Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Antoś, w sumie muszę tylko w niej stać więc....Dobrze, że to łzy od cebuli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos zawsze masz takie dlugie cykle, a bierzesz jakis duphaston czy cos? Sory laseczki za brak skladni ale sobota wkoncu i sobie nawet chlapnelam 2 drinki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestancie juz o tym odchudzaniu, bo ja sie wlasnie opycham i mam wyrzuty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu :):):) Gdzie się Kochana podziewałaś tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes Motylku!!! Dziewczyny sie juz martwily o ciebie ze sie nie pojawialas. Jak tam dzidzia??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pojawiło się u mnie krwawienie i wylądowałam w szpitalu :( A teraz znowu w łóżku leżę i do dzisiaj nie miałam komputera w nim. Więc jakoś tak wyszło, że się nie odzywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, mam nadzieję, że już wszystko dobrze...leż sobie Kochana i wypoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj motylku, ale teraz rozumiem jzu wszystko dobrze skoro cie wypuscili do domku, tylko masz na siebie super uwazac tak? A wiesz co to za krwawienie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik ja też mam nadziję, że z dzidzią wszystko oki. W zeszły piątek jak wylądowałam na izbie przyjęć robili mi usg i serduszko biło i dzidziuś brykał :) Ale niepewność zostaje zwłaszcza po moich przejściach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu cale szczecie teraz juz wszystko dobrze, dzidziuch pewnie pilkarz rosnie i tak bryka ze sobie po lozysku trzaska ;) Jak podrosnie to nie bedzie mial tyle miejsca zeby tak celowac i po klopocie. Ps ale jak wypuscili ze szpitala to znacyz ze musieli byc przkonani ze nie ma juz zagrozenia inaczej by trzymali na obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, to leż sobie i zbieraj siły, bo jak maluch się urodzi to pewnie niezły rozrabiaka z niego będzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja balety mogę wykreślić z życiorysu, bo do końca ciąży mam się oszczędzać. A wy śmiało na jakąś imprezkę pomykajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a ty zabaluj i porozsylaj tych swoich ciazowych fluidkow....najwyrazniej to dziala, dzisia maggi sie dowiedziala ze sodtanie mama, wiec ja tez sie chetnie zaraze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, możemy balować bez baletów....chociaż po chwili zastanowienia stwierdzam, że balety byłby jednak wskazane:) Mój Misiek poszedł balować, a ja siedzę przy książkach, więc mogę z Wami pobalować przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pyzaczek ja to chyba tylko soczki mogę i to na leżąco w dodatku :) Ale z miłą chęcią poproszę jakiś ananasowy soczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo juz czuje jak mnie kreci na @ Kasia szybko dmuchaj!!!!!!!!!!!! A kysz a kysz ty wredny pawianie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczek, nie wpuszczaj wrednoty do domciu....To może ja też soczek tak jak Kasia poproszę...taką bezalkoholową imprezkę zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pyzaczek barman serwuje kasiulce soczek ananasowy, a anikowi sok ze swierzych pomaranczy z lemoniadka mmmmmm pychaaa jam jam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga fluidki lecą: *************************************************** **************************************************** ***************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiu:) Pyzaczek, dzielimy się po połowie fluidkami....chociaż chyba Ty powinnaś wszystkie złapać, żeby przegonić @...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapie ile sie da, ale na mnie juz chyba za pozno, co sie mialo wyklucto sie juz wyklulo, ale na nowy cykl Anik dzielimy sie po rowno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Pyzaczku, to na nowy cykl...ale pamiętaj ja cały czas trzymam kciuki za ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×