mam nadzieję, ze kiedyś uda mi sie tej przyjemności skosztować. :) w takim raju napewno mozna naprawdę wypocząc ,zrelaksowac sie i zapomniec o wszystkim:)) Dziewczyny......... jestem w szoku z tym Waszym tańcem na rurze...... ja bym sie w życiu chyba nawet nie odważyła zacząc nauki tego:) Ale za to zapisalam sie koleżankami na kurs tańca brzucha i rozpoczynamy za 2 tygodnie:) Chyba mi odbija na starość;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś_toś
ten temat musiała napisać kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś_toś
coś wyjątkowo tutaj sporo tematów od facetów szukających starszych kobiet. Ot, taki zupełnie inny świat niż ten w realu Świat wirtualnej fikcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miło! może w innym zyciu byłem kobietą lecz gwarantuję że jeżeli tak to w tym niewiele mi z niej zostało :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski fececik
🖐️ znikam, praca wzywa. Miłego dnia dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️35M♥, Margaritta♥, Ciekawski♥, Zaden nick♥, Bum♥, 40-ka♥ i Ci pomaranczowi Witam w poniedzialkowy poranek i stawiam mala czarna:) badz co badz to kafeteria:D:D:D, a my starzy znajomi;);););););) i fajnie jest napic sie kawy w milym towarzystwie:D o🌻o🌻o🌻o🌻o🌻o🌻 na ten link http://www.poledanceschool.com/aboutauthor.htm trzeba chwile poczekac az sie zaladuje wystarczy kliknac na ten napis: A Demo video of the instructor milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel😘, Malgosia😘, Sylwia😘, dla reszty bedzie kiss jak uchyla rabka tajemnicy i zdradza Swoje imie:D:D:D:D:D:D:D mam dobry dzien i chece mi sie Wszystkich calowac :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo....miło słyszeć że ktos jest szczęśliwy :) czy jest jakiś szczególny powód Twojego szczęścia....czy generalnie szampański nastrój ot tak :) a ja znam imie ciekawskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam wylaczyc komp.... , ale odpowiem Ci jeszcze chociaz wychodze do pracy:D moj pan znowu zaczal traktowac mnie jak ksiezniczke, a nie jak kopciucha ;) mysle , ze go zdrowo przestraszylam, tym bardziej, ze na Kubie nie moglam opedzic sie od adoratorow i on mysli, ze moglby mnie latwo stracic, ale nie bo ja go KOCHAM :D:D:D i nie jestem zainteresowana zmiana . Do tego nasze temperamenty sa podobne i taki zwiazek nie czesto sie trafia. Czasem po latach bycia razem dochodzi sie do monotonii i wtedy potrzeba troche pikanteri dla odswiezenia zwiazku:D:D:D On dzisiaj przeszedl samego siebie:D:D:D:D:D:D:D:D, a to wlasnie jest to czego ja potrzebuje do szczescia :D:D:D i wcale nie martwie sie, ze jestem o 5 lat starsza od niego. Widze, ze to on sie obawia, bo nie wiele jest szalonych ludzi, a ja podobno taka jestem:D:D:D:D:D papapapa uciekam popracowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich lobecnych.....niech beda pochwalone wsyckie dusycki na wiekow wiekow haaameeen!!!! Aniu,a anie spotkalas tam czasem Robusia i Macka na Kubusi,mieli tam byc do 1wszego kwietnia i wracac na April\'s Fool......dwaj przystojniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam! ale się dzis czuję....łeb mi rozrywa i mam takiego doła..... Skąd sie bierze takie samopoczucie? Pewnie jakaś kobietka by mi je poprawiła ale gdzie ja teraz znalężć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×