Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Marta - pamiętasz, jak ci wczoraj chyba, pisałam, ze koło 6 tygodnia też taki b.ól mnie chwycił??? Nic się nie działo, to nie było nic strasznego, tak jak napisałaś, ważne że nie krwawisz. Nie bój sie wszystko będzie dobrze. U mnie wtedy poprostu macica sie powiękaszała i nic poza tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - to straszne, ale prawdziwe :( Mam nadzieję, że to nic poważnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za słowa otuchy, musze myślec pozytywnie bo zwariuje. Na szczescie poniedziałek juz niedługo. Ale tak sie wystraszyłam ze nie umiem sie dziś cieszyc z ciąży, bo boje sie co usłyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - wg mnie nic strasznego nie powinnien ci powiedzieć. Myślę, ze nie powinnas się niczego obawiać :) Głowa do góry kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta będzie dobrze, nie ma innej opcji ;) Nie stresuj się, bo to bardzo wpływa na dzidzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! mam problemik:( od 3 dni kłuje mnie w lewym boczku! czy któraś z Was miała coś takiego? jestem w 14 tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleczko, ja Ci niestety nie pomogę...Wiesz najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza, wszystko by się wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kobietki!!!!!!11 jest tam kto? Koleczka niestety w ciazy jeszcze nie bylam wiec nie pomoge Anik co tam nowego? ile do testowania zostalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zajalam na suwaczek, ale ja tym lilipowskim nie wierze bo sie zacinaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleczka - ja nie mam najmniejszego pojęcia :) na pewno lekarz pomoże :) Anik - jak tam samopoczucie? :) Masz stresa przed obroną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zajalam na suwaczek, ale ja tym lilipowskim nie wierze bo sie zacinaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Pyzaczek Dziewczyny ja jestem, ale z doskoku, bo robię sałatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pyzaczku:) Ja nie testowałam, bo @ przyszła o terminie, a nawet jeden dzień wcześniej...Przede mną staranka i zobaczymy co z nich wyjdzie :) Ale widzę, że Ty niedługo testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Antos!!! Mi tez cos w brzuchu zaczyna burczaec mniam mniam Co by sobie tu przekasic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiu, to w takim razie nie przeszkadzamy, bo jak coś nie wyjdzie będzie na nas....Jestem pewna, że pyszna sałatka Ci wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anik Chyba nie testuje, bo cos mi sie wydaje ze nic z tego tym razem, tak jak zawsze (2 razy) bylam pewna ze to juz tak tym razem jakos nie wiem czemu przekonana jestem ze nic z tego na 100%, ja zawsze czuje u siebie zmiany w hormonach i teraz czuje ze mi spadaja. ZAwsze tak czulam w dniu @, ateraz juz 4 dni przed wiec moze nawet do mnie tez przyjdzie wczesniaj ta @ co by bylo nie zaciekawie bo i tak mam juz krotkie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sobie myslicie ze cos bredze z tym czuciem hormonow, ale na progesteron silnie reaguje humorkami. ZAwsze dzien po owu wscieklizna mnie dopoada i bym mordowala (po jednym dniu mi przchodzi;) ), a jak mi progesteron spada to znowu czuje euforie i wszechogarniajaca milosc, moj mis wtedy kozysta hehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam kobitki nie przeszkadzacie... a sałatka na pewno wyjdzie ;) Pyzaczku no widzę, ze niedługo poznamy efekt starań ;) Trzymam kciuki, oby w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczek, wiesz różnie to bywa...nie chcę Ci robić nadziei ale niektóre kobitki pisały, że były prawie pewne, że dostaną a okazało się, że są w ciąży...Ja też byłam przekonana, że dostanę ale z innego powodu...po prostu staranek prawie w ogóle nie było (z różnych względów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie...wszystkie do kuchni uciekły....Kuchareczki wracać tu szybciutko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Antoś :) Ja do środy nie jem kolacyjek, bo muszę się zmieścić w spódniczkę, którą kupiłam na obronę...a jest taka akurat więc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - na pewno będzie dobrze leżała,a sałatkę mozesz zrobić bez majonezu i też będzie smaczna :) Ale się popłakałam od cebuli :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik ja tez po @ na diete ide, bo juz fajnie udalo mi sie schudnac no a tu na @ takiego apetytu dostalam, zawsze tak mam ale tym razem nie moge sie doslownie powstrzymac i obawiam sie ze tu i tam moze mi przybych :) i rob mi nadzieji ile wlezie, tyle ze napiecie przed miesiaczkowe mi dzis z rana odeszlo, co znaczy ze progesteron spada , a gdyby byla dzidzia to by wzrasatal i bym miesem rzucala a ja jak do rany przyloz...zawsze tak w pierwszym dniu @ mialam mimo bolu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×