Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Karinka jestes NAMOLNA tysieczny raz piszesz ze chcesz pobiegac, tysieczny raz pytasz sie co slychac u Agi choc widzisz ja na tym forum (nick0 pierwszy raz - podlizujesz sie i tyle :P wrzuc na luz proszeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było z 23 stopnie ... ale słoneczko grzało.Dziewczyny nie mam stoickiego spokoju... ale nie lubie sie kłocic... zdzierac na próżno gardło -w tym wypadku palce- po co?? sie pytam te kłotnie życie dosyc stresu dostacza! Ja wpadam na topik ,zeby zwami pogadac po babsku z miomi facetami to niemożliwe;) Wie nie zamierzam sie z nikim kłocic!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o pogodzie tez piszesz setny raz choc nikt cie o to nie pyta - nie zauwazylas ???????????????????????????????????????? Aga sama jestes znajda ja tu bylam wczesniej niz Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Jadzia moje małe szczęście ma juz 7 lat i we wrzesniu do szkoły idzie .... wiec to raczej mały facet jest... /sam tak o sobie mówi/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia, Ty to masz chyba jakis problem, ale jezeli tak jest to zaloz sobie wlasny topik pt.\"Problemy Jadzi\" czy cos w tym stylu, a nie wymadrzaj sie tu u nas, w koncu jestes tu nowa. Skoro cie draznia te tematy to mozesz tego w ogole nie czytac.W koncu nikt cie tu nie prosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju Ewcia jak Ci zazdroszcze ze juz masz choc jedno to szczescie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To wielki Cud moim zdaniem zajsc w ciąze i urodzic dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jadzia, Ty to masz chyba jakis problem, ale jezeli tak jest to zaloz sobie wlasny topik pt.\"Problemy Jadzi\" czy cos w tym stylu, a nie wymadrzaj sie tu u nas, w koncu jestes tu nowa. Skoro cie draznia te tematy to mozesz tego w ogole nie czytac.W koncu nikt cie tu nie prosil.\" Karinka ja sie ciebie grzecznie zapytalam czy ty chcesz wiedziec cos o moim problemie dotyczacym ciązy - ty nie odpowiedzialas........ uwazam ze sie nie wymądrzam..... to ze nowa to nie znaczy ze mam sie czuc jak odludek....... nie draznia mnie tematy tylko TWOJE POSTY namolne :P Ciebie tez tu nikt nie zapraszał bo tu sie nie zaprasza wchodzi kto chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia ja sie staram od stycznia ale w lutym staranek nie bylo bo męzus wyjechal sluzbowo :P akurat w te dni 😠 narzaie zrobilam wszytkie badanka i jest ok kazano mi czekac i nie myslec o tym....................................... a jak byłam u lekarza tzn mojej ginekolozki to ona to fajnie ujęla ......\" hmm to pani dziecka nie umie zrobic :P:P:P zaraz cos na to poradzimy \" ) wspomne ze pani gin jest rodowita slązaczka i tak to fajnie zaciągła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia... napewno umiesz dzieciatko zrobic... tylko czasami trzeba sie troszke postarac. Ja swojego synka z mezulkiem robiłam 3 m-ce ale bylam młodsza o 7 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUsiałam placek dokonczyc... Karinka jestes czy sie obraziłas?? Słuchajcie dziewczyny wszystkie problemy na topiku sa wazne ... przynajmniej dla mnie.... więc nie obrazajcie sie... prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak starnia są potzrbne nic samo nie przyjdzie .............. dobrze ze one chociaz przyjemne są :P wiem im sie jest mlodszym tym wieksze szanse to czemu mnie sie nie udaje ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ale ja tu nie smialam sie z jej problemow choc uwazam ze k ich tu nie przedstawila przynajmniej ja ich nie wyczytalam :P mnie chodzi tylko o narzut tresci podobnej :P:P:P non stop........... eeeeee tam Karinka sie nie obrazi, gdziez ona pojdzie jak nie na topik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia częśc to wina psychiki... ja tak mysle... mi to juz lekarz powiedział ,ze nie mam dziestu lat....;) wiec starc sie tez musze mocniej:) ale masz racje dobrze,ze staranka sa przyjemne... prawda Karinka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi moi uparli sie znowu na karpatke ale jak lubisz dostaniesz kawałek;) Karinka a Ty masz ochote??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA JA NIENAWIDZE KARPATKI BO MOJ MEZULEK ROBI ja notorycznie :P potrafi sam wtrąbic całą :D a mniejuz obrzydła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpatka jest super.Mnie tez gin powiedziala, ze nie mam za duzo myslec o robieniu dzidzi, bo wlasnie psychika odgrywa duza role, Ale jak tu o tym nie myslec, kiedy na okolo widzi sie malutkie dzieciaczki czy kobietki w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dziewczynki ja spadam........na filmik dzis spie sama (wiec sie wyspie :p ) bo mezus znowu wyjechal ......... Moze jutro wpadne na topik...............oczywiscie jesli będe miala ochotę pogadac bo tak bez sensu to nie ma po co :P. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedługo bo 4 m-ce no powiedzmy ,że juz 5 leci. Gin ma racje nie można myslec o dzidzi ciagle.Ja po 3 m-cu staran zaczełam patrzec na meza jak na byka rozpłodowego... i powiedziałam dosc bedzie co ma byc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie staram od sierpnia ubieglego roku, ale musze powiedziec, ze wtedy jeszcze nie przywiazywalam tak ogromnej wagi do tego, ze najwieksze szanse mam w dni plodne. Od dwoch cykli zaczelam mierzyc tempke, a 14.05. mam wizyte u gina, to wtedy tez dowiem sie moje wyniki z badania krwi. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Moj mezulek tez dal sobie zbadas sperme, ale badanie wykazalo, ze niby z plemnikami jest wszystko oki, jednak lekarz wykryl u niego male zakazenie, przepisal mu antybiotyki, ktore bral przez 5 dni, a w polowie miesiaca musi znowu isc na badanie. Oby to pomoglo... Sorki, ze tak zasmucilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×