Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

haha..z tym lodzikiem też dobre.Nie rób tego w pospiechu ;).Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiesz czego masz sie trzymać.....jak lodzika się robi?! :D Taaaka duza dziewczynka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wekendu wszystkim zyczę! żaden nick ...a mnie za posladki bys nie potrzymała...albo za.....niegrzeczna dziewczynko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. A część osób szczególnie. ;-) Naszło mnie pytanko. Są tematy o związkach z młodszymi facetami. Ok. Czasem patrząc na niektórych kumpli (i ich charakter) myśle że dla nich jest wskazany związek z kobietami zdecydowanie bardziej dojrzałymi emocjonalnie i doświadczeniowo niż oni. Ale co na odwrót? Takie pytanie czasem mnie nurtuje bo zdecydowana większość moich rówieśniczek to już mężatki. Wsród wolnych są głównie młodsze - coraz młodsze. Chwilami nachodzi pytanie (z dozą strachu) u jakich roczników ma się jeszcze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ciekawski facecik: Masz cytaty. Chyba je lubisz. ja ostatnio fajny widziałem - nie wiem czyj. A brzmiał: \"hipokryzja to zastępcze sumienie łajdaka\" (nie wykluczam że mogłem nie powtórzyć dokładnie jak było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) \"Tolerancja jest cnotą ludzi bez zasad\" :) też nie wiem kto to powiedział, ale zgodziłbym się z tą maksymą pod warunkiem że nie chodzi o tolerancję tylko akceptację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! widzę że cos drgnęło u nas ostatnio....nawet Ania zajrzała , pozdrawiam Cie Aniu! Cos Wam napiszę i myslę że moze Was to zainteresować , umówiłem sie z fajna kobietką na sobotę , troche starsza ode mnie i chyba ma cos w sobie , to co lubię , mniam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , niestety to nikt z kafe , powiedziałbym daleka sąsiadka do której od dawna czuje mietę ,nawet chyba z wzajemnośćią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zauwazyłem margarita że tez nie próżnujesz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...no przecież nie ja!!!!! noce nie przespane , gorące klimaty , no,no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×