Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć Kobitki :) Intima, no to udało Ci się mnie obudzić :P Śniegu za oknem nie widzę ale zimno to chyba jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się jeszcze nie obudziłam do końca, bo przez pomyłkę to, co miałam napisać tu napisałam na drugim topiku...:) Czas na kawkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, nie ma sprawy :) Kawka z mleczkiem dla Ciebie. A ile Ci posłodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super :) Ale ja sobie posłodzę, bo inaczej to bym chyba kawy nie wypiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, spóźniony życzonka urodzinowe dla Twojego synka!!! Niech rośnie zdrowo, i niech Mu uśmiech z twarzyczki nie schodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Madziorka :) Dawno Cię nie było...U mnie wszystko po staremu:) Mów lepiej co u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anik:) U mnie wszystko w porzadku, chyba nawet po staremu:) Zaczelam nowy cykl i zaczynam go bez staranek:) Teraz za bardzo sie napalilam i musze sobie dychnac- po pierwsze, a po drugie musze skonczyc szkole!!!!:) A co tam u Ciebie Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Cześć dziewczyny. Czytam właśnie o tym śniegu i zastanawiam się czy przypadkiem zima z wiosną się nie zamieniła bo zimą to śniegu było jak na lekarstwo. U mnie co prawda śnieg nie padał od dłuższego czasu ale zimno zdaje się jest. Nie wiem bo od półtora tygodnia siedzę w domu. Fasolka na podtrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, to chyba to samo chorubsko nas dorwało...:P Madziorka, jak wiesz (a jeśli nie to się dowiesz) ja w poprzednią środę skończyłam studia :D i teraz rozglądam się za pracą. A co do staranek, to są ale ja już podchodzę to tego na luzie. I akurat tak wyszło, że mieliśmy ochotę w \"te\" dni...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka witaj :) Czy ja dobrze pamiętam, że Ty coś wspominałaś o studiach na polibudzie? A jeśli mnie pamięć nie myli jaki kierunek, jeśli mogę wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Witaj Anik Ja kończyłam technologię maszyn ale to już ładnych parę lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
hyeja dziewczynki co słychac ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik faktycznie, a ja jeszcze nie zdazylam Ci pogratulowac:D🌻🌻🌻. Przyjmij moje spoznione ale najszersze gratulacje:) Ewcia a co tam u Ciebie? Bylas u tego ginka? Przepraszam, ale nie zdazylam jeszcze doczytac bo nie mam na to czasu:(, wiec prosze wybacz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka, rozumiem. To pewnie na mechanicznym? U mnie cała rodzinka jest po lub w trakcie studiów na polibudzie. A po mechanicznym jest mój tata :) Ewcia, uciekaj i uważaj, żeby Cię nie zasypało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Dokładnie po mechanicznym a potem jak szukałam pracy to większość pracodawców dziwiła się że jestem kobietą. Po co w takim układzie zapraszali mnie na rozmowy przecież w CV wyraźnie było napisane że jestem kobietą. na szczęście obecnemu pracodawcy nie przeszkadza płeć ważne są umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka, niestety tak bywa...Chyba powinnam Ci pogratulować skończenia takich studiów, bo to ponoć najcięższy kierunek na polibudzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Dzięki Anik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wychodzi słoneczko, co prawda nieśmiało ale wychodzi :) Może jednak wiosna będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale umnie pada snieg, zima tyle nie bylo co teraz:O ach juz bym chciala zeby wyszlo sloneczko czlowiek wtedy jest radosniejszy i bardziej chce mu sie zyc :) 2 dzien @ brak - sennosc, pieczenie w pochwie bialy sluz ktory wlasnie powoduje to pieczenie wzdety brzuch i jedrne piersi lekko powiekszone , zyly na piersiach szczegolnie na prawym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×