Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

cześć dziewczyny chciałam wam tylko powiedzieć, że mnie nie będzie kilka dni, bo będę odcięta od netu - ale przynajmniej poodpoczywam i spędzę czas z moim mężulkiem :) miłego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka!!! ja myslałam że z 6 miechów bede sie meczyc a tu taka niespodzianka...gin powiedziała ze wsjo ok i nie widzi powodu dla którego miałabym dłuzej czekac... ŻYCIE JEST PIĘKNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Majka że tak szybko się wszystko ustabilizowało. Trzymam kciuki żeby było ok i żebyś szybko zobaczyła te upragnione przez nas 2 krechy na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka dzieki za kciukasy!!!! diwe kreski to dopiero maleńki % szczescia...ja sie bede bac ze będzie to samo...brrrrrr ale na razie o tym nie mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To od razu zmieniaj myślenie bo z takim nastawieniem to ty nigdzie nie zajdziesz. Tylko pozytywne myśli !!!!!! Tak nie można bo jak się zablokujesz psychicznie to kaplica. Od tej pory tylko same pozytywy. OBIECAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sprzątać a potem obiadek trzeba będzie zrobić. Jak dam radę to jeszcze się odezwę. Pozdrawiam wszystkie wyjeżdżające na długi weekend. Miłego odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO HALO!!! DZIEŃ DOBRY!!!! MOJE MILE PANIE OZNAJMIAM WSZEM I WOBEC ZE ZACZĄŁ SIE DŁUUUUUUUUUUUUUUDI WEEKEND :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bona111
U mnie pierwsze objawy to ból jajników - starszny!!! wziełam dwa ibupromy. Potem plecy mnie bolały. Oczy miałm szkliste, i czułam zapachy i mnie mdliło. Wczoraj byłam u ginka i jestem w jakimś 8 tyg w ciązy!!! Powiedział że ból to normalka bo ciagna więzadła macicy i moga nawet bolec uda i cała pochwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majka! Coś ostatnio rzadko Cię tu widuję :) Z reztą mnie też za często nie było ;) Bardzo dziekuję za gratulację i z całego serducha życzę Ci , aby te dwie @ jak najszybciej minęły :D A prace na pewno będą przyjemne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przed chwilką zarejestrowałam się do gina - pierwszy wolny termin to 21 maj, więc sie nie pomyliłam w moich przypuszczeniach co do czasu oczekiwania na wizytę. Powinnam też uaktualnić tabelkę, ale zrobię to dopiero po wizycie u gina. Lepiej się nie spieszyć. Długi weekend - w weekend to będę doprowadzać do porządku moje mieszkanie - nareszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bona tylko juz nie bierz zadnych przeciwbolowych prochów Krolcia jak mezuś zareagował???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąż myślał, że żartuję. Pokazałam mu test, a on na to \"poważnie???\" Wściekłam się i poszłam do apteki po drugi test - zrobiłam go przy nim (po 20.oo) i na szczęście wyszło to samo :) Tak więc mój mąż doznał sporego szoku. Oczywiście bardzo się cieszy - tak samo jak i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mała Julka tylko się śmiała.. . No bo co z tego całego zamieszania, które wczoraj mialo miejsce, może zrozumieć 14-miesięczne dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej!!! :D ja myślałam , że Ona jest starsza:):):) Krolcia tak bardzo Tobie zazdroszczę- oczywiście w najbardziej pozytywnym tego znaczeniu :D zmykam Dziewczynki na trochę- przyjdzie moja kolezanka z 3tyg córcią :D aaaaaaa i jeśli któraś wie o co chodzi z tym suwaczkiem to poprosze o odpowiedź ;) buziaki dla Wszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata, mała Julka na pewno będzie zachwycona, jak dzidzia się urodzi, gdyż bardzo lubi dzieci :) Nie wiem tylko jak ja zapanuję nad dwójką maluchów :D Ale tym to się będę martwic później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle jestem głodna :) Właśnie wróciłam z \"lunchu\" :D Troszkę mi lepiej ;) A dzionek rzeczywiście jest przepiękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszyscy na słoneczku siedzą :D I dobrze! Trzeba korzystać, póki można ;) Ja też się wybieram na słoneczko za 1,5h. I już się nie mogę odczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być - doczekać :) Pozdrawiam Wszystkie Babeczki! :D Miłego weekendu! PS może później jeszcze zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×