Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hehehehe oj Intimka---> zostaw mi kawałek ;) kurcze ale mi smaka narobiłaś :P ja jestem z marca czyli juz po albo jeszcze przed - jak kto woli ;) samopoczucie?? nie wiem co mnie pokusiłożeby dać się ukłuć w szpitalu???? miałam dziś robione wyniki- wiesz mocz krew etc i zawsze chodziłam do niepublicznej przychodni a dziś!!! PORAŻKA!! Baby łaskę całemu swiatu robią , ze pracują!!! wyobraź sobie 5 osób w kolejce dwie baby wykonują badania i czekałam 45 min!!!ale doswiadczenie dobra rzecz- nigdy już tam nie pójde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już nikt nie jest anonimowy ;-) ale pobawimy się jeszcze w ciuciubabkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, gokata, wiem coś na ten temat, ale od jakiegos czasu korzystam z Luxmedu i jest zupełnie inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bu! ja też chce wiedziec kto jest taki niepełnosprytny!!!! i w dowcipnisia sie bawi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
gokatka nie bądź taka ciekawska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata, zdziwiłabyś się, choć nie wiem czy ją kojarzysz, bo Ciebie mogło nie być wtedy, bo miałaś chyba przerwę w topikowaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Nemezis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
majeczko-paróweczko ja nie chcę rozmawiać z tobą na żadnych płaszczyznach unikam wredoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
Intimka dziś też będziesz pić alkohol? czyli dzień jak codzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Nemezis
ojojoj poszła won! nie widzisz ze rozmawiaja z toba z litosci?chca zebys sie czula górą bo im srasz.prawda jest taka ze przed kazda lepsza riposta dosc długo sie namyslasz..i dlatego jest taka frajda spierdzielaj na swoj topik...bo chyba gdzie indziej sie udzielasz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
Nemezis to chyba majeczka-paróweczka zgadłam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"majeczko - paróweczko\" no to sie zlekłam... przynajmniej w jednym sie zgadzamy: ja tez nie chce z toba rozmawiać...ale to dlatego ze nie mam ci nic do powiedzenia..prosta dedukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie musisz zgadywać, pracujesz między informatykami :-) nie sprawdziłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
uuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
nieuprzejme jesteście :( ja chcę tylko pogawędzic miło czy robię tu komuś krzywdę? hę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
chyba się zaczernię bo zostanę z wami na zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj- badz tak miła i sie nie zwracaj do mnie, ok sugestia ze stracilam dzieci bo dokopałam owulci..była bardzo nie na miejscu , zabrzmiało to w sposób \" dobrze ci tak!!!\"..nieźle ja w kazdym razie nie zycze ci tego bez odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
dziewczyny a jak wasze staranka? mogę podzielić się z wami moimi doświadczeniami z przebiegu ciąży i porodu, chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra w paski
czesc mam takie pytanie czy obajwem ciązy moze byc ciągłe sikanie ???? Nie wiem co sie dzieje ale od pewnego czasu latam non stop do kibelka, tzn nie wiem czy jestem w ciązy dzis moj 32 dc cykle mam 30-32 dniowe kochalam sie z moim mezem w dni plodne i narazie do dzis okresu nie mam za kilka dni zrobie test to sie okaze ale zwracam sie z zapytaniem czy czeste oddawanie moczu moze byc objawem ciązy ????????? dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
majka czy ja ci tego życzyłam? możesz przytoczyć mi ten fragment bo jakoś nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
majka no nie wkurzaj się, przepraszam jesli cię uraziłam jestem taka niegrzeczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
witamy zebrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
zebro częste siusianie może być objawem ciąży albo wynikiem nierównowagi hormonalnej tudzież przeziębionego pęcherza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra w paski
dziewczyny prosze odpowiedzcie mi ???????? napewno macie jakies wieksze doswiadczenie ja nie wiem kompletnie anie ma sie kogo zapytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra w paski
ojojoj dzieki za odpowiedz ale gdybym mia zapalenie pecherza to chyba by ,mnie cos bolało ????? bo nie raz juz mialam i starsznie mnie kłuło "tam" az sie wyprostowac nie mogłama teraz nic nie boli nawet mnie brzuch na okres nie boli tylko non stop sikam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( poszły sobie dziewczyny no trudno poczekam sobie grzecznie aż wrócą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra w paski
hej czy ktos mi jeszcze moze cos powie ?????? na temat tych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×