Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość ojojojoj
Intimko specjalnie dla ciebie się obnażam: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
uuuuu aż się topik skurczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
tzzn poszerzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
nie ma problemu mogę tu wklejać posty tylko czy one postawią naszą kochaną, UCZCIWĄ Intimkę w dobrym świetle? o to jest pytanie? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INTIMKO wszystkiego naj , to o czym marzysz by się spełniło a czego pragniesz - by twiom było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoj- nie znam cie ale po twoim wejściu do nas nie mam nawet ochoty by cie poznać proszę tylko przestań się czepiać i załatwiaj swoje sprawy prywatne gdzie indziej bo jest to bardzo niesmaczne ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zocha, być może nie jesteś wtajemniczona, więc cię uświadomię - nie jestem uczciwa, a za to fałszywa. Jestem wredna, złośliwa i coś tam jeszcze :-) więc lepiej na mnie uważaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
zocha to bardzo nieładnie z twojej strony to tak traktujecie nowych gości? myślałam że tu można miło pogawędzić...czy ja ciebie obrażam jesteś bardzo nieuprzejma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, bywasz tu od dawna i wiesz, że z tobą nikt miło nie gawędził, więc co się tak dziwisz? Choć zdziwionego nic już nie powinno dziwić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
o ile pamiętam to jestem tu od wczoraj :P Intimko powiem ci na koniec tyle że możesz sobie pisać co chcesz i próbować odwrócić od siebie uwagę ale prędzej czy później wyjdzie szydło z worka papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciebie już wyszło ;-) a co do innych nie ma co wychodzić :-) jako matka chrzestna tego topiku pozwalam ci tu zostać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Intimko co ty za głupoty piszesz znam Cię nie od dziś czy wczoraj bo o ile pamiętasz to byłam z wami jeszcze zanim usunięto poprzedni topik i nie przypominam sobie byś kiedykolwiek niesłusznie komuś coś odpaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
hmm to fanatastycznie :D a może się zaprzyjaźnimy? co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, cóż za propozycja ;-) A tak na marginesie dużo razy jeszcze będziesz sie żegnać i zostawać? ;-) Jesteś jakaś niezdecydowana... Ale przyznaj, trudno ze mną się rozstać, prawda? Cieszę się, że tak cię wciągnęła rozmowa ze mną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
zosiu moja droga ale może tu nie chodzi o ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
intima mam do ciebie sentyment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, a z którego topiku jestes? ;-) to zaraz się sprawa wyjaśni? bo ja bywam na wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
wiem że bywasz na wielu a ja chodzę za tobą jak cień :P i wiem co wyprawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc o który topik chodzi? ;-) i zaraz bedzie jasne :-) wyjaśnimy koleżakom o co chodzi, co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja na wielu topikach jestem baaardzo złośliwa i nie chcę komuś teraz niepotrzebnie przywalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Ojojojojojo nie obchodzi mnie co ktoś pisze na innym topiku i zaczynasz mnie coraz bardziej wkurzać twiomi głupimi docinkami i uwagami co starasz się przez to osiągnąć aż taką przyjemność ci sprawia jak robisz komuś koło d..y zastanów sie co robisz bo takich \"mądrych\" to już kilka było na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
nie powiem :P nie będę stawoiać osób z tych temat przed podejrzeniami ale obskoczyłaś chyba już wszystkie ciążowe gdzie nie wejdę tam Intima lub jej drugie oblicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zocha, proszę Cię, nie daj się sprowokować :-) właśnie ojojoj, a może założysz jakiś nowy topik na mój temat, żeby się tu dziewczyny nie wqrzały, co? Widzę, że jesteś moją fanką... Tam każdy bedzie mógł się wpisać na temat mojej złośliwości i nieuczciwości, a tu jest topik ciążowy, więc słucham cię, drogie dziecko, jaki masz problem? Za dużo śluzu? Za mało? A może nie masz go wcale? Masz regularne @? Czy to może sprawa hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
zosiu brawo brawo ale te słowa powinny być skierowane do Intimy ja chcę tylko pokazać jak ona zachowuje się na innych tematach szkoda że nie mam namacalnych dowodów ale napewno coś się wyklaruje a tymczasem...żegnam Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, czyli to hormony... :-( nie martw się, wszystko się jakoś ułoży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima nie chodzi mi o nic innego tylko o to by właśnie na topiku nie obrzucać sie błotem czy nie mamy innych tematów do dyskusji dlatego ojojojoj mnie wkurza a tak wogóle to nie wiem czy jest świadoma konsekwencji wchodzenia w drogę ciężarnej kobiecie hihihihihihihhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×