Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Anett, Renik witajcie :) Oj przyłączam się do chęci zobaczenia słoneczka na niebie :) Renik, oby tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka dawno Cię nie było a miałaś częściej przychodzić!! łobuz z Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Witaj Renik. Robiłaś już test? Oprócz tego pieczenia (mnie delikatnie swędziało) to miałam identyczne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik witaj!! Czy myśmy się już gdzieś dzisiaj nie spotkały?? ;) Może miałam taki sen?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kboitki na chwilke was opuszcze bo musze cos przekasic a potem ide z pieskiem na ten snieg hehehe!! ale mi wiosna :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett, chyba miałam...:P Tak, tak teraz sobie przypominam, wybierałyśmy się razem na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez swedzi i piecze jak wycieram sie papierem to mam bialy sluz niema go duzo ale jest i to pewnie od tego sluzu tak sie dzieje ale to spoznienie jest od lekarstw podejrzewam albo z pogody. i mam lekkie zawroty glowy ale tlumacze sobie ze to z przeziebienia:)- testu nie robie bo @ spoznia mi sie prawie zawsze zrobie dopiero kiedy bede w 40 dc a to jeszcze czasu troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett czasem nie jest to takie latwe, zeby sobie wejsc:) Ostatnio mam mnostwo roboty i na dodatek chlop siedzial naurlopie i kompa oblegiwal;), wiec wiecie jak to jest:) Ale postaram sie poprawic:) A co tam u Ciebie???:) Acha dziekuje za fotke:D, super z Ciebie babeczka!!!:D:D:D Tylko Renik nie wywiazal sie z umowy...i nie przeslal swojej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ofertę :) Jeśli nie powiedzie się to, co kombinuję to chętnie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, wiem jak to jest jak chłop na urlopie siedzi :D A jak jest chory to już w ogóle tragedia, jak z małym dzieckiem hehehe :D Anik, jak będę miała zamiar budować dom to zlecę Ci projekt :D Ale to za jakieś 15 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett wlasnie wiem, bo w miedzy czasie tez byl chory;) Ale na szczescie jest juz zdrowy i jest calkiem inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett, nie ma sprawy:) Dzieci już dawno będą odchowane więc...:P Aha i dam Ci duuuużą zniżkę :) Madziorka, a może wymienimy się fotkami? Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzirka, już wysyłam :) A mój adres pod nickiem jest ukryty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Pogoda do d..py, a jeszcze dzisiaj do pracy musze na popoludnie isc - a tak mi sie nie chce.Najlepiej, to bym w ogole spod koldry nie wychodzila!!! Szok, normalnie szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniczku jeszcze nie dolecialy:) Moje juz tez wystartowaly;), wiec dojda to daj znac! acha i sie nie przestrasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik super z Ciebie babeczka!!!. Jestes bardzo podobna do mamy:D tak jak ja:D A siostrzenica:D:D:D coz tutaj bede pisac:D. Fotki mowia same za siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka, z tą podobizną to powiem Ci, że wszyscy twierdzą, że jestem bardziej podobna do taty, a moja siostra bliźniaczka do mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze wymiana fotek no prosze !! Anik jak tam wizytowki ?? rodzicom sie podobaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorka juz poszly moje fotki do ciebie sorki ze dopiero teraz ale zapomnialam a leki bralam na kaszel syrop i no wlasnie antybiotyk mosialam bo inaczej by mi nie przeszlo troszke sie boje ale wiem ze niejestem w ciazy nie czuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka, ja też się cieszę, że mam bliźniaczkę...to naprawdę coś wyjątkowego!!! Tak Luiza, podobały się :) Zrobiłyśmy kilka wersji, żeby mogli sobie wybrać. A co do Twoich zaproszeń na ślub to służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Anik bede pamietac!! masz siotre blizniaczke fajnie !! ja mam siorke ale jest ode mnie starsza o 10 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×