Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

no czas leci dopiero sie was poradzałam na temat testów a tu już maluszek od wczoraj wyrażnie sobie buszuje w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide wstawić ziemniaczki i zrobić surówke bo mężuś niedługo wróci nie wiem kiedy do was zajrzę bo mam małą przeprowadzkę ale proszę o spokój papapapapapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :-) ja w ostatni weekend byłam u mojej koleżanki która jest w ciąży i pierwszy raz czułam kopniaki jej Malucha jak przyłożyłam rękę do brzuszka :-) niesamowite uczucie dla mnie, a co dopiero dla samej mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima - zdrowia, szczescia, pomyslnosci, duzo radosci, a malo zlosci, no i oczywiscie tego najwazniejszego - DZIDZIUSIA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karinka!!!!! Matko, Tobie też dziękuję i jeszcze raz dziękuję wszystkim, wszystkim bez wyjątku! Ojojoj, Tobie też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze to znowu sie ta ojojoj pojawila i cie przesladuje.ona to ci nawet w dniu twojego swieta nie da spokoju! Ojojoj - choc dzisiaj daj Intimce spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko, na mnie to nie działa :-) Sumienie mam czyste (przynajmniej na forum ciążowym ;-) ) więc jest OK. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze.Trzeba byc \"twardym\" i nie przejmowac sie docinkami innych...Przeciez nie maja racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam ciezarnych dziewczyn w londynie :) jestem w 6 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smithsky - to wejdz sobie na topik o zagranicznych mamuskach. Moze tam kogos znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam skrocony weekend, bo w sobote tez musze parcowac. A ty i w niedziele pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty w twoim stanie nie powinnas sie tak przepracowywac, powinnas wiecej odpoczywac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik, ja to mam pomysła ;-) jakiś czas temu próbowałyśmy się ugadać co do spotkania forumowego w realu :-) padały różne propozycje co do miejsca (były nawet wyspy Bora-Bora (ja wolę w wersji Bara-Bara ;-) )). Ale tak sobie myśle, czemu by nie pojechać do pięknej słonecznej Hiszpanii... Co Ty na to? ;-) Byłoby nas malutko, zaledwie kilkanaście...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, Karina, już dosyć tych uprzejmości tutaj :-) ale kolejny raz dziękuję! Chyba zacznę dziękować w obcych językach, bo już mi głupio pisać ciągle to samo ;-) siedzę sobie na kompie, piję wódeczkę (bo ja jeszcze mogę ;-) ), i teraz wznoszę toast (sama ze sobą ;-) ) za te które zachodzą, ale im się to jakimś cudem nie udaje, i za te które se zaszły ;-) żeby ten najpiękniejszy okres w życiu kobiety minął bez żadnych problemów i żeby poród wspominały jako najpiękniejszą chwilę (choć jak czyatm wypowiedzi tych, które już rodziły to zaczynam w to wątpić ;-) ) I za ojojoj, bo to taka miła osóbka (miły osobnik)... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez leje.straaasznie!!!!! poza tym zero zmian.tzn jest moze cien sznsy na dzidzie-stosunek w 13 dniu cyklu,dlugosc cyklu 26,gora 28 dni.stosunek bez zabespieczenia,do konca.co myslicie???szanse marne bo to tylko raz tak wyszlo,takze wiecie.....zreszta wiecie w jakiej jestem sytuacji. cycuszki bola jak zawsze przed @. kluje prawy jajiczek i pociaga brzuszek-pewnie wyobraznia:/.no ale zawsze tak jest kiedy sie czegos bardzo pragnie a nie mozna tego miec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima, PROST!!!! Jakajaaana, a w ktorym dniu cyklu jestes? Bo ja jestem w 22 dniu, a cykle mam 28 dniowe. U mnie tez przytulanka byly, ale nie wiem czy cos wyjdzie z tego, bo dotychczas to mi nic nie wychodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 25 d.cyklu.tez tak podchodze do tego z dystansem bo niestetyw tej kwestii mi rowniez sie nie szczesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem ze bardzo wam zalezy na dzidziusiu mi rowniez... ale normalnie jak zaczelam liczyc te dni plodne i patrzec na moja druga polowe jak na byczka ... to mi sie seksu odechcialo... psycha mi siadla od tego myslenia .... czy sie uda ... normalnie ... powiedzialam dosc i teraz staram sie w te dni i nie tylko...i znowu czerpie z tego radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, ewka, miło :-) zostaw troche do 22:15, wtedy mój Misiek wroci z pracy i będziemy obciągać winko, to się połączymy telepatycznie :-) (i może nie tylko winko ;-) ) A tak na marginesie jakie pijesz? Bo ja dostałam takie jedno, i jest przepyszne, tylko słodkie, ale ja lubię słodkie :-) Więc mogę polecić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, ewka, a ja sie wcale nie staram ;-) Coraz bardziej mi to zwisa i powiewa. Chyba wypiszę się z tabeli staraczek, bo nie zasługuję na to miano ;-) Cieszę się ze słońca, z tego że mam dużo pracy, że mogę sobie coś porobić w ogródq i o staraniach nie myślę :-) W tym cyklu nawet przestałam liczyć dni :-) Mam nadzieję, że mi tak zostanie chociaż do czasu, gdy lato minie... Co wcale nie znaczy, że mi na tym zależy... zależy, owszem, ale sama przed sobą mogę przyznać, że dałam se na looz ;-) I jestem dumna z tego powodu ;-) Szkoda psychy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz ewcia racje ale czasem ciezko jest zmienic to uporczywe myslenie ze to ma byc juz i kropka. ponad 2 lata temu stracilam dzidzie,a widzialam juz jej serduszko!!!to bylo dla mnie straszne,nigdy tego nie zapomne,i nie ma dnia zeby o tym nie myslala.obudzil sie wetdy we mnie instynk macierzynski ktorego nie umiem zagluszyc.problem tylko w tym ze jestem z tym sama,bo moj kochany o dziecku nawet slyszec nie chce:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×