Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Wiecie co, mam takie fajne zdjęcie sióstr bliźniaczek :P tylko muszę je wydębić od mojej siorki, to Wam wyślę...Same stwierdzicie, czy jesteśmy bardzo podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik jasne ze nam przeslij:) Ja tez mam znajome ktore sa blizniaczkami, ale jedna od drugiej jest wyzsza o jakies 10-15 cm, jedna jest blondynkom druga brunetkom i w ogole nie sa do siebie ani troche podobne:) A w szkole tez mialam blizniaczki i do dnia dzisiejszego nie moge ich odrocnic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka, teraz to już chyba nie jesteśmy tak podobne. Ale jak byłyśmy młodsze, to do pewnego czasu (już dokładnie nie pamiętam ale chyba do 4 klasy podstawówki) ubierałyśmy się, czesałyśmy się tak samo i podobno byłyśmy jak dwie krople wody :) A teraz inne fryzki, ciuszki i trochę się różnimy. Chociaż było dużo takich sytuacji na studiach (a kończyłyśmy dwa różne kierunki), że moim znajomi spotykali moją siostrę i dziwili się, że ja ich nie poznaję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W blizniaczkach wlasnie to jest fajne, ze sa takie same hihihi i czasem sytuacje z nimi jeszcze fajniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, takich zabawnych sytuacji było mnóstwo!!! Madziorka, ja uciekam. Wybieram się właśnie do mojej siorki i siostrzenicy:) Do zobaczonka później. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Znowu popsuł mi się laptop :( I dlatego nie mam dostępu do netu. Teraz korzystam z drugiego kompa, ale tylko chwilowo. Buziaki i ciepłe pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik - zrob jutro rano test, bo na moje oko, to mi sie wydaje, ze to ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zle ci sie wydaje przykro mi ze tak mowie ale tyle prob bylo i nic wiec juz przestalam w to wierzyc a czemu tak myslisz ze jestem bo ja nic nie czuje wy tzn te dziewczyny ktore sa w ciazy to czuly mialy objawy a ja takie blache sprawy ale nie ciazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciagle temp 37 albo wiecej glowa mnie boli ale to od zmeczenia albo mam cisnienie bo dzis w pracy szal mam ale temp pierzona pod pacha , bym mosiala ja zmierzyc w pochwie ale boje sie rozczarowania i moze byc mylaca bo moze byc od przeziebienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padniecie co teraz wam powiem co ja jadlam wczoraj zrobilam sobie goraca czekolade w kubku pilam ja i nato jadlam kapuste kiszona z chlebem jadlam slodkie i kwasne, mama sie zemnie smiala bo byla umnie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renik, dlaczego piszesz że Ci się @ spóźnia, skoro pisałaś że masz nieregularne? Oj, będę bardzo szczęśliwa jak już sobie zajdziesz :-) I chyba nie tylko ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeki intima tez bym sie cieszyla no licze sobie 28 dni bo tak powinno byc wiem ze mam roznie ale dzieki temu mniejwiecej bede wiedziec ile go niebedzie od wczoraj w nocy wyszly mi jakies plamki na dekolcie jest ich duzo takie male kropeczki i swedza mam nadzieje ze to nie zadna wysypka bo tylko w jednym miejscu ja mam , moze to pryszcze niewiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEGOS TU NIE ROZUMIEM
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE RENIK ZNOWU SIE ROZKRECA, ALE JAJA!!! INTIMA MASZ RACJE, NIECH ONA JUZ SOBIE ZAJDZIE BO CIAGLE BEDZIE TRULA DUPE I BEDZIE LICZYLA ZE JEJ POWIECIE "RENIK A MOZE TY JESTES W CIAZY":D ALE JAZDA... KURCZE SZKODA MI CIEBIE RENIK... BEZ ODEZWU ZEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaWredna
hehehe, Czegoś..., masz rację! Znowu jest jazda na maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokla
Hej wszystkim mam takie pytanie może głupie ale co tam mam tylko nadzieje ze nikt mnie skrytkuje - czy ktoras z was nie wiedzac o tym ze jest w ciązy jeszcze czula ze cos ma w brzuszku - bo ja mam takie dziwne uczucie ze cos tam jest ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co u was laski?:) ktorej udalo sie szczesliwie zajsc ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Ale zima na dworze... Brrrr.... Czy któraś z Was wie, co się dzieje z Majką? Majka, odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Wpadłam tylko na chwilkę, bo zaraz uciekam na koncert Happysad :D Miłego popołudnia i wieczorku życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto???? Hej!!!!!!!!!1 Majka, co się stało, bo już zaczynam sie martwić!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,strasznie cięzko mi jeszcze o tym mówić...bo jestem swiezo po usg TV ...we wtorek -środę bede miała zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka. Chyba nie będziesz musiała nic więcej teraz m.ówić, mogę sie tylko domyslać!!! Tak mi przykro skarbeńku :( Normalnie nie wiem co mam tera powiedzieć, napisać!!!! Mogę cię jedyne w ciszy wesprzeć. Jak będzieszmiała siły to sama powiesz co i jak. Maju wiedz że jestem z tobą całym sercem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! odebralam dzisiaj trzeci wynik, prolaktyne-moja zmore! Bo niesety jes troche podwyzszona amianowicie wynosi 27,2 przy normie 1,3 -25. Prosze powiedzcie mi czy to jest grozne? Bo nie moge sie dodzwonic do mojego ginekologa. Jesli ktos tak mial to prosze o jakas informacje . bede wdzieczna Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×