Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

juz straciłem nadzieję......cieszę sie że jestes.Ale mała to pociecha bo za 15 min. musze jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie łobuziary i łobuzy;) Eh...tak sie chwalilam, ze ten tydzien bede miała luzniejszy a tu gorzej niż kiedykolwiek:) Kompletnie na nic nie mam czasu, wracam do domu po 21-22 i padam na dziób. A jutro zamiast wreszcie odpocząc...... jade do warszawy na 2 dni. Eh....... Odezwę sie w piątek. Pozdrawiam wszystkich gorąco i nie dajcie sie robocie;))) Buziaki\":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Chyba nikt mnie nie widzi,cos pusto tutaj ostatnio.Rozumiem,przygotowania do świat ,nawał pracy,itp.Ale i tak lubie te świeta..... HEj dziewczyny jak postepy w nauce tańca,nic się nie odzywacie,kiedy cos dla nas zatańczycie.Po filmie szkoleniowym od Ani chyba idzie wam dobrze:).Kurcze ,ale chyba nie nabawiłyście sie kontuzji i stąd tak cicho tutaj!!! Pisać coś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! wszyscy zajęci ......może jednak ktoś zajrzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no samotny,nie ma do kogo sie odezwać.Cieszę sie że wpadłaś...szkoda tylko że od razu nie zauważyłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę uciekać,zajrzę chyba dopiero poświetach! A więc miłe panie wszystkiego dobrego i spokojnych swiąt pełnych uniesień ( erotycznych oczywiście) i mokrego dyngusa! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela...
przepraszam ze sie wtrace pewnie nieproszona. ale chce odpowiedziec na pytanie z tematu. wedlug specjalistow pociag do starszego/ej partnera/ki bierze sie z tad ze w przeszlosci mialo sie niekompletna rodziene (brak ojca lub matki) lub poprostu wydarzylo sie cos zwiazanego z jednym rodzicem co jakos wplynelo na psychike wtedy dziecka. pozniej gdy jest sie starszym odczuwa sie brak i potrzebe milosci (matczynej/ojcowskiej). przy starszej osobie czuje sie bezpiecznie. wedlug mnie to racja chociaz sama zazwyczaj interesuje sie starszymi mezczyznami ale doszlam do wniosku ze jestem typowym podmrecznikowym przypadkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisanki i kraszanki pomalowane i czas isc spac😴 jutro pracuje i chyba nie bedzie czasu na odwidziny kafe;) pozdrawiam Wszystkich Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! czyżby nasz topik apadał sie pod ziemię?! nieeee....podyskutujmy . Dziewczyny czy widziałyście reklamę o której kiedys pisałem....co wy sądzicie o tej kobiecie? Co powiecie na temat mojego gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , temat ciekawy , czytam sobie to , co piszecie od czasu do czasu i nie miałam odwagi się odezwać ale nie chcę , zeby spadł więc się na odwagę zdobyłąm :-) a o jakiej to reklamie piszesz ? na której stronie to jest nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo , niespodzianka , Ania sie usmiechnęła ! Aniu do mnie ? Zobacz jakie tutaj pustki ostatnio , czyżby wszyscy jeszcze świętowali . Co za oceanem ciekawego , napisz coś. Browneyed musisz poszukać gdzieś wcześniej, rozmawialiśmy o pewnych sprawach i tak zeszło na temat ekscytujących nas bohaterów tychże reklam,w moim przypadku oczywiście kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco:)) Jak brzuszki i kondycja po świętach?;) Margaricia.......gdzieś Ty się zapadła kobietko?:)) M35- oglądałam tę reklamę........ hm...obiektywnie pisząc.....babka fajna, brunetkaa( a ja zawsze twierdzę,ze brunetki mają większy temperament i wogóle są bardziej wyraziste);), długie włosy- kolejny wg mnie atut kobiecości, jednym słowem bez zarzutu:) Tak mi przyszło na mysl, czy gdzies w TV jest reklama z jakimś mężczyzną, który Wam kobietki spędza sen z oczu?:))) Ja sie musze zastanowic ,ale mi konkretnie nic w oko nie wpadło. Choc w swięta oglądałam na Polsacie film pt;\"Anna i Król\" i musze przyznać , ze ten król miał urzekające oczy:)) hm hm Pozdrawiam gorąco:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! piekny dzień sie zapowiada.Biorę się właśnie ostro za pracę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za falszywy flowerss sie podemnie podszywa:( oj nieladnie :( Pozdrawiam Wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! szczególnie flowers i żaden nick....fajnie że jeszcze pamietacie. A wiecie że dzisiaj piatek 13 - tego , co wy na to :D.Nie kochamy sie bez zabezpieczenia...a poza tym wszystko dozwolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×