Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

No to zmykajcie dziewczyny na jedzonko, a ja jestem cały czas jakby kto pytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja tu pierwszy raz zaglądam. Mam pytanie, czy w drugiej fazie cyklu mogę brać duphaston?? Do gin idę dopiero w przyszłym tygodniu, jestem po AIH i jeśli doszło do zapłodnienia to chciałabym aby ciąża się utrzymała... W klinice niestety niczego nie przepisują na ewentualne podtrzymanie... Jeżeli możecie to pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzka nie wiem czy powinnaś brać leki na własną rękę. Tym bardziej, że dawkowanie ustala lekarz. Najlepiej zadzwoń do lekarza i zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź, niestety mój gin wyjechał na jakieś szkolenie i będę mogła się z nim skontaktować dopiero w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duphaston miałam już wcześniej przepisywany, tyle że wtedy miałam podejrzenie przestymulowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzka a może w jakiejś poradni udzielą Ci chociaż info i może inny lekarz przepisze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w mojej miejscowości jest tylko jeden ginekolog, no i prowadzi mnie już kilka lat więc wie wszystko na mój temat. Wolałabym nie podważać jego kompetencji idąc do kogoś innego... Muszę cierpliwie poczekać, na razie nic złego chyba się nie dzieje ze mną poza skokami temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
A ja mam takie pytanie czy jak sie jest w ciązy czy ból piersi wystepuje cały czas czy też nie - bo mnie np bolały bardzo przez dwa dni a teraz nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
Wiec nie wiem czy są powody do paniki (ciąża) czy też nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi - to sprawa raczej indywidualna, ale możesz zapytać którąś z naszych ciężarówek, na pewno się podzielą info :) Andzka - to witaj w klubie ;) Ja myślałam, że IUI to ins. nasieniem męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, mi profesor na skierowaniach do kliniki pisze AIH ale możliwe że ta druga nazwa też jest prawidłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem miałam AIH trzeci raz, a poprzednim razem było parę objawów ciążowych, niestety nie odważyłam się na zrobienie testu, a @ przyszła o czasie... dlatego teraz chcę dmuchać na zimne. Wyczytałam, że jak jest za niski progesteron w fazie lutealnej to nie dochodzi do zagnieżdżenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości dziewczyny! Czy zabiegi inseminacji sa refundowane przez nasz wspanialomyslny NFZ?Czy we wlasnym zakresie pokrywa sie koszty? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie płaciłam, tyle, że aby w miarę szybko dostać się do kliniki musiałam mieć skierowanie od profesora, a wizyta u niego prywatnie to już koszt 200 zł. Tak było w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzka - tak ja też :) Ale ja pierwszy raz ;) Karolka - całości chyba nie refundują, tylko jakąś część. Ale to wymaga załatwiania i przede wszystkim czekania. Niestety dokładnie Ci nie powiem, bo ja płaciłam z własnej kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które miały potrzebowały nasienia dawcy, a nie męża musiały zapłacić ok 150 zł za nasienie na jedną inseminację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka wielkie dzięki :D andzka a masz jakiś namiar na gg? Nie chcę zaśmiecać topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam male pytanko. Bylam na badaniach i zrobilam sobie miedzy innymi progesteron. Mam go 15,3 czy moze to byc sygnalem ciazy? Nie wiem moze to glupio zabrzmi ale w opisie bylo napisane ze pierwszy trymestr ciazy to 6-40 czy tylko to moze byc podstawa do tego zeby tak myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dzieki Antos:) czyli wszystko sie zgadza. jestem w drugiej fazie cyklu a to odpowiedni poziom. To dobrze bo balam sie ze mam go za malo... jutro odbieram prolaktyne, w ciazy nie jestem wiec, ale wszystko sie dobrze sklada bo wyjezdzam i nie bylo by zbyt rozowo gdybym wymiotoeala cale wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×