Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

ta kadarka dobra? Moje nazywa się KAGOR (czerwone słodkie). Naprawdę polecam. Ma 16 voltów i kosztuje tyle samo czyli 16 zeta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie dziewczyny... tak to juz jest jedna chce i nie moze albo dlugo sie stara... a inna jeden raz i juz pyk.Koło mnie mieszka babka,ktora ma 14 dzieci wyobrazacie sobie???14!!!!!! Ale ja wierze w to i tak napewno bedzie ... bedziemy mialy jeszcze dzieci!Intymka nawet tak nie mow ze nie powinnas byc na liscie straczek!!! Bo w tylek dam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INtimka bardzo dobre ja lubuje sie w dobrych winach ... nie koniecznie superrr drogich ale tez nie \"patykiem pisanych\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAAkaaja a czeemu nie chce slyszec?? jak by zobaczyl takie malenstwo...serduszko by zmieklo.MOj teraz mowi ze jest za stary;) bo juz dziadkiem jest/ma dopiero 39 lat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... i wkradł się smutny wątek... jakajaana, bardzo Ci współczuję, ja nie zdążyłam nawet serduszka zobaczyć i chyba dobrze... choć czasem myślę sobie, że zaczynałby mi się 4 m-c... nie będę Ci pisać, że będzie kiedyś lepiej czy coś tam (choć mam nadzieję, że tak będzie), ale życzę Ci tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bo padnę!!! sprawdzcie sobie tabelkę http://jolmys.webpark.pl/- jestem w szoku ale przeleciałam wszystkie znane mi poczęcia i sie sprawdza ;) a poza tym to witam WAs wszystkie i zycze dobrej nocki a do Hiszpanii tez sie pisze jeśli nie wyjdzie z naszym Bara Bara ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima skoro lubisz słodkie wina - próbowałaś Witosha????????? jest R E W E L A C Y J N E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardziej mi smakuje białe - ale czerwone tez baaaaaaaaaardzo lubię!!! naprawde polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe... to juz normalnie porazka.... nie ma kogo ogladac... i tak znowu przegramy... ale pewnie wszystkie poszly ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata, u mnie też się nie otwiera stronka... a tak ciekawie zabrzmiało... a ten Witosh to czerwony czy biały? Dla mnie w sumie nie ma różnicy czy to białe czy czerwone ;-) (wersja dla Antosia - w różnicy też nie ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka- znowu bład :( no to wpiszcie same www.jolmys.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima- wsiorówno ;) tyle że to WITOSHA nie witosh ;) jak stronka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, teraz działa, ale znam to... ;-) w większości przypadków rzeczywiście się sprawdza :-) tylko że mi tam rybka co będzie, byle coś było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to buziaczki Kochane!! lecę do męzusia :P Intima- stosunkowo udanego wieczorku urodzinowego ;) i jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJPIEKNIEJSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dzisiaj jest polfinal, a w sobote final. A ja wiem czemu ta stronka nie chciala wam sie otworzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde, a tak zaczynało być wesoło... a ja musze spadać do wanny, żeby Misiek się do mnie przyznał jak wróci z pracy... ale postaram się jeszcze tu wrócić ;-) piszę jak szalona, bo w pracy niestety mam dużo pracy ;-) i nie zawsze mogę klikać... coś mam za dobry humor ostatnio, a jak to moja Mama mówiła, po śmiechu bywa płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka, kiedyś pewnie będzie, tylko że ja chciałabym mieć gromadkę... ;-) a nie wiem czy się wyrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimka Ty to rozumiesz:* To nie przejdzie,mecze sie podan 2 lata,to nie mija,z czasem trzeba tylko nauczyc sie z tym zyc. wiem ze dzieck w jakims stopniu wynagrodzioloby mi cierpienie.tylko sama zaplodnic sie nie moge.przykre to zycie czasem ale coz... Intimka i nam sie kiedys powiedzie:)) nie do konca palam optymizmem tak jak w tym co napisalam,ale jednak tak jest,ze kiedys chyba udac sie musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, nie wiem ile masz lat, ale Ty masz już jednego Bździocha ;-) A ja? ;-) Też mam Bździochę, tyle że ta Bździocha ma ok. 7 lat, 4 łapy i ogon ;-). Oto ona: http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2006/10.09/Krakow/06/06.html To ta laska w czerwonej apaszce na drugiej fotce ;-) Zmywam się już stąd, bo Misiek zaraz będzie i idziemy świętować ;-) Jeśli sadzilam dziś byki, wybaczcie, ale jezdem w stanie wskazującym ;-) Seksownej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×