Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

I znowu bylam cos wszamac Niedlugo naprawde bede wygladac na ciezarna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej dziewczyny!!!! przesyłam wam ciążowe fluidki;-)) Termin mam na 3 listopada.Bylam u gina, wszystko jest ok, serduszko już bije. Kasiamotylek nie martw się będzie okej, tylko dbaj o siebie, mi w poprzedniej ciąży odklejał się trofoblast, potem wszystko sie dokleiło.Córcia w tej chwili ma już dwa i pół roczku.Teraz też dostałam luteinę,ale zapobiegawczo.Główka do góry będzie dobrze;-) Marta29 jajniki czasem bolą i to bardzo ja miałam tak w poprzedniej ciąży.Raz nawet wylądowałam w szpitalu z tym bólem, ale zrobili usg i nie było nic niepokojącego.może to nie był taki dosłowny ból,ale raczej kłucie jakbym dostawała ostrej kolki.uprzedzam cie będzie tak do 3 miesiąca, bo wszystko się rozciągaJak bardzo boli możesz wziąść nospe.Nie zamartwiaj się na zapas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pyzaczku, nie przesadzaj:) A niedługo na pewno będziesz wyglądać jak ciężarna, bo nią będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejna porcja fluidków...dzięki Fufcia :) Pyzaczku, a może fotkami się wymienimy? Oczywiście z Tobą Fufcia też chętnie się wymienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! mam pytanie. czy kreska kontrolna na tescie owulacyjnym musi byc o takiej samej wyrazistosci jak testowa zeby mozna bylo stwierdzic owulacje? Nie wiem bo kupilam sobie testy z nternetu na sztuki i nie bylo do nich zadnego objasnienia. Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Alutos - ja stosowalam tylko raz testy owu. Normalnie to ta kreska powinna byc takiej samej wyrazistosci, albo nawet ciemniejsza. Ja te testy stosowalam 5 dni pod rzad, ale tylko jeden wskazal mi druga kreseczke w dniu, w ktorym mialam ten sluz rozciagliwy(jednak byla ona troche bledsza). Duzo opinii slyszalam i czytalam na temat testow owu: jedne sobie go chwalily, a drugie stwierdzaly, ze one nie sa wiarygodne i szkoda na nie kasy (te opinie potwierdza rowniez gin). Ja naleze do tej drugiej grupy. Wiec nie przejmuj sie tymi testami owu...Pozdrowionka i papatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Cześć dziewczyny. Zaczytałam się z wielkim upodobaniem w wasze forum. Do wczoraj zaliczałam się do grupy staraczek, ale wczoraj rano po prawie 2 latach starań zobaczyłam upragnione 2 krechy i aż nie mogę w to uwierzyć. Trzymam kciuki za wszystkie starające się i przesyłam fluidki *******************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialas jakies objawy? I czy staralas sie jakos inaczej tym razem? Wspomagalas sie jakimis lekami czy ziolkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka! Gratulacje!! Ogromniaste!! :D Fufcia ! Nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo mnie upokoiłaś i pocieszyłaś. Marze o tym zeby jutro u GINA usłyszeć to samo co ty, tzn, ze serduszkobije i ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Sorki że mnie nie było ale pomagałam małżowinie z obiadem Staraliśmy się tak jak zwykle tylko zdaje mi się że akurat w płodniaki to ja nie miałam czasu myśleć o dzidzi bo mi babcia umarła. Co do objawów to jedynym zauważalnym objawem przed był niesamowity ból piersi który się zaczął jakieś 10 dni przed spodziewaną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Widzę, że po wczorajszym, niewielkim wzroście obecności na forum dzisiaj historia się powtarza...ale nie ma się co dziwić. Niedziela: może małe zakupy, wizyta u babci lub cioci na obiadku itd. Mam tylko nadzieję, że od jutra wszystko wróci do normy i na forum będzie wrzało :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anik!!! Coś mnie znowu wczoraj nie chciało połączyć... i już później nie mogłam wejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! sluchajcie robilam testy owulacyjne 4 razy pod rzad(w 4 dni) wychodzily jasne kreski testowe czyli d**a) ale dzisiaj jak zrobilam a obliczylam ze poinnam miec owulacje to nic nie wyszlo tylko ta jedna co powinna byc. Czy to znaczy ze mam cykl bezowulacyny??? dodam ze regularnie miesiaczkuje i mam sluz chociaz w tym cyklu faktycznie ten rozciagajacy mialam 8 i9 dc. Czy jest to mozliwe? mam zazwyczaj cykle 26-28 dniowe. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos - ja stosowałam te testy przez dwa miesiące, ale to było dawno i nie za bardzo pamiętam jak to było. Więc niestety Ci nie pomogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki antos, a moze ktos inny wie. jak cos to piszcie.8 i 9 dzien cyklu to u mnie 3-4 dni po okresie...a to raczej dziwne nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos -jak do tej pory nie zaszłam, :) Pamiętam tylko, że w jednym cyklu miałam dwie kreseczki, a w drugim tylko jedną. Czytałam gdzieś, że najlepiej jest używać dużo testów w jednym cyklu (ok.7-10), bo bardzo ciężko jest trafić na owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja zuzylam 5 ale chyba dam sobie spokoj z tymi testami poczekam do okresu zaczne od nowa w nastepnym cyklu bo jak narazie to sie zaczynam lekko irytowac tymi testami a zwlaszcza wynikami.wlasciwie to juz zglupialam bo bylam przed chcwilka w lazience zbadalam sluz i jest jak jako kurze znowu(bo mialam tez taki kilka dni temu) a test yszedl negatywny i nic juz z tego nie kapuje. Moze faktycznie lepiej jest odpuscic sobie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos - ja sobie odpuściłam z tymi testami, bo uważam, że to wcale nie jest taki ratytas. Przeraziła mnie też perspektywa wydania ogromu kasy na tą \"przyjemność\". Co ma być, to będzie :) A będzie, to tylko kwestia czasu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nikogo nie ma, to ja też uciekam i życzę miłego wieczorku oraz nocki ;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie uciekajcie! Ja jestem! Mnie tez te testy nic ciekawego nie pokazaly - ja je robilam przez 5 dni z rzedu, a w dniu, w ktorym mialam sluz rozciagliwy, ta druga kreseczka byla, ale byla jasniejsza. Wiec nie zawracam sobie wiecej glowy tymi testami.Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Martusiu29 nie przejmuj się bedzie dobrze, trzymam za ciebie kciuki.Boleć musi takie są uroki ciąży, wszystko sie rozciąga szczególnie w pierwszej ciąży gorzej boli ponoć.Na pewno zobaczysz już serduszko u swojej dzidzi;-)Buziaki dla ciebie i dzidzi w brzuszku;-)) Fluidki dla staraczek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dretwienie reki i pogorszenie wzroku moze byc wczesnym objawem ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Nie wiem Karinko ja czegoś takiego nigdy nie miałam,ale każdy ma inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja was zaskocze i bede pierwsza:) Jestem w domu bo mam L4 na 2 tygodnie. Wczoraj o 19h zaczęłam plamić. natychmiast pojechałam do mojej giny ( mieszka obok gabinetu) i na szczeście tym razem ją zastałam. Stwierdziła pęchrzyk ciążowy w macicy - 8mm-i ze jest to 5/6 tydzień ciąży. termin porodu na 8.11.2007 Przez te plaminie i ból ten który miałam w sobote uznała ze ciąża jest zagrożona i musze leżec jak betka i wstawac tylko na siusiu. Biore duphaston 3 x 1 na dzień. Czy któras z was tak miała. Martwie sie. Pisze na leżąco wiec sory za ewentualne błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×