Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Może i macie rację. Wiecie co?? On nie jest zły, bo mi się nigdzie nie włóczy, nie pije, nawet nie pali. Szanuje mnie bardzo. Jednak jest jedynakiem i niestety to czasami wychodzi i bardzo działa mi na jaja. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa nie wyżywaj sie na męży nie warto wierz mi może jeszcze jestem młoda i mało wiem o życiu ale wiem że jak coś sie stanie on bedzie pierwszą osobą do której sie zwrócisz nawet jak będziesz bardzo zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie zjem :) Za chwilke znikam, bo muszę jakis obiadek przygotowac :) Dzięki Dziewczyny za wszystko. Odezwę się jeszcze. Caluski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny pamietacie mnie? DAwna do Was nie zagladalam ale bylam na wakacjach w Polsce a tam ciagle cos sie dzialo. Nie bylo czasu wlaczy koputera.A co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyko, to prawda, że On jest moim powiernikiem i najlepszym przyjacielem, ale dziś tak mnie wkurzył, że nie masz pojęcia. Popłakałam sobie trochę i ochłonęłam. Jednak wykład i tak dostanie jak wróci, a co z tym zrobi to już sam zadecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea no kope lat, u nas lecie powoli, nowe staraczki ( chociaż ja to juz stara ;) ) nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ci bardzo za wszystko. W sumie mam to gdzieś. Teraz właśnie się szykuje do wyjazdu na dłuuugi weekend i z tego staram się cieszyć... :) Lea, oczywiście, że Cię pamiętamy. U nas w porządku. Przybyło trochę mamuś. A jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie pamietam czy juz sie chwalilam ze jestem w 5 miesiacu ciazy, zaraz po tym zawodzie jaki mnie spotakal z pozytywnym testem a brakiem ciazy odposcialm starania i wlasnie wtedy w nastepnym cyklu zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A komu sie jeszcze udalo zostac mamusia? Chyba na jakim topiku widzialam Kiki albo Kikusie ktorej sie tez udalo. A nie wiecie co u Agnieszki 74 stracilam z nia kontakt a namiary na nia zostaly w starej czesci topiku ktory juz jest chyba wykasowany i nie moge sie z nia skontaktowac, ona miala ciaze pozamaciczna i jestem ciekawa czy podjela juz kolejne proby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurcze, gdzie się straciła Amanda?? Tak dawno Jej tu nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Intima. Super ze sie Agnieszce udalo tyle bidulka przeszla.A co u Ciebie dalej staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllllo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Na wstępie WIELKIE GRATUL;ACJE dla Krolci - czułam w pobliżu jakąś nowa mamuśkę :) Lea, Klempa -kobietki jak ja dawno z wami nie gawędziłam :) Uściski ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam pecha bo juz wszystkie uciekły. Ale co sie dziwić przedtem tyle żeście nastukały to teraz trzeba odpocząć :) Intima - czy ja sie kedys z tobą zetknę na tym topiku??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INFORMACJA
Limetka 82 - bodzce dotykowe wywoluja skurcze macicy. Osobiscie przy stawiajacej sie macicy odradzam masaz brzucha. Masaz karku rowniez dziala relaksujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która dziewczynka następna w kolejce???? Mam spore zaległości i się pogubiłam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Karolcia - ogromne gratulacje!!! Sluchajcie, czy ten drugi topik zostal skasowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewuszki! aaaaale mnie dawno nie było... musiałam polezec 2 tygodnie bo dzidziuś za bardzo chciał się wydostac na świat ale po lekach ( niestety) jest o niebo lepiej i powoli wracam do normalnego życia :) strasznie dużo naklikałyscie ostatnio więc muszę nadrobić zaległości :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i staraczki :) aha, jeszcze jedno I\'TS A BOY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REdghost pewnie tatus cial synka?? NAjwazniejsze ze juz wszystko dobrze! Ja tez jutro wyjezdzam na DLUUUGi weekend, wiec zycze wam pieknej pogody i dobrego wypoczynku!:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Czyżbym była tu dzisiaj pierwsza?? :) Wczorajszy szok już minął i teraz bardzo się cieszę!!! Jeszcze dzisiaj zarejestruję się do gina - pewnie wolny termin będzie dopiero za 3 tygodnie, ale to nic - poczekam ;) A jeśli będzie mi się dłużyć, to pójdę do niego prywatnie - a co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia ogromne gratulacje. Jednak ta wiosna pozytywnie działa na ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po dłuuugim weekendzie znów nam trochę mamusiek przybędzie. Ale mi się zrymowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czołem!!!!!! Krolcia Ty BABO!!!!!!!!!!!!! gratuluje Ci całą soba i nawet pojecia nie masz jak Ci zazdroszcze:D dziewczyny beta mi spadła do ok 5, gin powiedziała ze musze odczekac dwa małpiszony i do roboty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intima pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majka. Ostatnio same dobre wiadomości na topik trafiają. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×